איך המפרט {בקיצור} ל-OC? פרטים בפנים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט {בקיצור} ל-OC? פרטים בפנים.

dino

Recommended Posts

איך המפרט הבא ל-OC?

Intel Pentium 4 1.8A 400MHZ FSB, 512KB L2 CACHE

EPOX 4PEA+ PeMobo, S.ata, Round-Cables, Chipset Fan, Usb 2.0

Corsair 512MB PC3200 CAS2 + Heatsink, או Geil 512MB PC3500 CAS2 ULTRA + Heatsink

ThermalRight AX478 + מאורר דלטה 80 או 60 - מה שמגיע איתו.

כמו שאתם רואים לגבי הזכרונות לא החלטתי עדיין מי יותר טוב, ראיתי כמה ביקורות שמשווים בין דגמי ה-PC3200

של שתי החברות והם דיי זהים גם ב-OC וגם בביצועים בלי OC, אז אפילו בפחות מהמחיר של ה-PC3200 של קורסאיר

אני יכול לקחת PC3500 של Geil ולקחת בעוד 100ש"ח עוד איזה 2 מאוררים למארז או קתודה,

אז מה אתם אומרים? מה לקחת?

המעבד אמרו לי שקיום זה המעבד הכי טוב שקיים ל-OC רצחני, ואפשר להגיע איתו אפילו לבאס של 150MHZ עם קירור אוויר ביציבות מלאה,

אפילו עם הקירור המקורי של אינטל, וכמו שאתם רואים אני יכול להרשות לעצמי אפילו ThermalRight AX478 שהוא אחד מהקירורי אוויר

הכי טובים לפנטיום 4.

לגבי הלוח אם, ראיתי עליו כמה ביקורות וכמה השוואות של לוחות מבוססי שבבים של אינטל ל- וזה הלוח שתמיד לקח את המקום

הראשון ב-OC וציינו אותו במיוחד שהוא טוב מאוד ל-OC, ככה שאני לא רואה למה לא לקחת אותו, ודברתי עם חנות מסוימת ואמרו לי שהוא

מגיע בימים הקרובים.

אז מה אתם אומרים על המפרט?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא תמיד שומעים , לא תמיד, ולי יש קליפש, ועדין לא שומעים כל הזמן..

ומתי ששומעים , רעש של דלתא יכול לפגע קשו בחויה של האזנה, במיוחד בשירים שקטים,

לא נעים.

שמעת פעם דלתא? זה לא סתם רועש, שתשמע דבר כזה תבין.

אגב, אפשר להגיע גם ליותר מ150, בסטפינגים החדשים אפשר להגיע ל170.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי את הTT Case Fan 2 כשהוא "ניגן" בשיא שלו...זה היה רעש דומה להמראה של קולומביה...

למה לא לקחת את האחד ההיטסינקים הכבדים של טרמלרייט ולשים עליו מאוורר ממוצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Consider replacing the cooler for a Zalman CNPS 6500B Cu.

It uses a 92 mm fan that pushes 33 cfm at 20db or 56 cfm at 33 db and you can choose speed using a switch, in both cases its still very quiet and from comparisons I saw it beats the AX 478 without all the racket and noise.

Also an advantage with this cooler is the fan holding method which allows you to make the fan push air at other components or you could add another fan to the bracket and get even more air flow which could help the overclocking.

I would consider it a very good option, I myself bought it for my P4 and I'm awaiting its arrival.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...