צריך המלצה על קטנוע טוב... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה על קטנוע טוב...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תבדילו בין כבישים מהירים וכבישים בין עירוניים. רוב הכבישים בארץ הם בין עירוניים, ומעט מאוד מהם הם מהירים.

כאן יש פירוט של הכבישים המהירים בארץ:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9_%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8

שים לב שלמעט איילון וכביש 6, הכבישים שמצויינים בדף הזה הם מהירים רק בחלקם (ולא בכולם יש שלט של כביש מהיר, כך שמבחינה רשמית וחוקית הם אינם מהירים, כמו כביש 5).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא חושב שאתה האדם שיקבע אם באיילון קיימים תנאי תחזוקה רגילים או גבוהים מהרגיל.

חוץ מזה, בוא נדייק קצת יותר. מבחינת חוקי התנועה, כביש מהיר (שבו אסור לנסוע בקטנוע) הוא כביש שבכניסה אליו מופיע התמרור הזה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94:