הזימה תהייה היום! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזימה תהייה היום!

Born2Kill

Recommended Posts

הנקודה שלי בעיקרון הייתה שאמנון נרצח על ששכב עם אחותו.

יש הבדל בין נקמת אח לבין נקמת אלוהים...

אבל כמובן התנ"ך יכול לסובב את זה איכשהו רוצה ולאמר שהוא רצח אותו בגלל שאלוהים אמר לו וכו' וכו'...

התנ"ך ממגן את עצמו טוב טוב את הכל אפשר להסבר ע"י "אלוהים עשה ש.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה העקרונית היא מהו גבול חופש הביטוי... באיזה דבר פלילי אתה יכול להאשים בן 16 שמכריז שהוא אוהב ילדים? הבעיה מתחילה מתי שאין גבולות ברורים בין מה הלגיטמי למה שלא (ראה את המחלוקות על בג"ץ).

כי אמא שלו הייתה שבויית מלחמה, גויה, שיקסע...

לא העמקתי בבלוג, אבל אם יש שם סימנים למשהו מיני או למשהו כפוי אז יש כאן קייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאן הם כ"כ בורים שזה אסון לאומי. בעיה בגנים?! עובר בתורשה?! :bash: :bash: :bash: מאיפה הבאתם את הבולשיט הזה?!?!

נטייה מינית היא פקטור גנטי בדיוק כמו צבע עיניים, האם למי שיש לו עיניים כחולות יש בהכרח בעיה גנטית כלשהי???

"בעיה גנטית", או בשמה הנכון יותר "מחלה גנטית" היא מחלה שנגרמת כתוצאה מגן כזה או אחר. נטייה חד מינית היא לא מחלה ולכן היא אינה יכולה להיות מחלה גנטית - לוגיקה פשוטה.

"עובר בתורשה" - ממש לא נכון, נכון שאחוז הילדים ההומואים/לסביות וכו' להורים כאלו הוא גדול יותר מאשר אצל שאר האוכלוסיה אבל ההסבר לזה פשוט מאד: פתיחות, יציאה קלה מהארון, אין צורך להסתתר מאחורי איזושהי תדמית שהיא לא אתה כתוצאה מפחד מתגובת הסביבה/המשפחה.

לא יותר או פחות מכובד מלהיות סטרייט.

הנה הכתבה המדוברת,תפסיק לזיין את השכל.

זה פאק גנטי שהם לא יכולים לשלוט עליו,לא בחירה שלהם.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2700335,00.html

איך זה עובר בתורשה? הומואים לא מביאים ילדים לעולם בד"כ אלא אם הם דו-מינים (שנמשכים גם לבנים וגם לבנות).

יש גם אנשים שיוצאים מהארון בגיל 50 אחרי שהקימו משפחה.

אני בכלל לא חושב שצריך לעשות מצעד כזה. מה, אנחנו עושים מצעד כי אנחנו סטרייטים? לא.

כן,מצעד האהבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, שאם היה כדור כזה שאפשר היה לקחת שהיה הופך אדם הומולסבי לסטרייט, הם היו מוכרים אותם ומספרים על סיפור ההצלחה. הם לא בוחרים את זה. יכול להיות לזה גורם גנטי אבל זה לא יכול להיות הגורם היחיד.

לא נכון.

יש מלך שקוראים לו דוד,בתקופת התנך כמובן.

הוא בנה את בית המקדש

היה הבן של שלמה

גאד, עובדי אלילים יודעים תנ"ך יותר טוב ממך.

דוד היה אביו של שלמה, לא להיפך. לפי התנ"ך, אלוהים לא נתן לו לבנות את בית המקדש כי הוא חטא - לקח אשת איש וגרם למותו של האיש (בת שבע. הוא שלח את בעלה לקרב ושם אותו בשורת הלוחמים הראשונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2700335,00.html

העניין שאתה קורא לזה "פאק גנטי" ו"מחלה גנטית" אתה סתם יוצא שמוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2700335,00.htm

אתה צריך לקחת מספר לתור של חלוקת השכל, אבל דחוף.

