החוצפה הפולנית הכעס הגרמני - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החוצפה הפולנית הכעס הגרמני

rk666

Recommended Posts

אז לפי טענתך גרמניה מעולם לא הפסיקה לרצוח המונים?

אני זה מכבר נוכחתי לדעת שבטוח לי יותר ללכת ברחוב עם חולצה של חיל הים הישראלי ברחובות גרמניה מאשר בפולין (או בישראל בזמן פינוי ישובים של מתנחלים).

ילדים מן השכבה שלי אשר נסעו לפולין, אמרו לי שאסרו עליהם לדבר בעברית ברחוב, ללבוש או לשאת משהו עם כתובות בעברית או איכשהו לתת לאנשים סביבם לדעת על יהדותם. נראה כי הם לא עשו עבודה מי יודע מה, כי היו להם כמה תקריות בהן ניסו לדרוס אותם, קראו להם "ז'ידים", הצדיעו במועל יד וניסו לפגוע בדרכים אחרות. מישהו גם חטף מהלומה מאלמוני שנמלט מהמקום. אינני בטוחה אם הגישו תלונה אבל.

הנה עוד טעות מטומטמת שישראלים רבים עושים ברוב צביעותם. אומרים שגרמניה עדיין נאצית, ובאותה נשימה מוגנים ע"י צוללות גרמניות שניתנו לנו כמעט בחינם (שילמנו על חצי, קיבלנו 3) וכל הציוד הנלווה אליהן. גרמניה היא אולי היחידה באיחוד האירופי שתומכת בנו במאבק במחבלים הפלסטינאים במקום להשוות אותנו לנאצים ביחסינו אליהם. כמה זמן נראה לך שהגרמנים ימשיכו לסבול את אות הקלון הזה? האנשים האחראים על רצח העם נמצאים בשנות ה-90 לחייהם וימיהם ספורים. אתה חושב שלצאצאים שלהם או לנכדים שלהם ולצאצאיהם לא יימאס מתישהו לשמוע שהם מפלצות, למרות שהם ספציפית לא עשו דבר? ולא רק ויהודים עושים זאת, אלא כולם.

אתה, יפה נפש שכמוך, למה שלא תטיף מוסר לתורכיה, שרצחה כמליון וחצי ארמנים, על הרצח שלה? במקום להזדהות עם הארמנים ולהחרים את תורכיה כמו את גרמניה, הישראלים נופשים שם בכל הזדמנות. גרמניה לפחות הורידה את הראש, הודתה בטעות ומסייעת לנו. תורכיה אפילו לא מוכנה להודות ברצח העם שביצעה ועושה רעש כמו ילד שנתפס בשקר, כאשר מישהו מעלה את נושא שואת הארמנים בפניהם.

כל אותם ישראלים יפי נפש אשר משווים את גרמניה של היום לרייך השלישי, טוענים שהיא עדיין נאצית וכל הבולשיט הזה, אתם צבועים בדיוק כמו צרפת אבל הכי דומים לברברה סטרייסנד, אשר כל החיים שלה הכתה באגרופה בחזה וטענה שלעולם רגלה לא תדרוך על אדמת גרמניה, ויתרה על העקרון שלה תמורת הכסף. היא מופיעה שם הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא ביקשתי מגרמניה מימון, אני לא ביקשתי מגרמניה צוללות או כל ציוד צבאי אחר, אני לא ביקשתי מגרמניה כלום. אני גם לא לקחתי כלום.

כן, אני טוען שכל עוד הנאציזם הגרמני חי גרמניה רוצחת המונים מדי יום ביומו, זה הנאציזם הגרמני שרצח מיליונים לפני 70 שנה וזה גם יהיה הנאציזם הגרמני שירצח עוד מיליונים בעתיד בפעם הבאה שהוא יעלה לשלטון בגרמניה.

זו היתה גרמניה יפת הנפש והיקרה שלך שרק 30 שנה לאחר השואה נרצחו על אדמתה עוד 11 יהודים רק משום שהם יהודים, ומה גרמניה עשתה בתגובה? שיחררה את 3 החוטפים היחידים שהיא הצליחה לתפוס בגלל שחטפו להם מטוס. מעניין מאד, כיצד זה שאת דמם של אותם 11 יהודים היא הסכימה לסכן במבצע חילוץ כושל אבל חס וחלילה שהיא תסכן את שלום נתיניה היקרים - שאני בטוח שעל אותו מטוס גם לא היו חסרים כמה קציני SS או רוצחי המונים מסוג אחר.

