יש כרטיס מסך בתקציב של 8600GT (בערך 770 ש"ח) שמתעלה עליו ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש כרטיס מסך בתקציב של 8600GT (בערך 770 ש"ח) שמתעלה עליו ?

ndv

Recommended Posts

אני באמת צריך 512MB ? אני משחק ברזולוציה של 1024X768 ובקרוב על LCD 32 שהרזולוציה תהיה אם אני לא טועה 1366X960 או משהו זה....

או שה512MB חשובים בגלל הVIVO ?

חשוב לי שהוא יהיה מסוגל להתמודד עם פילטרים (לא חולה גראיפיקה אבל לא רוצה לראות את זה על איכות נמוכה)

או שעדיף בכלל לחכות ולקנות איזה HD2600XT ככה ?

עריכה: עשכיו ראיתי באתר של ATI/AMD שיש כרטיסים מסדרת הX1900 שיש להם , איזה מהם ומחירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל אתה משחק על טלוויזיה ? מסך גדול עם רזולוציה נמוכה זה לא ממש כיף.

בכל מקרה תחליט על תקציב ותקבל המלצה של כרטיס עם שהכי חזק בתקציב.

זה לא ממש כיף? תגיד את זה לכל שחקני הקונסולות למיניהם... מה הרזולוציה שלהם בכלל? אני בטוח שלא עוברת בהרבה את מה שהוא ציין עכשיו.

ובכלל, אני לא מזמן שיחקתי בטלויזיה 37 אינץ' על 1280X1024 והיה תענוג מוחלט, מלבד העובדה שנשארו פסים שחורים בצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בהחלט הייתי מעדיף ללכת על ה8600GT, הוא זול מאוד ונותן ביצועים כמו שה7600GT בOC נותן, בכל זאת לא היתי הולך

על ה1950GT כי הוא יקר (את ה8600 אפשר למצוא גם ב670-690 ש"ח), והוא לא נותן ביצועים כל כך עדיפים, בנוסף בOC אני חושב

שה8600GT יכול להתחרות בו, חוץ מזה שאם כל הכבוד לDX10 הוכח כבר מספר פעמים כי הכרטיס יכול לעמוד בו, אומנם ברזולציות

והגדרות נמוכות מאוד, בכל זאת עדיף כרטיס מסך שמקרטע מאשר כרטיס מסך שלא יכול להריץ את המשחק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל אתה משחק על טלוויזיה ? מסך גדול עם רזולוציה נמוכה זה לא ממש כיף.

בקרוב אני קונה מערכת קולנוע ביתית לחדר (LCD 37/37" ומערכת רמקולים 5.1) אני אשחק ממרחק של כמטר וחצי/ שני מטר מהמסך.

תקציב ? לא סגור על עצמי, אני מלבט בין ה8600GT ל8800GTS חשוב לי איכות אך אני לא מתכוון לשחק במשחקים עוד הרבה זמן (גג שנה), מה גם שאני לא חולה גראפיקה וכל עוד המשחק עובד יפה על הרזולוציה הטבעית של המסך+ כמה פילטרים נחמדים אך לא מפלצתיים+ איזה 50FPS- אני מאושר.

אני אישית בהחלט הייתי מעדיף ללכת על ה8600GT, הוא זול מאוד ונותן ביצועים כמו שה7600GT בOC נותן, בכל זאת לא היתי הולך

על ה1950GT כי הוא יקר (את ה8600 אפשר למצוא גם ב670-690 ש"ח), והוא לא נותן ביצועים כל כך עדיפים, בנוסף בOC אני חושב

שה8600GT יכול להתחרות בו, חוץ מזה שאם כל הכבוד לDX10 הוכח כבר מספר פעמים כי הכרטיס יכול לעמוד בו, אומנם ברזולציות

והגדרות נמוכות מאוד, בכל זאת עדיף כרטיס מסך שמקרטע מאשר כרטיס מסך שלא יכול להריץ את המשחק בכלל.

תאמת אני מעדיף כרטיס מסך שלא יכול להריץ משחק מאשר אחד שמקרטע כי ככה אני לא אסבול הרבה- כמובן שאני מעדיף אחד שיכול לסחוב (אבל לא עם הורדת הרזולוציה וללא פילטרים).

בכל מקרה תחליט על תקציב ותקבל המלצה של כרטיס עם שהכי חזק בתקציב.

התקציב שלי לא בדיוק סגור אבל הוא יהיה בין הX1950GT ל8800GTS 320MB -בין 1000 ל1500 (אני רוצה את התמורה הכי טובה לכסף + OC מכובד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מציע לך להשאר עם ה 7600GT עד שיצאו משחקים כבדים / DX10 ולראות איך הכרטיסים מחזיקים אותם.

וגם בדרך בטח גם תחסוך קצת כסף (גם אם תעבוד וגם אם ירדו מחירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ככה לא הולך לשחק משחקי DX10, לפחות לא בזמן הקרוב...

אוקיי אז ככה, עשיתי בדיקה קטנה ומצאתי את הX1950XT שעולה 1135 ש"ח ויש לו 256MB וגם , איך הוא ? יש גם את הXTX שיש לו 512MB שווה את ההפשר ? יש סיבה לחכות לירידת מחירים או לקנות עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...