הטכנולוגיות החדשות של אינטל ב45 ננומטר - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטכנולוגיות החדשות של אינטל ב45 ננומטר

IG

Recommended Posts

עוד בור/נוב שהצתרף לפורום חש את עצמו...,וואלה יופי.

IG - אין לך מה להתייחס אליו!.

לנושא:

אם אתה חושב שזה פורסם בכתבה או במאמר באתר,פשוט תפנה לדן איידלמן (מנהל צוות ביקורות) או לרונן גרויסמן (מנהל צוות חדשות),

אני בטוח שאחד מהם ימצא לך את מבוקשך. :xyxthumbs:

תוכל ליצור איתם קשר כאן - http://hwzone.co.il/?file=about

דבר ראשון: בור תגיד לאבא שלך

דבר שני: זה *הצטרף* ( ועוד קורה לי בור)

דבר שלישי: רק שאלתי מתי יוצאים המעבדים, בגלל זה אתה צריך לפתוח עלי את הפה ג'ורה שלך ? ילד מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: בור תגיד לאבא שלך

דבר שני: זה *הצטרף* ( ועוד קורה לי בור)

דבר שלישי: רק שאלתי מתי יוצאים המעבדים, בגלל זה אתה צריך לפתוח עלי את הפה ג'ורה שלך ? ילד מטומטם

לא הספיקה לך אזהרה אחת?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי שאלה-

הננומטר מציין את המרחק בין כל טרנזיסטור כן?

הכוונה שאפשר לדחוף יותר טרנזיסטורים

אבל לא הבנתי למה הוא מקטין את צריכת החשמל... הוא לא אמור להגדיל אותה כיוון שיש יותר טרנזיסטורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק מציין את ה... מרחק בין הסורס לדראיין עד כמה שאני יודע...

או את גודל השער הלוגי

המתח עקרונית נקבע לא ממש ע"י כמות השערים אלא ע"י השטח הכללי של השבב וההתנגדות שלו (יעילות העברת המטען וכו')

כשהשער קטן, הזרם צריך לעבוד דרך פחות חומר (אגב בגלל שיש פחות חומר, נוצרת זליגה של זרם ובגלל זה מחליפים את החומרים...)-> התנגדות קטנה יותר-> נדרש מתח נמוך יותר...

יכול להיות שזה לא הסיבה העיקרית, כי יש עוד הסבר שכשהשער קטן נדרש פחות מתח כדי להגיע ל"טעינה" של הטרנזסטור מתוך איזה משוואת קיבול או משהו כזה (מעבד פועל על פי עיקרון של קבל... אני לא יודע איך להסביר את זה בצורה פשוטה :P...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו זה ממש משנה 45NM או 90NM או 65 הכול אותו חרטה אם הבדלים מזעריים לא מורגשים .

עבדתי עם כל הדגמים סתם הכול בלוף ו עושות הרבה רעש על שלא שווים כלום :)

היה לי פעם עם דיסקטים כונן כזה וקסטות התקופה הכי יפה בחיים שלי זה היה מחשב היום זה חרטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45 ננו ו60 ו 90 זה ממש משנה, זה איז כמות של טרנזיסטורים אפשר לדחוף על צי'פ-כמה שיותר

טרנזיסטורים יותר כוח עיבוד (למרות שזה לא כל כך מדיוק), תזכור פעם היו מייצרים את הטרנזיסטורים גדולים

אז הם היו צריכים מחשב בגודל של עזריאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר אתה צודק

בפועל יש הבדל ? ואם כן אתה לא מרגיש .

אני לא מדבר OC אני מדבר על שימוש רגיל ללא

תבין בנאדם שקונה מחשב שומע " קונרו כפול ליבה " הוא קונה שם הוא לא מבין OC וכל השטויות האלה ...

וזה סתם מוכרים לוקשים של שיווק בשימוש של יום יום ההבדלים בין PD וקונרו הם לא בשמיים ואני יודע על מה אני מדבר .

גם ההבדל בין גיגה ל 2 גיגה או בין 512 לגיגה לא קריטי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר אתה צודק

בפועל יש הבדל ? ואם כן אתה לא מרגיש .

אני לא מדבר OC אני מדבר על שימוש רגיל ללא המהרה

תבין בנאדם שקונה מחשב שומע " קונרו כפול ליבה " הוא קונה שם הוא לא מבין OC וכל השטויות האלה ...

וזה סתם מוכרים לוקשים של שיווק בשימוש של יום יום ההבדלים בין PD וקונרו הם לא בשמיים ואני יודע על מה אני מדבר .

גם ההבדל בין גיגה זיכרון ל 2 גיגה או בין 512 לגיגה לא קריטי .

בשימושים רגילים- ואופיס ברור שלא תשים לב להבדלים. מבחינת , אני לא מסכים. הזכרון הוא דבר ששימושי לכל אחד אם בעידן היום אתה תרצה להפעיל הרבה תוכנות בו זמנית+חלונות המחשב יאט את הפעילות שלו (אני יודע, יש לי 512 זכרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאין לך ממש מושג מהחיים

קח CELERON 128KB 478

ותשים לו 2000000 מגה הוא ישאר על הפנים ...

עם כל הכבוד לזיכרון המעבד הוא החלק החשוב ביותר מוסיף 10-15 % הבדל בביצועים בלחץ .

אני לא אומר שזה לא מוסיף אבל לא בטירוף בוא לא נתלהב יש שיפור קל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאין לך ממש מושג מהחיים

קח CELERON 128KB 478

ותשים לו 2000000 מגה הוא ישאר על הפנים ...

עם כל הכבוד לזיכרון המעבד הוא החלק החשוב ביותר מוסיף 10-15 % הבדל בביצועים בלחץ .

אני לא אומר שזה לא מוסיף אבל לא בטירוף בוא לא נתלהב יש שיפור קל .

אתה סתם מנסה לעשות רעש על כלום...

כשאתה מכין כוס קפה: אם תשים יותר מדי סוכר - יצא לך קפה מר. אם תשים יותר מדי קפה - יצא לך קפה מגעיל.

מה אפשר להסיק מזה? זה לא ה"כמות" של הרכיבים(סתומרת סוג המעבד וכמות הזיכרון), זה השילוב של שניהם...

המעבד שהזכרת לא יצטרך יותר מדי כי אין שום תוכנה שתעבוד עליו בצורה נורמאלית ותשתמש בזיכרון הזה, לכן זה יהיה סתם.

כנ"ל בשביל לנצל את היכולות של המעבד "הטוב" אם תשים קצת יווצר צוואר בקבוק.

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חאלס עם הוויכוח הזה.

זה כבר חורג יותר מדי מעבר לחשובות\ תפקיד החומרים במעבד! (וזה מציק שקופץ לי כל פעם דיון שמוצה מזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...