זו עודנה גרמניה עם "ערך לחיי אדם" ו"מוסר גבוה" שחושבת ש500 מארק לחיים של בן אנוש הם סכום סביר וזה פוטר אותה מתשלום פיצויים נוספים(לא שפיצוי כלשהו יכול לשלם על הזוועות שהיא עשתה במלחמת העולם ה2).

זוהי גרמניה הצבועה שמתרעמת בכל פעם שמישהו מזכיר את מעשיה בעבר.

זוהי גרמניה השואפת לעוצמה ולכח שמחפשת כיצד להגדיל את קולה באיחוד האירופי.

זוהי גרמניה שההמנון הרשמי שלה הוא עדיין חלק משיר שנאמר בו "Germany, Germany above all, above anything in the world!".

זו היתה גרמניה שהרשתה לאסיר מורשע לשעבר לעלות לשלטון ולרצוח מיליוני בני אנוש.

זו היתה גרמניה, זו עודנה גרמניה.

את מוזמנת לחפש; אני כתבתי כאן בעבר על שואת הארמנים, על רואנדה, על דארפור ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מפספסת את הנקודה שלי.

פחות אכפת לי מהפולנים האלה, מאשר אכפת לי שכרון הכח של הגרמנים שאחרי תקופת צינון קלה חוזרת בדרכים אחרות לאותו מקום.

היטלר, ניסה להשליט סדר עולמי חדש, היו לו תוכניות להשתלט על "אירופה תחילה, אחרי זה העולם!", עכשיו אם יגדל כוחה של גרמניה באיחוד ללא כל הצדקה אגב, הם למעשה ישלטו באירופה (למרות שהנשיא יהיה למשל בלגי...).

זאת הנקודה שלי, אני פשוט לא רוצה לראות את גרמניה שליטה של האיחוד, זה הכל.

הפולנים מתרעמים בצדק, הם נכנסים לאיחוד בשביל להיות בן שווים (והם באמת עשו מאמצים בשביל להכנס לאיחוד, לא מכניסים אותה סתם), ופתאום אומרים להם שהם יהיו חברים נחותים באיחוד? למה מה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ביקשתי מגרמניה מימון, אני לא ביקשתי מגרמניה צוללות או כל ציוד צבאי אחר, אני לא ביקשתי מגרמניה כלום. אני גם לא לקחתי כלום.

כן, אני טוען שכל עוד הנאציזם הגרמני חי גרמניה רוצחת המונים מדי יום ביומו, זה הנאציזם הגרמני שרצח מיליונים לפני 70 שנה וזה גם יהיה הנאציזם הגרמני שירצח עוד מיליונים בעתיד בפעם הבאה שהוא יעלה לשלטון בגרמניה.

זו היתה גרמניה יפת הנפש והיקרה שלך שרק 30 שנה לאחר השואה נרצחו על אדמתה עוד 11 יהודים רק משום שהם יהודים, ומה גרמניה עשתה בתגובה? שיחררה את 3 החוטפים היחידים שהיא הצליחה לתפוס בגלל שחטפו להם מטוס. מעניין מאד, כיצד זה שאת דמם של אותם 11 יהודים היא הסכימה לסכן במבצע חילוץ כושל אבל חס וחלילה שהיא תסכן את שלום נתיניה היקרים - שאני בטוח שעל אותו מטוס גם לא היו חסרים כמה קציני SS או רוצחי המונים מסוג אחר.

זו עודנה גרמניה עם "ערך לחיי אדם" ו"מוסר גבוה" שחושבת ש500 מארק לחיים של בן אנוש הם סכום סביר וזה פוטר אותה מתשלום פיצויים נוספים(לא שפיצוי כלשהו יכול לשלם על הזוועות שהיא עשתה במלחמת העולם ה2).

זוהי גרמניה הצבועה שמתרעמת בכל פעם שמישהו מזכיר את מעשיה בעבר.

זוהי גרמניה השואפת לעוצמה ולכח שמחפשת כיצד להגדיל את קולה באיחוד האירופי.

