שאלה ד-ח-ו-פ-ה לגבי ביצוע שידרוג לדגם חדש של אייפוד דרך "ידע מחשבים" - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה ד-ח-ו-פ-ה לגבי ביצוע שידרוג לדגם חדש של אייפוד דרך "ידע מחשבים"

weissby

Recommended Posts

מה שאני מתכנן לעשות זה לשדרג מאייפוד 20 GB ישן כזה (מהסדרה של הclickwheel האלה) לאייפוד 30 GB גרסה 5.5

וזה עולה 1099 ש"ח..

ואז גיליתי שרק אם אני אוסיף 150 ש"ח אני מקבל ממש אייחפוד אורגינל נורמלי בקופסה חדשה וכל זה

ה1099 שקל שאמרתי עליהם לנפי זה רק אייפוד חדש,השאר לא מתחייבם על זה שהם חדשים (ככה אומרים לי) ויש לזה אחריות חצי שנה לעומת כשמוסיפים 150 ש"ח זה אחריות של שנה

השאלה שלי היא האם זה אמין באמת לתת רק את ה1099 ש"ח ואז האייפוד באמת סבבה? חדש וכל זה.. כי אין לי צורך באוזניות חדשות וכבל העברה כי כבר יש לי הכל

או אולי באמת לת את ה150 ש"ח שזה נראה לי קצת מפגר אבל אולי זה באמת הפיתרון הודאי היחידי

בבקשה עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו יופי ואיפה בדיוק אתה רואה שכתוב שמה דור 5.5?

זאת התמונה שתמיד הופיע לדור הקודם

בדור החדש (5.5)תמיד מופיע תמונה של האייפוד כשעל הצג שלו זה מנגן שיר של הרד הוא צ'ילי פפרס

ולגבי הסוללה -אנלא השתגעתי להוציא משהו כמו 600 שקל לסוללה בשיבל שאיזה אייפוד ישן יעבוד לי כשתווך המחירים הזה אני יכול לקנות איזה SANSA נחמד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וואלה צודק לא שמתי לב

אבל עדיין מה זה פרייסלס? לא רוצה לקנות ממקור שלא שמעתי עליו בחיים שלי

מישהו פה מכיר בכלל תחברה הזאת?

אני מעדיך שייצא לי כבר אותו מיחר פחות או יותר עם החלפה שלה אייפוד הישן שלי שלא עובד דרך "ידע" שהם בעצם צריכים להיות הכי אמינים איתי

עשיתי בסוףפ היו תהחלפה זה 1249 שקל, הלכתי בסוף על התוספת של 150 שקל כי רציתי להיות בטוח שיהיה לי הכי אמין.. רק אני צריך לחכות שיהיה שם במלאי כי אני בדקתי אם יש שם להחליף רק כאילו תאייפוד עמצו (הואפציה של ה1099 ש"ח) ולא היה שם ממש חבילה נורמלית כזה..

אז אני מהווה שבקרוב יגיע להם למלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...