דיון האנימה המלא, המלצות שלכם [ושלי] לסדרות/סרטי אנימה טובים... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון האנימה המלא, המלצות שלכם [ושלי] לסדרות/סרטי אנימה טובים...

אורח RnGKay

Recommended Posts

היי,

בעקרון כחובב אנימה אני תר ללא סוף אחרי סדרות האנימה הטובות, אז אני מבקש ממכם להמליץ לי עח משהו הדומה להמלצות שלי.

המלצותי הן:

סרט אנימה מדהים הוא Blue Submarine No.6, סרט שפשוט חייבים לראות. כמובן גם Ghost In The Shell, Ninja Scroll, והסרט של Cowboy Bebop [יש עוד הרבה, אני אזכר אני אוסיף ;)]

סדרות מעולות ורציניות הן: Cowboy Bebop כמובן שהיא ה-סדרה (מדהימה בכל המובנים), Hellsing, Kenshin, הסדרה Initial D היא דיי טובה, אבל יותר לחובבי מרוצים... גם Evangelion נכללת בהמלצותי, כמו כן גם סדרת Serial Experiments Lain היא טובה לחובבי המוזר והעל טבעי [דיי מפחידה]...

זהו לבינתיים (כלומר זה כל מה שאני זוכר),

מחכה להמלצותיכם ובבקשה ממכם להיות רצינים בכל המובנים (כלומר סדרות כמו dragon ball Z ו-Picachu goes camping ודומיהן לא באות בחשבון) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה מבין גדול, (כלומר ע"פ הרושם, בניגוד אליך ;D) אבל סרט מנגה מצויין שראיתי הוא "העדשאי", או באנגלית - lensman.

ישנם שלושה בסדרה הזו אם אני לא טועה, והיו לי שניים מהם, אך אבדה הקסטה לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה מבין גדול, (כלומר ע"פ הרושם, בניגוד אליך ;D) אבל סרט מנגה מצויין שראיתי הוא "העדשאי", או באנגלית - lensman.

ישנם שלושה בסדרה הזו אם אני לא טועה, והיו לי שניים מהם, אך אבדה הקסטה לנצח.

דווקא ב-YES היה סרט מנגה נחמד - הנסיכה מונונוקי של במאי יפני - מיאזקי. חמוד מאוד ופילוסופי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בכלל מעיז ללכלך על DRAGON BALL Z

זה אולי סדרת האנימה הטובה ביותר

אוקי הציורים שלה לא כמו של הסדרות המודרניות מה אתה רוצה סדרה מ87

ויש לה את העלילה הכי מורכבת וגאונית יותר מכל הסדרות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם זה יותר מתוחכם מפוקימון אבל זה עדיין ילדותי. פרקים מתמשכים מדי ולא מתקדמים, חזירונים מעופפים ודברים כאלה עושים את בכל זאת נחות (למרות שאני לא ראיתי אנימה יותר "מתוחכמת" כי אני לא חובב ענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל אני לא "לכלכתי", כל מה שאמרתי, ואני מצטט:

מחכה להמלצותיכם ובבקשה ממכם להיות רצינים בכל המובנים (כלומר סדרות כמו dragon ball Z ו-Picachu goes camping ודומיהן לא באות בחשבון)

המשפט "לא בא בחשבון" לא נחשב כ"מלכלך", לפחות מבחינתי.

שנית, אולי הסדרה טובה אבל היא אכן ילדותית ומכוונת לשכבת גיל יותר נמוכה מאשר סדרות כמו Cowboy Bebop או Hellsing.

בכלל, אני לא ילד בן 16 ואני מצפה מסדרות להיות הרבה יותר רציניות מדראגון בול בכדי שאני אצפה בהן, את תקופת ביה"ס שלי כבר עברתי.

אני לא ראיתי הרבה ... אבל הכי אהבתי מכל מה שראיתי זה את Akira ...

שמעתי על Akira וראיתי כמה תמונות, הבעיה היא שלא אהבתי את האנימציה (אשר ראיתי בתמונות, לא ראיתי את הסדרה). עכשיו שאתה ממליץ עליה אני אני אבדוק אותה.

דווקא ב-YES היה סרט מנגה נחמד - הנסיכה מונונוקי של במאי יפני - מיאזקי. חמוד מאוד ופילוסופי מאוד.

הסרט הנסיכה ממונונוקי (או Mononoke Hime) הוא בהחלט סרט מופת והוא נכלל בהמלצותי (שכחתי אותו :-[), בהחלט סרט מאוד מומלץ.

יש למישהו אולי המלצה לסדרת בדיוני ANIME ???

סתם הרבה זמן לא ראיתי מנגה ואני רוצה לראות

קודם כל לתקן טעות שרובכם עשיתם: מנגה זה סדרות ציורים, כמו (זה חופף למען האמת), אנימה זה אנימציה יפנית.

המלצתי לסדרות מפחידות ויפות היא Hellsing, Serial Experiments Lain, ו-Blue Submarine No.6 - סרט ממש יוצא דופן ויפה.

יש עוד אבל זיכרוני קצר...

ראיתי את הסדרה BUBBLE GUM CRISIS אבל הפסקתי כי היא הייתה, לטעמי, יותר מדי פאוור ריינגרס, אבל בהחלט סדרה חמודה.

DiGiBoY, אני אבדוק את מה שהמלצת (פעם ראשונה שאני שומע על סדרות אלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Akira זה לסדרה אלא סרט. סרט טוב מאוד אגב. אבל בקשר לאנימציה, אני דווקא התפלאתי מהאנימציה שם, מצוייר מאוד יפה בהתחשב בעובדה שהסרט משנת 1988. בקשר לסדרות, לא ראיתי הרבה סדרות אבל אלו שהכי אהבתי היו כמו שציינת קאוובויי ביבופ וneon genesis evangalion, שתי סדרות ממש נחמדות אף שהאחרונה מעיקה בקטעים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RnGKay אפשר למצוא את הסדרות האלה בקאזה אבל לפרקים יותר חדשים תחפש ב-IRC ב-Aniverse יש שם הרבה ערוצים שמציעים את הפרקים הכי חדשים בכל שבוע, אני ממליץ בחום על Naruto פשוט תוכנית מעולה.

עריכה : הנה קליפ שפותח את הסידרה כדי שתדע איך היא זה רק 12 מגה ;Dהקליפ (חינם וחוקי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...