זוהי גרמניה שההמנון הרשמי שלה הוא עדיין חלק משיר שנאמר בו "Germany, Germany above all, above anything in the world!".

זו היתה גרמניה שהרשתה לאסיר מורשע לשעבר לעלות לשלטון ולרצוח מיליוני בני אנוש.

זו היתה גרמניה, זו עודנה גרמניה.

את מוזמנת לחפש; אני כתבתי כאן בעבר על שואת הארמנים, על רואנדה, על דארפור ועוד.

אלו דיברי ההבלים הכי היסטריים ששמעתי מזה זמן רב. כן, היא רוצחת המונים גם היום... היא רוצחת תינוקות יהודים ועושה מהם נקניקיות בזמן שאנו מדברים. :screwy:

גרמניה נתנה מעל ומעבר ל-500 מארק לנפש. תשאל את ממשלות לאורך השנים לאן כל הכסף הלך באמת.

וכן, למה שגרמנים לא יגידו שמדינתם היא מעל הכל בהמנון שלהם? כמו שאני אבוא ואתערם על זה שב"התקווה" שרים "נפש יהודי הומיה" ואני לא מספיק יהודיה לפי הלכה, כמו גם לא מעט אזרחים אחרים כאן (בינם ערבים-ישראלים, בדואים, דרוזים, צ'רקסים ואחרים) אשר צריכים להשבע אמונים ולשיר את ההמנון הזה בצבא ובכנסת. לכל אומה המדינה שלה והמדינה שלהם היא, בצורה טבעית, מעל הכל. עניי עירך קודם.

אותו "נאציזם גרמני" שאתה מדבר עליו, בריונים ניאו-נאצים פאנאטים וחסרי מוח, הם חיים לא רק בגרמניה, למעשה, בגרמניה מספרם לא משמעותי בכלל, אם להשוות למספרים של הניאו-נאצים ב:

*בלגיה (אחת משלושת המדינות בעלות האחוזון הגבוה ביותר באנטישמיות בימינו).

*פולין (או, מי שמע על פולנים מגזע ארי? Seit wann gehören Polacken zur arischen Rasse? מסתבר שהם שמעו. יש שם עשרות אלפים שמזדהים עם תורת הגזע, עם הנאציזם, וכמובן, האנטישמיות המסורתית, הקטולית, תמונה עמוק בשורשיהם).

*אוקראינה (אני באמת צריכה להסביר?).

*אסטוניה (לאור עברה ההיסטורי הדומה לזה של פולין ואף משפיל יותר, הלאומנות שם מזמן עברה גבולות והיא נאציזם לכל דבר. חיילי SS באמת צועדים שם ברחובות, גאים, במדיהם המקוריים או המשוחזרים, ללא כל חשש לחייהם).

*לטביה (כנ"ל).

*סלובניה (או-הו-הו סלובניה! יש שם ארגונים שאפילו נמצאים תחת השגחת האינטרפול, בגלל קיצוניותם. ארגונים סלובניים נפגשו בעבר עם ארגונים בריטיים ותכננו לבצע פיגועים והתנקשויות באזרחים זרים ובארגוני שמאל).

*איטליה (מוכרים שם מזכרות בצורת דגלי צלב קרס, גלויות של מוסוליני, עותקים של "מיין קאמפף" וקסדות - מקוריות או משוחזרות, של הוורמאכט).

*אנגליה (יחד עם בלגיה וצרפת, מובילה היום במדד האנטישמיות. הארגונים שם נחשבים אגרסיביים במיוחד. מאד מסוגרים ולא בוטחים, בניגוד לשאר המדינות. מאורגנים היטב עם "צבא" של פרסומאים, ואחרים שעומדים לרשותם. פאק, יש להם מפלגות נאציות כמו ה-National Front וה-Brittish Nationalist).

*על צרפת אין מה לדבר.

*שוודיה (מאז שנות ה-80 ירדה התמיכה בישראל - אין רואים מתנדבות תכולות עיניים וברוכות עטינים בקיבוצים יותר - ומדד הלאומנות קפץ. גם שם יש פעילות של ארגונים ניאו-נאציים. למעשה, יש שם מחנה שלם אשר לשם נמלטו ניאו-נאצים נרדפי שלטון בארצם מכל פאקינג אירופה והם גרים שם בקהילה כמו כפר הדרדסים).

