איזה מעבד כדאי לקנות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד כדאי לקנות.

Jack_g

Recommended Posts

אהלן שאלתי היא כזו .

לגבי OC האם מעבד P4 2.0GHZ יאפשר את אותו OC או פחות טוב או יותר טוב ממעבד 1.8GHZ.

ואיזה מהם כדי לקנות אם זהה בשבילי לגביי שניהם.

עוד שאלה אם קונים אחד מהמעבדים הנ"ל ועושים OC סביר יציב הביצועים של המערכת יהיו יותר טובים או פחות טובים ממערכת המבוססת אל מעבד AXP2000 בהנחה ששאר החלקים במחשב זהים לחלוטין.

יש לי כרגע מערכת דיי טובה אבל מעצבן אותי שאני לא יכול לעשות OC טוב בלי לפתוח מכפלה וגם שהמעבד חם נורא אם אני עושה OC והמאווררים עושים רעש נוראי.

ויש לי הזדמנות להחליף למערכת 2גיגה או 1.8 בגלל זה אני שואל אם כדאי האם יהיה שיפור בביצועים במשחקים תוכנות וכו'?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן שאלתי היא כזו .

לגבי OC האם מעבד P4 2.0GHZ יאפשר את אותו OC או פחות טוב או יותר טוב ממעבד 1.8GHZ.

ואיזה מהם כדי לקנות אם זהה בשבילי לגביי שניהם.

עוד שאלה אם קונים אחד מהמעבדים הנ"ל ועושים OC סביר יציב הביצועים של המערכת יהיו יותר טובים או פחות טובים ממערכת המבוססת אל מעבד AXP2000 בהנחה ששאר החלקים במחשב זהים לחלוטין.

יש לי כרגע מערכת דיי טובה אבל מעצבן אותי שאני לא יכול לעשות OC טוב בלי לפתוח מכפלה וגם שהמעבד חם נורא אם אני עושה OC והמאווררים עושים רעש נוראי.

ויש לי הזדמנות להחליף למערכת 2גיגה או 1.8 בגלל זה אני שואל אם כדאי האם יהיה שיפור בביצועים במשחקים תוכנות וכו'?

תודה מראש.

בקשר לשאלה הראשונה, זה תלוי בסטפינגים. אבל אם אתה קונה בארץ, קנה 1.8 יש בארץ סטפינגים חדשים ומדהימים בשבילו,

שמגיעים למהירויות מעולות. (הסטפינגים של ה2.0 קצת ישנים)

האטלון גם יעבור OC? טוב, אי אפשר לדעת, הכל תלוי לאן תגיע ם האטלון.. אבל האטלון 2000+ נחשב דוקא מעבד רע לאוברקלוקינג.

שורה תחתונה, כדאי להחליף? תלוי, אם אתה מקבל את האינטל בזול, אז למה לא, השיפור יכול להיות גדול.. (אחרי OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה הראשונה, זה תלוי בסטפינגים. אבל אם אתה קונה בארץ, קנה 1.8 יש בארץ סטפינגים חדשים ומדהימים בשבילו,

שמגיעים למהירויות מעולות. (הסטפינגים של ה2.0 קצת ישנים)

האטלון גם יעבור OC? טוב, אי אפשר לדעת, הכל תלוי לאן תגיע ם האטלון.. אבל האטלון 2000+ נחשב דוקא מעבד רע לאוברקלוקינג.

שורה תחתונה, כדאי להחליף? תלוי, אם אתה מקבל את האינטל בזול, אז למה לא, השיפור יכול להיות גדול.. (אחרי OC)

האטלון 2000 זה מה שיש לי תחלס אני לא מצליח להגיע איתו לבאס דבוה יותר מ 145 כי הוא מתחיל לקרוס וגם אם הוא לא קורס צריך עצבני וזה רועש חבל אל הזמן.

ומה שאני אומר שהלוח שיש לי כרגע שזה KT400 8K9A2 של איפוקס והמעבד פשוט להחליף ל מעבד 1.8 פלוס לוח נגיש של אביט עם צ'יפסט של INTEL845PE או 2.0 עם אותו הלוח בלי להוסיף אגורה .

משתלם לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו זה נשמע מעניין מאוד.

ניתן להגיע לאוברקלוק כזה ושהוא יהיה יציב בקירור אוויר?

או שנשאל ככה לאיזה OC לפי דעתכם ניתן להגי עם ה 1.7TBRED עם אוויר בסיגנון וולקנו7+ ושיהיה יציבלא אל מהירות מקסימלית של המאורר כי זה משגע את האוזניים?

:) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

166x12.5

מתח 1.75

טמפ מנוחה 32

טמפ מאמץ 37-38

פיייי סוף הדרך אחי

וזה יציב לא עושה בעיות בכלל ?

חבל

כמה אני יוכל להגיע אם של וולקנו7+וארטיקסילבר3, ויש לי טוב במארז 4מאווררים וספק של אנרמקס שניי מאווררים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...