מצלמה, מקס 400$ - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה, מקס 400$

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות,

אבי נמצא כעת בארה"ב ואחותי הגדולה מעוניינת לרכוש לעצמה חדשה דנדשה לאחר שהקודמת כבר ישנה עד מאוד.

התקציב המקסימלי הינו 400$, כמובן שפחות מכך יהיה נפלא.

דרישות:

המצלמה היא קודם כל מצלמת סטילס, אם יש וידיאו כמו שצריך אז נפלא, אבל המצלמה צריכה להיות סטילס.

זמן בטריה ארוך.

ניווט נוח.

איכות תמונה טובה(כאילו דה?) במיקרו ובמאקרו.

אמממ... זהו ^^ (אני לא מבין בזה כ"כ כפי שאתם רואים ^^)

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף המלצה עכשווית ולא למצוא המלצה על ב400$ מלפני חצי שנה שבטח לא שווה אפילו 200$ עכשיו...

חוץ מזה, שזה לא ממש דחוף, עניין של יום יומיים עד לשליחת שם המצלמה המבוקשת לאבא שלי זה סביר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שגודל זה גם מרכיב חשוב? הS6500 נראית ענקית(העדשה במיוחד)... כמו כן 400$ זה המקס של המקס של המקס, אנחנו מחפשים יותר משהו באיזור ה300 - 350$... ואין מצלמות דיגטליות אשר מחירן בארה"ב זול משמעותית מזה בארץ?

אה ותודה על ההמלצה בכל זאת.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אם כך אין משהו שעונה על כל הדרישות. תצטרך להתפשר על משהו. פשרה קטנה יחסית תהיה הפוג'י F31. יש לה את רוב התכונות שאתה מחפש, אבל המקרו שלה לא מאוד קרוב והתפריטים לא הכי נוחים. מצד שני, איכות התמונה וזמן הסוללה שלה הם ללא תחרות.

לגבי מחירים, ההפרשים קטנים מדי לדעתי מכדי שיהיה טעם לוותר על האחריות, אבל זה שיקול אישי. עדיף שתחליט קודם על שמתאימה לך ואז תסתכל על הפרשי המחירים, לא ההיפך. אין שום טעם לקנות לא מתאימה רק בגלל שהפרש המחיר במקרה שלה גדול יותר מאשר בדגמים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...