*רוסיה (מהווה כיום כמדינה בעלת המדד הכי גבוה בניאו-נאציזם בימינו. במוסקווה לבדה יש כמה עשרות אלפי ניאו-נאצים).

אני יכולה להמשיך אבל לא. רק אוסיף ואומר שגרמניה של היום היא דיי מסורסת בנושא הזה, הילדים שם, מתום מלה"ע ה-2, עברו שטיפת מוח ותהליך של הלקאה עצמית על חטאי אבותיהם. כיום, גרמניה היא אולי הידידה היחידה שיש לנו באירופה, אשר מצדיקה את המאבק שלנו בפלסטינים, את בניית הגדר והחיסולים ומגדירה אותם כהגנה עצמית ולא "טרור פאשיסטי" כמו שאר המדינות.

העמדה הכוחנית שגרמניה משדרת היא זו שהחזיקה אותה כאימפריה חזקה במרוצת השנים. תחשבו על זה כמו על פוליטיקה פנימית במדינה כמו שלנו. אירופה היא יבשת עם כמה מדינות גדולות וחזקות והמון מדינות קטנות שנבדלות תרבותית ובאינטרסים. בישראל, יש כמה מפלגות גדולות עם הרבה מנדטים וה-מ-ו-ן מפלגות קטנות וקטנוניות. אם להכניס לקואליציה מלא מפלגות קטנות ולתת להן כוח, יהיה ניגוד אינטרסים וכל אחד ימשוך בחוטים בכיוון שלו עד שמה שאנו קוראים לו "מדינה" יתפורר לקיבינימאט. ולמה באמת שמישהו יתן לכפר כמו פולין כוח שווה ערך לזה של גרמניה? כדי שהם ינסו לבטל הפלות בכל אירופה? כדי שהם יחליטו שהם יחליטו שכולם צריכים להפוך לקטולים או ידביקו את כולם בשחיטות שלהם? תודה, אבל לא תודה. בוא לא נשים את העגלה לפני הסוס וניתן להם להתפתח קצת לפני שהם דוחפים את האף לפוליטיקה העולמית. לתת לפולין כוח זה כמו לתת לבל"ד את תיק החינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו דיברי ההבלים הכי היסטריים ששמעתי מזה זמן רב. כן, היא רוצחת המונים גם היום... היא רוצחת תינוקות יהודים ועושה מהם נקניקיות בזמן שאנו מדברים. :screwy:

גרמניה נתנה מעל ומעבר ל-500 מארק לנפש. תשאל את ממשלות לאורך השנים לאן כל הכסף הלך באמת.

וכן, למה שגרמנים לא יגידו שמדינתם היא מעל הכל בהמנון שלהם? כמו שאני אבוא ואתערם על זה שב"התקווה" שרים "נפש יהודי הומיה" ואני לא מספיק יהודיה לפי הלכה, כמו גם לא מעט אזרחים אחרים כאן (בינם ערבים-ישראלים, בדואים, דרוזים, צ'רקסים ואחרים) אשר צריכים להשבע אמונים ולשיר את ההמנון הזה בצבא ובכנסת. לכל אומה המדינה שלה והמדינה שלהם היא, בצורה טבעית, מעל הכל. עניי עירך קודם.

אותו "נאציזם גרמני" שאתה מדבר עליו, בריונים ניאו-נאצים פאנאטים וחסרי מוח, הם חיים לא רק בגרמניה, למעשה, בגרמניה מספרם לא משמעותי בכלל, אם להשוות למספרים של הניאו-נאצים ב:

*בלגיה (אחת משלושת המדינות בעלות האחוזון הגבוה ביותר באנטישמיות בימינו).

*פולין (או, מי שמע על פולנים מגזע ארי? Seit wann gehören Polacken zur arischen Rasse? מסתבר שהם שמעו. יש שם עשרות אלפים שמזדהים עם תורת הגזע, עם הנאציזם, וכמובן, האנטישמיות המסורתית, הקטולית, תמונה עמוק בשורשיהם).

*אוקראינה (אני באמת צריכה להסביר?).

*אסטוניה (לאור עברה ההיסטורי הדומה לזה של פולין ואף משפיל יותר, הלאומנות שם מזמן עברה גבולות והיא נאציזם לכל דבר. חיילי SS באמת צועדים שם ברחובות, גאים, במדיהם המקוריים או המשוחזרים, ללא כל חשש לחייהם).

