מי שומע :EMINEM??? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי שומע :EMINEM???

RomaDev

Recommended Posts

התמסחר בצורה מסריחה ומגעילה.

.

לדעתי מסחרו אותו... אבל עדיין אי אפשר להגיד שהוא לא ראפר ענק כי בכל זאת לבן אדם יש כישורים...

BS.

אם הוא לא היה רוצה, הוא לא היה מתמסחר.

עובדה, טופאק לא התמסחר כל כך אף פעם בחיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכי מצחיק זה שלמרות שהוא לא התמסחר הוא בין הראפרים היחידים שגלגלצ' וMTV אהבו

את CHANGES עדיין טוחנים בגלגל"צ וכשיצא הדיסק האחרון שלו אני זוכר שהראו אותו הרבה בMTV וגם את השיר DO 4 LOVE.

ובכל זאת אם היית נחשף ליותר ראפרים היית מבין שאמינם הוא אחד מתוך רבים שיכלו להיות מרכז המוזיקה שלנו במקום כל הבריטניות והווסטלייפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אוהבים את אמינם לא כי הוא הכי טוב אלא כי רק אותו חושפים לכם.

בארה"ב קיימים המון ראפרים אבל מי מהם מתפרסם באירופה ? את מי MTV EUROPE מייבאים לנו ? רק את אמינם הלבן.

סנופ, דרה, אקזיביט, באסטה וכאלה לא עושים שום דבר יותר קיצוני ממני ובטח שלא ירודים ממנו ברמה אבל כדי שהם יושמעו באיזורנו דברים צריכים להשתנות

תיקון טעות: ב MTV היו כמה וכמה קליפים של באסטה, לאקזיביט אני גם יודע על לפחות 2, בקיצר יש ב MTV גם ראפרים אחרים אבל אמינם ,כמו שכבר אמרו, ממוסחר ורוב "אניני הטעם" במוזיקה שחורה מעדיפים פופ-ראפ מאשר אמיתית... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הכי מצחיק זה שלמרות שהוא לא התמסחר הוא בין הראפרים היחידים שגלגלצ' וMTV אהבו

את CHANGES עדיין טוחנים בגלגל"צ וכשיצא הדיסק האחרון שלו אני זוכר שהראו אותו הרבה בMTV וגם את השיר DO 4 LOVE.

ובכל זאת אם היית נחשף ליותר ראפרים היית מבין שאמינם הוא אחד מתוך רבים שיכלו להיות מרכז המוזיקה שלנו במקום כל הבריטניות והווסטלייפים

סליחה? יש לך בעייה עם צ'יינגז? אחד השירים לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אוהבים את אמינם לא כי הוא הכי טוב אלא כי רק אותו חושפים לכם.

בארה"ב קיימים המון ראפרים אבל מי מהם מתפרסם באירופה ? את מי MTV EUROPE מייבאים לנו ? רק את אמינם הלבן.

סנופ, דרה, אקזיביט, באסטה וכאלה לא עושים שום דבר יותר קיצוני ממני ובטח שלא ירודים ממנו ברמה אבל כדי שהם יושמעו באיזורנו דברים צריכים להשתנות

תיקון טעות: ב MTV היו כמה וכמה קליפים של באסטה, לאקזיביט אני גם יודע על לפחות 2, בקיצר יש ב MTV גם ראפרים אחרים אבל אמינם ,כמו שכבר אמרו, ממוסחר ורוב "אניני הטעם" במוזיקה שחורה מעדיפים פופ-ראפ מאשר אמיתית... :-\

היו, אבל תשווה את אחוז השירים האלה בMTV אירופה לאומת האמריקאי. מבט קצר בTRL מראה שאין מצעד אחד בלי באסטה, או פי דידי או מישהו בסגנון. באיזורנו בקושי מראים אותם, מראים יותר את אמינם, נלי ובמקרים מיוחדים את JAY Z ופי דידי

ובקשר לCHANGES - ממש אין לי בעיה אם השיר הזה ואני דווקא אוהב אותו. התכוונתי שגם תחנות שלא ממש מרבות להשמיע היפ הופ ממשיכות להשמיע את טופאק (למרות שהייתי רוצה לראות אחת שתשמיע את HIT 'EM UP לא מצונזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...