אמרתי שזה גנטי בעצמי, אבל לא הסכמתי שמדובר במחלה גנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לקחת מספר לתור של חלוקת השכל, אבל דחוף.

אמרתי שזה גנטי בעצמי, אבל לא הסכמתי שמדובר במחלה גנטית.

איבדתי את המספר.

ונגמרו המספרים בגליל,עוד חצי שעה מישהוא צריך לבוא להחליף אותו.

העניין שאתה קורא לזה "פאק גנטי" ו"מחלה גנטית" אתה סתם יוצא שמוק

אני לא מתכוון לזה בצורה של להעליב,ואם העלבתי מישהו אז מתנצל.

אבל בעיקרון זו בעיה גנטית?

אני לא יודע איך לקרוא לזה,כי זו מחלה,אבל זו לא מחלה.

לא יודע איך להגדיר כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להגדיר את זה.

כי אחד ההגדרות של יצור חי (אורגניזם) זה היכולת להתרבות.

עכשיו, מצד אחד, למרות ה"פאק" הזה (ואני מאוד מסייג את המילה "פאק", כי בסה"כ זה לא מחלה או משהו), הם כן יכולים להתרבות מבחינה פיזית.

מצד שני, הם לא ינצלו את היכולת הזו אם זה תלוי בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פאק גנטי כי זה לא גורע מהם שום דבר ולא מונע מהם שום דבר (גם ילדים הם יכולים להביא - הם יכולים לשכב עם אישה גם אם הם לא נמשכים אליה). והדת היא מקור הבעיה, לא ההומואים. דת מנציחה בורות, אי חופש, אי סובלנות, אי קידמה ומלחמות. הדבר היחיד הטוב שהיא עושה זה שהיא אופיום להמונים הטיפשים, נותנת מעט תכלית (או הרבה, תלוי) לבני-אדם מסוימים. הדת היא בעיה הרבה הרבה יותר גדולה ממצעד הגאווה.

וליואב - בני אדם ניחנו גם באינטלגנציה, ולא רק באינסטניקטים כמו שאר בעלי החיים. גם אם רוב בני האדם היו חד מיניים הם עדיין היו מקיימים יחסי מין הטרוסקסואליים בשביל להעמיד צאצאים, גם מבחינות רציונאליות וגם מבחינות ריגשיות. ילד יכול להיות צורך רגשי גם להומואים ולסביות, והם מאמצים או לוקחים אם פונדקאית בשביל זה. ועם דו מיניים אין בעיה? אני חושב שגם הם שייכים לקטגוריה שהדת לא מקבלת, וגם הם לא מושלמים מהבחינה הזאת גנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להגדיר את זה.

כי אחד ההגדרות של יצור חי (אורגניזם) זה היכולת להתרבות.

עכשיו, מצד אחד, למרות ה"פאק" הזה (ואני מאוד מסייג את המילה "פאק", כי בסה"כ זה לא מחלה או משהו), הם כן יכולים להתרבות מבחינה פיזית.

מצד שני, הם לא ינצלו את היכולת הזו אם זה תלוי בהם...

לא בטוח. יש התנהגויות שהן לא תורמות לפרט לקדם את הגנים שלו, אלא את הגנום שלו, שזה גם גורם אבולוציוני.
דת מצניחה בורות, אי חופש, אי סובלנות, אי קידמה ומלחמות. הדבר היחיד הטוב שהיא עושה זה שהיא אופיום להמונים הטיפשים, נותנת מעט תכלית (או הרבה, תלוי) לבני-אדם מסוימים. הדת היא בעיה הרבה הרבה יותר גדולה ממצעד הגאווה.

:xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פאק גנטי כי זה לא גורע מהם שום דבר ולא מונע מהם שום דבר (גם ילדים הם יכולים להביא - הם יכולים לשכב עם אישה גם אם הם לא נמשכים אליה). והדת היא מקור הבעיה, לא ההומואים. דת מנציחה בורות, אי חופש, אי סובלנות, אי קידמה ומלחמות. הדבר היחיד הטוב שהיא עושה זה שהיא אופיום להמונים הטיפשים, נותנת מעט תכלית (או הרבה, תלוי) לבני-אדם מסוימים. הדת היא בעיה הרבה הרבה יותר גדולה ממצעד הגאווה.

וליואב - בני אדם ניחנו גם באינטלגנציה, ולא רק באינסטניקטים כמו שאר בעלי החיים. גם אם רוב בני האדם היו חד מיניים הם עדיין היו מקיימים יחסי מין הטרוסקסואליים בשביל להעמיד צאצאים, גם מבחינות רציונאליות וגם מבחינות ריגשיות. ילד יכול להיות צורך רגשי גם להומואים ולסביות, והם מאמצים או לוקחים אם פונדקאית בשביל זה. ועם דו מיניים אין בעיה? אני חושב שגם הם שייכים לקטגוריה שהדת לא מקבלת, וגם הם לא מושלמים מהבחינה הזאת גנטית.

מסכים איתך,אבל מה לעשות,יש כאלה,שזה דופק אותם.

יש לי חבר,שמה לעשות הוא הומו,ושהוא יצא מהארון ,זה דפק אותו,המשפחה לא קיבלה את זה טוב,כמה חברים אחרים שלו ניתקו איתו קשר.

אז לפעמים זה כן פאק,לפעמים הוא מתחנן להפוך לסרטרייט.

אין מה לעשות צריך להסתכל על זה מכל הכיוונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מגנטיקה הגעת לאורגניזם :s05: הומואים ולסביות בהחלט יכולים להתרבות, ההבדל הוא שאצלהם זה ב99% מהמקרים נעשה מרצון ולא כ"תופעת לוואי".

אני לא מתכוון לזה בצורה של להעליב,ואם העלבתי מישהו אז מתנצל.

אבל בעיקרון זו בעיה גנטית?

אני לא יודע איך לקרוא לזה,כי זו מחלה,אבל זו לא מחלה.

לא יודע איך להגדיר כזה דבר.

זו לא בעיה גנטית, לא טכנית ולא בעיקרון.

הגורם לנטייה חד מינית הוא גנטי(ברובו, ע"פ דעתי) ואינו כתוצאה מוירוס/חיידק/פיגור שכלי/מחלה נפשית או משהו דומה ולכן הומוסקסואליות אינה מחלה.

הומוסקסואליות היא אומנם לא נורמלית, אך דבר לא נורמלי הוא אינו בהכרח מחלה.

מחלה גנטית נגרמת ע"י מוטציה שנוצרת כתוצאה מתקלה כלשהי בגוף.

סרטן למשל נגרם כתוצאה מפגם גנטי(שבמקור נגרם כתוצאה מעישון/קרינת שמש וכדומה).

יש לי חבר,שמה לעשות הוא הומו,ושהוא יצא מהארון ,זה דפק אותו,המשפחה לא קיבלה את זה טוב,כמה חברים אחרים שלו ניתקו איתו קשר.

ה"פאק" כאן הוא לא על ההומוסקסואליות עצמה אלא על יחס הסביבה לכאלו, יש הבדל גדול וחבל שאתה לא מבחין בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו שתגיד שצבע עור שחור דופק את הבנאדם ותביא כדוגמה את העבדים בארה"ב. לגנטיקה אין השפעה על דעות הסביבה שיכולים להשתנות כל הזמן.

דוגמה טובה לפאק גנטי זה אי ראייה טובה והצורך במשקפיים או עדשות (לי יש עדשות, מספר מאוד גבוה). זה פאק גנטי כי אובקיטיבית איכות החיים יורדת, אני בטוח שבעבר אנשים עם ראייה לא טובה התקשו בהשרדות פיזית וחברתית וכן התאמצו ורצו לראות טוב - בלי קשר לדעות הסביבה - אלא רק מתוך רצון לתועלת אישית (כמו למשל צימצום העיניים לשיפור מועט של הראייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...