*לטביה (כנ"ל).

*סלובניה (או-הו-הו סלובניה! יש שם ארגונים שאפילו נמצאים תחת השגחת האינטרפול, בגלל קיצוניותם. ארגונים סלובניים נפגשו בעבר עם ארגונים בריטיים ותכננו לבצע פיגועים והתנקשויות באזרחים זרים ובארגוני שמאל).

*איטליה (מוכרים שם מזכרות בצורת דגלי צלב קרס, גלויות של מוסוליני, עותקים של "מיין קאמפף" וקסדות - מקוריות או משוחזרות, של הוורמאכט).

*אנגליה (יחד עם בלגיה וצרפת, מובילה היום במדד האנטישמיות. הארגונים שם נחשבים אגרסיביים במיוחד. מאד מסוגרים ולא בוטחים, בניגוד לשאר המדינות. מאורגנים היטב עם "צבא" של פרסומאים, ואחרים שעומדים לרשותם. פאק, יש להם מפלגות נאציות כמו ה-National Front וה-Brittish Nationalist).

*על צרפת אין מה לדבר.

*שוודיה (מאז שנות ה-80 ירדה התמיכה בישראל - אין רואים מתנדבות תכולות עיניים וברוכות עטינים בקיבוצים יותר - ומדד הלאומנות קפץ. גם שם יש פעילות של ארגונים ניאו-נאציים. למעשה, יש שם מחנה שלם אשר לשם נמלטו ניאו-נאצים נרדפי שלטון בארצם מכל פאקינג אירופה והם גרים שם בקהילה כמו כפר הדרדסים).

*רוסיה (מהווה כיום כמדינה בעלת המדד הכי גבוה בניאו-נאציזם בימינו. במוסקווה לבדה יש כמה עשרות אלפי ניאו-נאצים).

אני יכולה להמשיך אבל לא. רק אוסיף ואומר שגרמניה של היום היא דיי מסורסת בנושא הזה, הילדים שם, מתום מלה"ע ה-2, עברו שטיפת מוח ותהליך של הלקאה עצמית על חטאי אבותיהם. כיום, גרמניה היא אולי הידידה היחידה שיש לנו באירופה, אשר מצדיקה את המאבק שלנו בפלסטינים, את בניית הגדר והחיסולים ומגדירה אותם כהגנה עצמית ולא "טרור פאשיסטי" כמו שאר המדינות.

העמדה הכוחנית שגרמניה משדרת היא זו שהחזיקה אותה כאימפריה חזקה במרוצת השנים. תחשבו על זה כמו על פוליטיקה פנימית במדינה כמו שלנו. אירופה היא יבשת עם כמה מדינות גדולות וחזקות והמון מדינות קטנות שנבדלות תרבותית ובאינטרסים. בישראל, יש כמה מפלגות גדולות עם הרבה מנדטים וה-מ-ו-ן מפלגות קטנות וקטנוניות. אם להכניס לקואליציה מלא מפלגות קטנות ולתת להן כוח, יהיה ניגוד אינטרסים וכל אחד ימשוך בחוטים בכיוון שלו עד שמה שאנו קוראים לו "מדינה" יתפורר לקיבינימאט. ולמה באמת שמישהו יתן לכפר כמו פולין כוח שווה ערך לזה של גרמניה? כדי שהם ינסו לבטל הפלות בכל אירופה? כדי שהם יחליטו שהם יחליטו שכולם צריכים להפוך לקטולים או ידביקו את כולם בשחיטות שלהם? תודה, אבל לא תודה. בוא לא נשים את העגלה לפני הסוס וניתן להם להתפתח קצת לפני שהם דוחפים את האף לפוליטיקה העולמית. לתת לפולין כוח זה כמו לתת לבל"ד את תיק החינוך.

באופן ישיר היא נתנה 500 מארק עלובים, זה שהיא החליטה לממן גחמות ושטויות שממשלות במהלך השנים ביקשו ממנה זו החלטה שלה. את הכסף היא נתנה לישראל, לא למשפחות הנספים בשואה.

למה לא? כי בהתחשב בעובדה שהם אכן פעלו(ובצורה מאד מאד אלימה) שזה יהיה כך, זה מעורר חלחלה וזעם.

