Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

אחי ברור שאני חוסם.. ניראה לך שהייתי מגיע עד לשלב הזה בלי לחסום.. הבעיה שפתאום נגמר לי הכסף.. אז מכרתי את ה"חומה" מהצד השני.. ואז שמתי בצד שכולם היו בו.. אבל אז לא היה לי כסף לחומה בצד שמכרתי.. קיצר הסתבכתי.. בכל מקרה עשיתי שוב והגעתי לשלב 86.. זה השיירה של המטוסים אחרי שלב 79..

ונשאר לי רק איזה חיים אחד או 2.. אז הפסקתי שם.. אם אני רק יעבור את זה.. אז אני יוכל להגיע לשלב 93..=] זה הכי גבוה שהגיעו עד היום?

52892937uf1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין אותכם, המבוכים שלכם די קצרים, ברגע שהם ברחו מהמבוך יש להם דרך חופשית עד הסוף, אצלי למשל יש מסלול

אחד ארוך ואחד שהוא קצת יותר קצר, אבל בשביל זה ממקומים לידם שלוש יותר ולקנים רמה 4... וזה עבד שבטעות נלחץ לי כפתור בק בעכבר (באסה)

ובכלל מהיחידות קרקע זה ממש לא סיפור... פשוט מציבים שני דרכים אפשרויות להגיע לקצה המבוך, וכל פעם שהם מתקרבים לקצה

חוסמים אותו ופותחים את השני, ככה יש להם טונה דרך לעבור כל פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם, המבוכים שלכם די קצרים

המסבוך שלי קצר בכוונה.. ככה באמצע המבוך אני מציב את כל הנשק הכי חזק.. במקום בכמה צדדים.. וככה אני לא צריך להשקיע כסף באיזורים אחרים במבוך..

רק בקטע אחד לשים את כל התחמושת הכבדה.. המגרעה של זה שכל כמה שניות קצרות צריך לחסום את הצד השני.. בגלל זה אני צריך תחמושת גדולה.. שלא ייוצא שיהיה ממש מלא במבוך.. בכל מקרה אם אני ישקיע כסף בהרבה מקומות לא יהיה לי כסף להשקיע בנגד .. ככה שאני מעדיף לעשות ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בונה את המבוך שלי לחלוטין תוך 4 התקפות... אין פה יותר מדי כסף להוציא...

לא מבחינת הכסף שאתה מוציא על המבוך.. אלא ברגע שיש לך מבוך מפותל.. יש חלק מהמפלצות בהתחלה חלק באמצע חלק בסוף.. והמבוך ארוך..

לכן השטח שצריך לחזק יהיה ביותר מקומות.. לעומת זאת עם המבוך הוא קטן כזה כמו שעשיתי..

אני מחזק את הכל בדיוק במקום אחד.. וכל הזמן עוברים שם המפלצות ומקבלים חתיכת התקפה ממני..

אגב תנסו לשים את התותחים שיורים מהר.. עכשיו פעם ראשונה שמתי אותם ושידרגתי עד הסוף.. בואנה הם יורים מהר לאללה ברמה 5..

הם הורגים את ה"בוסים" הרבה יותר מהר..

הגעתי כבר 3 פעמים לשלב 86.. ואני לא מצליח לעבור אותו.. זה קשה מדי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין המבוך שלך גרוע -

יכולת לעשות שיעברו משני הצדדים של שורת התותחים אבל במקום זה שמת מלא וולקנים רמה 1.... בזבוז משווע....

הוולקנים רמה 1 זה רק המבוך.. אני לא צריך להשקיע כסף במבוך.. שמתי את כל התותחים די באמצע.. ככה שבכל מצב כל תותח כל הזמן יורה..

אני לא רואה פה שום ביזבוז.. ובנוסף השיטה הזאת עובדת.. הגעתי 3 פעמים לשלב 86.. הבעיה זה איך להמשיך משם.. יש כלכך הרבה מסוקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

63, לא רציני. ההתחלה דפקה אותי.

בהחלט אפשרי, פשוט אל תשימו יותר מידי על ההגנות של הקרקע...

אני מאמין איזה 12 אוויר משופרים עד הסוף יעשו את ההעבודה כל הדרך ל100.

דרך אגב, איך אתה משפרים את ההגנות שלכם, אחד עד הסוף, או כמה ביחד?

O= איך נמחקה לי התמונה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DCA לא יכול לירות על קרקע, אבל הוא רצחני נגד אווריים, שמתעלמים מהמבוכים שלך, תשדרג אותו קצת ותראה אותו מפיל אותם בכמויות שים אותו באמצע, לאפקט מקסימאלי

כא.. היה לי 7 או 8 כאלה על אדום.. בכל זאת זה לא הספיק..=/

הבעיה שאין מספיק כסף לבנות מספיק אדומים..

פיספסתי את 3 המסוקים ה"בוסים" מתוך 4.. והם היו אמורים מן הסתם להביא כל אחד 140 180 דולר..

ככה שהכסף הזה היה מקנה לי עוד אחד על אדום.. אבל גם אז לא היה מספיק נגד אוויר..!

ואני לא יכול להשקיע בשאר הדברים פחות.. כי השקעתי כבר את המינימום.. זה קשה לאללה=/

אבל תמיד כשאני מגיע לשלב 79 יש לי בערך 10 חיים.. ואז זה יורד בשלב הזה ל1 2 3.. לדעתי אפשרי להגיע ל79 וגם לעבור אותו בלי שירד לך חיים..

ואז המסוקים שיצליחו לעבור בשלב 86 לא יפסלו לך את כל המשחק.. אבל לעבור את שלב 93 :screwy:

דרך אגב, איך אתה משפרים את ההגנות שלכם, אחד עד הסוף, או כמה ביחד?

ניסתי את כל האפשרויות לעשו תהרבה פלאזמות ולשפר אותם.. לעשות הרבה תותחים ולשפר רק אותם וגם בדברים הפשוטים(שעולים 5 דולר) וגם בזה שיורה מהר..

הכי טוב זה זה שיורה מהר.. ואז התותחים.. שאר האפשרויות לא ממש טובות.. אני בד"כ מכין 1 או 2.. משפר לרמה הכי גבוה.. ואז ממשיך ועושה עוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...