הזימה תהייה היום! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזימה תהייה היום!

Born2Kill

Recommended Posts

נו אז אם אתה אומר שהוא נרצח אז זה לא היה בסדר לשכב עם אחותך...

נו אז מה אתה רוצה?

ואתה אומר שזה לא בסדר?

אבשלום מטומטם, מי היה מחכה שנתיים? אני באותו רגע הייתי מוריד לאמנון את הראש(ולא הייתי בורח).

תסתכלו כתגובה למה הייתה ההודעה הראשונה שלי ותבינו במקום לזרוק השערות על מה אני מנסה להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי ב"זימה" היה ממש כיף לא היו בכלל אנשים ערןמים על משאיות (גם מעולם לא היה, זה רק הדוסים טוענים שזה מה שהולך שם) ולמען האמת אני כנראה הייתי הבן אדם עם הלבוש ההכי קיצוני שם. (לקחתי מאיזה חבר שלי נעליים עם פטפורמה של 20 סנטימטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסגור את הת'רד.

המצעד היה השנה מכובד ושקט (למרות שבחדשות אמרו שהוא היה עצוב), לא כמו בשנים קודמות שגברים רקדו במיני על משאיות (כן כן).

נקווה שיהיה מכובד ככה בכל שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד כשתלמד מה זה המצעד תחזור, תראה לי פעם אחת שאנשים רקדו במיני על משאיות במצעד בי-ם. :kopfpatsch: (אני הייתי בכל המצעדים בי-ם אתה מדבר על דברים שאמרו לך שעושים שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד כשתלמד מה זה המצעד תחזור, תראה לי פעם אחת שאנשים רקדו במיני על משאיות במצעד בי-ם. :kopfpatsch: (אני הייתי בכל המצעדים בי-ם אתה מדבר על דברים שאמרו לך שעושים שם)

יש לך משהו לספר לנו? :smile1:

אין לי שום בעיה עם המיצעד שהיה, שיעשו מה שבא להם לי זה לא מפריע, רק שלא יתקרבו אליי ולא יתתחילו איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות עם הומואים ולסביות זה בעיה פסיכולוגית' date=' ככה המורה שלי לפסיכולוגיה אומרת.

[/quote']

בעייה?

אולי זה פסיכולוגי, כן. אבל למה כול השונה מהנורמה מוגדר כ"בעייה?" מה כ"כ "בעייתי" בלהיות הומו? (חוץ מהבעיות שהחברה הלא הומואית עשתה ועדיין עושה לה, אבל אם להסתכל על התמונה הגדולה, זה בעייה שלהם בפנים).

ראייה צרה נורא יש למורה שלך, אני חייב להגיד.

כול הקטע עם ההומואים והלסביות יכול להפטר אם כול אחד יסתכל בפנים וישאל את עצמו "מה בהתנהגות שלהם מטריד אותי? למה אני מוטרד ע"י ההתנהגות שלהם?" (ציטטתי עכשיו מסאות'פארק חחחח). לי אישית הם לא מפריעים כלל וכלל... אפילו מצחיק אותי לרואת 2 הומואים הולכים ברחוב ואת המבטים שהם מקבלים מהאוכלוסייה האטומה והסגורה... ישר רואים מי הבןאדם ומה הוא שווה.

"אני בכלל לא חושב שצריך לעשות מצעד כזה. מה, אנחנו עושים מצעד כי אנחנו סטרייטים? לא."

צודק, בוא נבטל גם את יום השואה. האמת? אני בעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסטרייטים קשה לקלוט שזה שX הומו לא אומר שהוא רוצה שכל הגברים בעולם ייכנסו לו לתחת או להיכנס להם לתחת... לעזאזל, זה שאתה סטרייט אומר שכל בחורה בעולם אתה רוצה לזיין? ברור שלא.

זה שאתה זאופיל אומר שכל כלב תזיין? מה פתאום, לברדור זה מגעיל, פודל זה סבבה.

אני זוכר קצת אחרי שחבר שלי יצא מהארון איזה "Wanna Be Gangsta" מהכיתה שלי עשה לי "יו אתה לא מבין, החלפתי מכנסיים ממש לפני שיעור התעמלות ו*החבר ההומו* עמד לידי כזה והתסכל... איזו זיקפה מטורפת הייתה לו פאק!" ואז שאלתי את *החבר ההומו* והתגובה שלו הייתה כמובן "מה?? הוא?(הWANNA BE GANGSTA) איכ הוא מכוער... זה שהוא מפנטז על זה שאני רוצה אותו זו בעיה שלו..."

בי התאהבו שני הומואים, אבל זה היה רק אחרי קשר ידידותי ארוך, אמרתי לשניהם שזה מאוד מחמיא לי אבל שאני סטרייט וכאן נגמר הסיפור, אני לא מבין מה הרתיעה הזו מ"ההומו הזה יתחיל איתי איזה פחד!" תחשבו על זה כמו שבחורה מאוד מאוד.. גברית ומכוערת מתחילה איתכם, זה מחמיא שהיא מעוניינת בכם עד כדי כך שהיא תתחיל איתכם, אבל לא ייתפתח מזה כלום כי היא מכוערת וגברית - ככה זה בדיוק שהומואים מתחילים איתך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מי צריך את המצעד הזה?

סתם ביזבוז כסף.... שיישקיעו בדברים אחרים, תאמינו לי יש הרבה איפה להשקיעה במדינה הזאת, לא חסר.

המדינה לא מממנת את המצעד הזה. אז די עם השטויות שלך.

המדינה משלמת על האבטחה שלו, זה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסטרייטים קשה לקלוט שזה שX הומו לא אומר שהוא רוצה שכל הגברים בעולם ייכנסו לו לתחת או להיכנס להם לתחת... לעזאזל, זה שאתה סטרייט אומר שכל בחורה בעולם אתה רוצה לזיין? ברור שלא.

הממ שמע פה זה קצת מורכב...

איך אומרים, כוס זה כוס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סטרייטים שיזיינו כל "מנוש" שזז וכמובן גם יש הומואים שיזיינו/יזדיינו עם כל אחד, אבל אלו לא הרוב.

כוס זה כוס - אתה בטוח? אני משוכנע(או יותר נכון מקווה) שלא כל אחת שאתה רואה, מכוערת מבפנים או מבחוץ אתה תרצה לזיין... איך אפשר בכלל לחשוב על דבר כזה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...