בקשר לתקווה: זה באמת לא בסדר.

איפה הנאציזם קם? בגרמניה. איפה היתה לו את השליטה החזקה ביותר אי-פעם? בגרמניה. בגלל מי ומה הנאציזם היום קיים? גרמניה. בזכות מי הצליחו להוציא את האידיאולוגיה הנאצית לפועל? גרמניה.

"העמדה הכוחנית" כפי שאת קוראת לה, היא אותה עמדה שהובילה את היטלר לשלטון ולהשמדת המונים במח"ע 2. הנה קצת מספרים לרענן את זכרונך:

אזרחים: 45,000 אוסטרים, 145,000 איטלקים, 4,000,000 אינדונזים, 40,000 אסטונים, 11,000 אמריקאים, 200,000 אתיופים, 60,000 בורמים, 52,000 בלגים, 68,000 בריטים, 12,000,000 אזרחי ברית המועצות, 2,000,000 גרמנים, 2,000 דנים, 1,500,000 הודים, 92,000 הולנדים, 80,000 הונגרים, 90,000 פיליפינים, 55,000 טימורים, 1,500,000 יוגוסלבים, 210,000 יוונים, 600,000 יפנים, 147,000 לטבים, 210,000 ליטאים, 7,000,000 סינים, 50,000 סינגפורים, 2,200,000 פולנים, 370,000 צרפתים, 70,000 קוריאנים, 60,000 רומנים ועוד.

סה"כ 50 מיליון בני אנוש הרוגים לא כולל חיילים. מס' גדול מאד בשביל לשכוח אותו לאחר פחות מ70 שנה, לא? גם אם נפרוס את זה על כל השנים מאז ועד עכשיו, גרמניה רצחה כ2000 בני אנוש ביום, 83 בשעה ו1.3 בדקה.

אפשר לסלוח אבל אסור לשכוח. וזו הסיבה ש"העמדה הכוחנית" של גרמניה מעוררת כ"כ הרבה זעם שהוא מוצדק לחלוטין בהתחשב בנסיבות.

אז באופן אישי אני חושב ש"אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה" זה דבר מטומטם, אבל זה נכון לחלוטין כאשר הצאצאים ממשיכים בדרך של אבותיהם.

אני מעדיף לתת לפולין כח ולהחזיר את העולם למאה ה18 מאשר לתת לגרמניה כח ולהחזיר את העולם "רק" למאה הקודמת. כי עד כמה שאני זוכר, "הכפר הפולני" הזה מעולם לא רצח עשרות מיליוני בני אנוש בתוך פחות מעשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה? כוחנית? מצטער אבל גורם לי בחילה וכאב ראש ביחד.

את באמת כזאת נאיבית? או שאת עושה את עצמך, פולין לא יכולה לא לבטל הפלות באירופה ולא להפוך אף אחד לקטולי... אלו סתם דברי פרופוגנדה זולים ואני מתפלא שאת נופלת בהם. יש חוקה לאיחוד, זאת חוקה, חוקה אי אפשר לבטל כל כך בקלות, לא פולין ולא אף מדינה אחרת על דעת עצמה.

הם לא יכולים לכפות שום דבר, אבל כן להתוות מדיניות כלפי חוץ אם הם המדינה החזקה ביותר.

וזאת גם הנקודה שלי, אני לא רוצה שתיהיה מדינה חזקה ביותר (וגם ככה זאת גרמניה, לתת לה כח נוסף יהיה עוול לשאר), זה רק יהרוס את אירופה!

וגם ההשוואה שלך לבל"ד איננה רלוונטית, סתם פופוליזם זול, באמת מה הקשר.

את מעדיפה את גרמניה כמדינה החזקה באיחוד, לי זה גורם חלחלה, סלידה ועוד.

*אני בכוונה לא מתייחס לחלק הראשון, כבר הייתי בסרט הזה לפני חודשיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, והטענות של אלימלך אגזוז שגרמניה היא נאצית נטו ותשתלט על העולם והיא עדיין רוצחת אנשים זה ממש ממש הגיוני ובכלל לא פופוליזם זול והתערמות. תהיו בטוחים שגם לגרמנים יום אחד יימאס להוריד את הראש, במיוחד לאלו אשר לא עשו דבר, אפילו לא נולדו כשהזוועות קרו, ודווקא ההתנכלות וההתנכרות היא זו שגורמת לימין הקיצוני שם להתחזק. כמה נראה לכם שאפשר יהיה להשתין עליהם עד שהם יאמרו "דיי!" וינתקו יחסים עם ישראל?

