צילום של מערכת הסטריאו שלי בזמן עבודה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צילום של מערכת הסטריאו שלי בזמן עבודה

anatoli

Recommended Posts

ובכן, בגלל שכבר כמה ימים שלא היה דיון מעניין מדיי בפורום, החלטתי להעלות דיון קצת "שונה". שאולי יגרום לאנשים להתנסות במשהו חדש.

הנה תמונה של המערכת שלי בזמן האזנה:

img3011sq7.jpg

לא, זו לא טעות בתמונה. הכל חשוך, וגם האור שכן יש שם הוא יותר מדיי. לא תאמינו כמה החוויה הויזואלית (או ליתר דיוק חוסר החוויה) משנה את הסאונד. כשאני מאזין למוזיקה ברצינות, זה נעשה בחושך מוחלט. ככה אני "נעלם" מהחדר שלי, ונוחת לי בתוך איזה בר קטן בשנות ה-30 של המאה הקודמת עם מוזיקת הג'אז הפופולארית כל כך, עובד ליבשות אחרות וחווה את הטקסים שלהם עם המוזיקה המאפיינת, ואפילו נכנס לאולמות ענקיים למופעי רוק מדהימים.

אני לא יודע עד כמה באמת יקחו את הצעד ויעשו זאת, אך אני ממליץ לכולם לנסות. תפסו ערב רגוע, תאוררו קצת את החדר (מראש עם מזגן, כדי שלא ירעיש בזמן ההאזנה), תכינו לעצמכם כורסא נוחה וכוס יין טוב, שימו כמה דברים שינוגנו, ואל תגעו ברשימה לכל אורך ההאזנה. לא צריך להעביר כלום, הכל קשור לחוויה, להירגע, להיסחף, "לעזוב" את המושכות, ולנדוד למקומות אחרים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק ,הזמן הכי טוב לשמוע הוא בשעות הקטנות של הלילה שהכל שקט וחשוך,זה מדהים לחשוב כמה רעש יש בסביבה שלנו כל הזמן אנחנו פשוט לא שמים לב.

האזנה כזאת מומלצת באוזניות ,קצת חיסרון למי שיש רק -לא רוצים להפריע למשפחה\שכנים\שותפים בלילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק, הדרך היחידה לשמוע מוזיקה כמו שצריך.

אני שומע לפעמים 7-8 שעות ביום מוזיקה(בעבודה),

אבל רק ככה אני יכול להתרכז במוזיקה כמו שבאמת צריך.

למרות שאני בד"כ יושב אם Black Label/Bush או איזה סינגל מאלט נחמד.

ד"א, הלדים של ה-Aria נוראיים. הם חזקים הרבה יותר ממה שצריך.

(והלד של ה- נשאר דלוק גם כשמכבים את המחשב :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היה דיון כזה בעבר. אבל זה אפשרי לעשות עוד משהו כזה. השאלה היא איך דואגים שזה יישאר דיון נורמאלי, ולא יהפוך למשהו של "תראו את הרמקולים 2000W ב-20 שקל שלי" וספאם טהור?! בכל מקרה, אין סיבה שבגללה חובה שאני אפתח את זה. כל אחד יכול לפתוח דיון כזה. להזכירך, אני בכלל לא מנהל הפורום כאן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היה דיון כזה בעבר. אבל זה אפשרי לעשות עוד משהו כזה. השאלה היא איך דואגים שזה יישאר דיון נורמאלי, ולא יהפוך למשהו של "תראו את הרמקולים 2000W ב-20 שקל שלי" וספאם טהור?! בכל מקרה, אין סיבה שבגללה חובה שאני אפתח את זה. כל אחד יכול לפתוח דיון כזה. להזכירך, אני בכלל לא מנהל הפורום כאן.

Anatoli.

את האמת שאני יודע שאתה לא מנהל פורום אבל אני תמיד שוכח את זה כי זה הכי מתאים לך ;D

אבל יש איזה שהיא דרך למחוק הודעות בלי לנעול את הת'רד? (הכוונה למנהל פורום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...