סרטון מצחיק בyoutube - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מצחיק בyoutube

ofer1928

Recommended Posts

זאת פעם שניה שאתה מראה את הסרטון (ה....מאפן) הזה כאן

ועוד אחרי שקיבלת תגובות צוננות בדיון הקודם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=269112.0

שבין היתר העלו בו השערות מדוייקות שזה אתה שם בוידאו (הממש מאפ-אפ-אפ-אפ-אפן) הזה.

ואז אתה פותח עוד דיון בנושא הזה ?

אתה רוצה לקבל אזהרה גם על ספאם וגפ על דאבל פוסטינג של הספאם וגם על גזילת דקות יקרות ערך ממשתמשים ?

זה כבר 3 אזהרות במכה אחת,

בשם צוות האתר אני מרחיק אותך, נותן לך באן, מיוט, ושולח אותך לפנימיה צבאית לשנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פעם שניה שאתה מראה את הסרטון (ה....מאפן) הזה כאן

ועוד אחרי שקיבלת תגובות צוננות בדיון הקודם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=269112.0

שבין היתר העלו בו השערות מדוייקות שזה אתה שם בוידאו (הממש מאפ-אפ-אפ-אפ-אפן) הזה.

ואז אתה פותח עוד דיון בנושא הזה ?

אתה רוצה לקבל אזהרה גם על ספאם וגפ על דאבל פוסטינג של הספאם וגם על גזילת דקות יקרות ערך ממשתמשים ?

זה כבר 3 אזהרות במכה אחת,

בשם צוות האתר אני מרחיק אותך, נותן לך באן, מיוט, ושולח אותך לפנימיה צבאית לשנתיים.

מסכים עם כל מילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם תרגעו.......!!!

זה לא סרטון שאני השקעתי בו את כל החיים שלו ולא הוצאתי מאמץ עליו.. זה סתם בשביל הכיף.

ואני הפצתי את זה בפורום כי אני בתחרות עם חבר על צופים בוידאו של כל אחד מאיתנו.

יש כאלה שיאהבו את הסרט ויש כאלה שלא, כל אחד עם הדיעה שלו.

ובנוגע לפסנתר.. אני יודע שהוא לא מכוון טיפה..

ואני בחיים שלי לא לקחתי שיעור אחד זה סתם לבד התחלתי לנגן וזה פשוט הדבר הראשון שיצא לי לבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מהסרטונים המטומטמים ביותר שראיתי... ותאמינו לי שראיתי כבר המון מפגרים שקופצים מגגות ושוברים עצמות אבל זה כבר עוד יותר מטומטם מזה ממש יותר בורקס מסרט בורקס ! אפילו לחצתי על Flag as Inappropriate כדי לנסות למנוע מאחרים שיראו את זה... save the ones u can

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפציר בכם לא לבזבז את הזמן שלכם על הפיגור הזה! זה היה הדבר הכי גרוע בעולם!!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...