וכן, אני מעדיפה את גרמניה כחזקה באיחוד (אם נורווגיה היתה באיחוד, הייתי מעדיפה אותה, היא באמת "מדינה לדוגמה", הרבה יותר מגרמניה או כל מדינה אחרת בעצם). יש להם כלכלה יציבה, מערכת רווחה מתפקדת, חינוך חינם (חינם חינם, לא כמו אצלינו, גם אקדמי), ומעל הכל, מדיניות החוץ שלהם תומכת באינטרסים של ואם אתם מוכנים לסלוד ולהקיא מזה בגלל מה שעשו אנשים שאינם בין החיים היום, ואילו החיים אין להם השפעה בזירה הפוליטית בגרמניה, אז אתם מסכנים. לא רוצים את גרמניה? תקבלו את צרפת והעמדה הפרו-חמאסטאנית שלהם. אבל היי! לפחות לא מאצלם עלה הנאציזם! הם "רק" שיתפו פעולה ונכנעו בלי יריה אחת והריאו להיטלר וזרקו עליו פרחים בשער הנצחון!

מתי כבר תבינו? נאציזם יש בכל מקום. כיום ההתנגדות הגדולה ביותר לנאציזם, פאשיזם וגזענות היא דווקא בגרמניה. הנאצים דווקא מזדהים עם החמאס - הגרמני הממוצע מגנה אותם וקורא להם טרוריסטים בעוד ששאר האירופאים רואים בהם "לוחמי חופש". אולי תתעשתו ותפסיקו להשתין על מי שלטובתכם במערכה הנוכחית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

שתיהיה מדינה לדוגמא, לא אכפת לי.

אבל אני לא רוצה אתה כמלך הבלתי מוכתר של האיחוד. רוצה איחוד כאיחוד, איחוד בין מדינות כמו היום. לא שיש אחת מעל כולם, במיוחד לא גרמניה (או צרפת לצורך העניין).

זה לא שבגרמניה אין דברים טובים, למה את מנסה להגיד כאילו אמרתי שהכל רע שם? אמרתי משהו כזה? לא.

אז למה את מנסה לעשות את זה כאילו כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך יש בחילה מהם, לא לי. ומה לעשות שלפעמים צרייך גם רועה בראש העדר? יש מדינה אחת באיחוד הזה אשר עדיפה על גרמניה, וזאת בלי סנטימנטים על העבר? כשכל המדינות באיחוד יהיו שוות במידת ההתקדמות שלהן, אפשר יהיה לדבר. תבין שגם המדינה אשר עומדת בראש האיחוד תהיה זו שדעתה תכריע בהחלטות בנושא הסכסוך במזה"ת, ועדיף לכולנו שזאת תהיה גרמניה ולא צרפת או פולין או איטליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיו מדינות חזקות יותר שתהיה להן יותר השפעה. אז הנשיא ברוטציה יהיה ממדינה חזקה ולא איזו מדינה קטנה שאיש אינו מוצא על המפה. למה? ככה העולם סובב.

יש לנו ממשלה רקובה מיסוד, אז מה לנו להתערם על האיחוד גם כן, שאנו לא חברים ולעולם לא נהיה בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא על זה אני מדבר.

יש נשיא ברוטציה שזה סבבה, אבל לתת למדינה מסויימת להיות המוכתר של האיחוד ובמיוחד לגרמניה (אלקטורט לפי כמו תושבים) זה יהיה עוול, לאירופה ולאיחוד. וכן זה גם בגלל העבר, אבל ראוי להדגיש שלא רק.

יש חוקה באירופה, אני בטוח שאם המדינה הזאת היתה צרפת היית עומדת פה על הרגליים האחוריות נגד היוזמה... למה? ככה.

אני נגד כולם.

ותעזבי את הריאות החולות שיש פה, זה לא הנושא.

