אוזניות סנהייזר HD 212dj או סדרת EH והעבודה עם כרטיס קול. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות סנהייזר HD 212dj או סדרת EH והעבודה עם כרטיס קול.

Sheda

Recommended Posts

או קיי אני הזמנתי לאחר ששיגעתי את אנטולי בעיקר ואת הפורום את ה AKG K610 בבאג , באתי לשם וראיתי את האוזניות שהזמנתי , הם נראות בנזונה

רק דבר אחד חבל , הקופסא הייתה מפוצצת במכות ואולי אפילו נפתחה בעבר .... והמוכר עוד אומר לי "אלו האחרונות" כאילו ש AKG לא מייצרות כאלה יותר או משו חחחחחחחחחחחחחח , קיצר אמרתי יפה שלום והחלטתי שאני יתחיל עם סבירות ומשמה יתקדם ואולי בעתיד אני יקנה משו כמו ה AKG.

לעניינינו :

מה לקנות HD212dj שעולות משו כמו 330עד350 , EH250 שעולות בערך 300 , או EH350 שעולות 409 בפומפה ?

שמעתי לפני שנה את ה EH150 והם נישמעו לי אז סבבה לגמרי עם אחלה באס ובמה יחסית לאוזניות ב 180 שקל לכן אני חושב על ה EH תגידו לי אם הסדרה לא מתאימה או לא משתלמת.

אני בגדול יחבר אותן למחשב (יש לי כרטיס קול פושטי של קראייטיב אז כדאי לקנות כרטיס XFI AUDIO ב340 ?)

יש לי גם רסיבר שאולי אני יחבר אותם אליו אם הכרטיס שלי יתקשה להניע אותם ( הוא יתקשה ?)

אני במחשב בעיקר שומע מוסיקה ומשחק משחקי רשת בגוף ראשון שאני רוצה לשמוע מאיפו אנשים מגיעים אליי כדי לירות בהם (קאונטר סטרייק).

אז בגדול איזה עדיפות ? כרטיס קול לקנות או לא ? זה שיש לי רסיבר משנה איזה דגם לקחת או לא ?

והאם כדאי לעזוב את זה ולקחת כמו H5 או מדוזה ?

תודה לעוזרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נודניק :lol: ,מתעקש על של gaymerim במקום טובות.

אם לא קניתה את ה601 בגלל תקציב אז סבבה,אבל בגלל שבחנות אחת של באג הקופסה היתה פגומה?,אז תקנה במקום אחר.

אני מעדיף את ה- eh 250 על 212dj אבל הכי כדאי eh350 -מה שכן הנוחות היא לא בשמים באוזניות הנ"ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח אחי אני פשוט מפחד שאני לא ישמע מאיפו אנשים מגיעים לי במשחק ,

הממ מה לגבי כרטיס קול והאם צריך מגבר ל EH350 ? ולמה אתה מעדיף אותם כאילו מה היתרון ? ועדיין שווה לקחת K601 בצרכים שלי ?[br]פורסם בתאריך: 28.06.2007 בשעה 21:20:59

שי EH350 במחיר 400 שקל שווה ויספק אותי במשחקים ? אני צריך הרגברה או כרטיס קול טוב יותר ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את ה- hd497 שהופסק יצורו והבנתי שה- EH350 הוא המחליף שלו.

אוזניה מאוד כייפית עם אחלה באס ,יש לאוזניה בימה מציונת יחסית(כלומר יהיה קל לזהות מאיפה הצלילים באים)

הדבר היחידי הוא שהאוזנים שלי היו מזיעות לאחר זמן עם האוזניות הללו -כלומר לא הכי טובות בנוחות.

עם אתה לא מתכוון לשבת שעות עם האוזניות ואו יש לך מזגן -הייתי ממליץ עליהם בחום.

דרך אין צורך במגבר בשבילם ושידרוג כרטיס הקול תמיד טוב,אבל אני לא מאמין שתהיה חייב לעשות זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עזרת לי מאוד להבין שאין לי מה לגעת בהן .

אני גר בבאר שבע ואין לי מזגן בבית (גם עכשיו אני מזיע כמו חזיר) , ואני יושב הרבה שעות עם האוזניות מה שאומר שאם הן לא נוחות אז אינמצב...

יש לך רעיון לאוזנייה אחרת שגם נוחה וגם עם במה שאני ישמע מאיפו קולות מגיעים וכמובן באסים כי אני שומע בעיקר ראפ ומוזיקה שחורה ,

אם יש משו בתקציב כזה מה טוב אם לא אז אפשר לחרוג מהתקציב ... (אם אפשר שהן יהיו סגורות אז בכלל ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת נוחות אני אוהב, שמקיפות את כל האוזן (לא יושבות על האוזן)- פתוחות(מתחממם הרבה פחות),

ואני אוהב velor (בד) יותר מpleather (חיקוי עור).

מה שעולה לי לראש כרגע זה hd 555 אני מניח שזה מעבר לתקציב בארץ :( עולים בחו"ל 80 דולר.

לגבי סגורות יש את הסנהיזר hd 280 ,די נוחות מקיפות תאזן ,ונשמעות טוב מאוד.(יש מצב שאנטולי מוכר את שלו שאל אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה555 עולות בגדול 650 מה שהופך אותן נראה לי לממש לא משתלמות יחסית למחיר תקן אותי אם אני טועה , במחיר של ה 280 כבר הייה כדאי לי

לקחת את ה K601 לא ?

ובעניין הנוחות אני בדיוק מחפש את מה שאתה מחפש ומעדיף את מה שאתה מעדיף, ה K601 נשמעות לי פתאום הכי מתאימות בכל מקרה וגם ה 595, תקן אותי אם אני טועה.

(שהנוחות לא תבוא על חשבות הבימה שזה הדבר הכי חשוב לי באוזנייה למשחקים ובאסים לשחורה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

555 הכי זול ראיתי בזאפ ב575 ,משתלם יחסית למחיר?,זה לא כרטיס מסך-הוא פשוט מתאים לדרישות שלך -יש לו נוחות מעולה

(יותר נוח גם מה601 )בימה טובה ,ןבאסים טובים שמתאימים למוסיקה שחורה .

אכן ה280 מחירו מופקע בארץ (למרות שהמחיר של ה555 וה280 זהים בחו"ל) ולכן הצעתי שתדבר עם אנטולי.

ה555 וה 595 הם מאותו משפחת מוצרים ונראים 95 אחוז אותו דבר -ל595 יש פחות באס ויש לו צליל יותר מאוזן -לא שווה את ההפרש במחיר בארץ לטעמי.(במיוחד שהמחיר של 595 עלה פתאום :pissed:)

ה601 יכול להיות שיזדקק למגבר ,אז אולי הוא לא הכי מומלץ(לא יודע אני שמעתי אותו עם מגבר).

לגבי חלק מהאוזניות של סנהיזר וראשים גדולים,זו בעיה ידועה -תשים הרבה ספרים(מארז לא מספיק רחב) בין האוזניות ותרחיב אותם ככה איזה שבוע ,זה יעבור.(לא בעיה בסדרת 5X5 של סנהיזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סדרת ה 5X5 מופקעת במחירים , ואני יוותר על ה K601 לפחות בשלב הזה ....

אני שלחתי הודעה לאנטולי ,מקווה שהוא ידבר איתי ואם זה ילך אז מצויין אם לא אני כנראה יקנה 555 כנראה שהן הכי מתאימות לי מבחינת מחיר ונוחות

חוץ מה 280 שהן פשוט יקרות מידי בשבילי יד ראשונה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...