באותה מידה אסור לנו לדבר על משטר האייטולות... :screwy: כי אנחנו לעולם לא ניהיה חברים בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך יש בחילה מהם, לא לי. ומה לעשות שלפעמים צרייך גם רועה בראש העדר? יש מדינה אחת באיחוד הזה אשר עדיפה על גרמניה, וזאת בלי סנטימנטים על העבר? כשכל המדינות באיחוד יהיו שוות במידת ההתקדמות שלהן, אפשר יהיה לדבר. תבין שגם המדינה אשר עומדת בראש האיחוד תהיה זו שדעתה תכריע בהחלטות בנושא הסכסוך במזה"ת, ועדיף לכולנו שזאת תהיה גרמניה ולא צרפת או פולין או איטליה.

כמו שרועי אמר, הרועה הוא נשיא האיחוד - לא אף מדינה.

ואת מסתכלת על העניין מנקודת מבט פרו-ישראלית סובייקטיבית. ברגע שתסתכלי על זה מנקודת מבט אירופאית נייטרלית תביני שלא חסרות מדינות אחרות שעדיף שיהיו בעמדת מפתח(שוב, עמדת מפתח בלבד - לא ראשות) במקום גרמניה, אני באופן אישי היייתי בוחר בהולנד, בלגיה או פינלנד.

תמיד יהיו מדינות חזקות יותר שתהיה להן יותר השפעה. אז הנשיא ברוטציה יהיה ממדינה חזקה ולא איזו מדינה קטנה שאיש אינו מוצא על המפה. למה? ככה העולם סובב.

יש לנו ממשלה רקובה מיסוד, אז מה לנו להתערם על האיחוד גם כן, שאנו לא חברים ולעולם לא נהיה בו?

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא חיה במדינה אירופאית נייטרלית, אני חיה בישראל שכל קיומה כנראה תלוי בתמיכה שהיא מקבלת מן החוץ - ובבקשה, אל תספר לי מעשיות על הצלחות העבר במלחמות וללא עזרה מבחוץ. מלחמת לבנון הוכיחה יפה מאד כמה אנחנו מסתדרים פה ושאנחנו לא נעמוד במלחמה בסדר גודל של מה שהלך פה לפני 30 שנה. כרגע גרמניה אינה האוייב ולהתייחס אליה כך עשוי להפוך אותה לכזו (אם לא לאוייב אז לפחות לתומך נלהב של הפלסטינים, כמו הצרפתים). מדינאים גרמנים אולי יוכלו לנגב את היריקה הישראלית מהפרצוף, אבל הציבור איננו מטומטם מספיק כדי לקבל אותה באהבה וזה יימאס עליהם. משם גם אתה יכול לחבר 1+1 ולהבין לאן זה עשוי להוביל. איש אינו מספיק מטומטם להושיט יד למי שנושך אותה.

ואיך לעזאזעל אפשר להשוות את גרמניה של היום (לא של הרייך ה-3) למשטר האייטולות של איראן? גרמניה של היום לא עשתה לך דבר, ולהיטפל למדינה שלמה אחרי שהדור החוטא יחלוף מן העולם הזה יהיה טעות. This shit might backfire. תבין שגרמניה של היום איננה אוייב והפליטה שלך שהיא הורגת המונים גם היום היא בגדר טיפשות או הוצאת דיבה. הורגת יותר אזרחים (גם אם בשוגג) בשבוע ממה שגרמניה הרגה מזה עשורים. ותעשה לי טובה... אולימפיידת מינכן? אתה לגמרי שרוט? אלו היו טרוריסטים פלסטינאים ולא הנאצים. יש לך איזו תיאוריית קונספירציה וכובע מנייר אלומיניום להוסיף לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מתעקשת לא להבין אותי, ולגרור את הדיון לנקודות שאת חוזרת אליהם כל הזמן ונוגעת בנקודות שאני בכלל לא אמרתי.

אני לא השוותי את גרמניה לאיראן. (למרות ששניהם ביחסים חמים, אבל זה לא משנה).

את אמרת למעשה, שאסור להעביר ביקורת, אז באותה מידה - אין אנו יכולים להעביר ביקורת על משטר האיטולות באיראן.

אני לא התייחסתי פה פעם אחת לגרמניה כאויב, תביאי ציטוט אחד.

ותקראי שוב את הפוסטים שלי, כי כבר אין לי כח לחזור על עצמי (או זמן), ובמיוחד את הפוסט הקודם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...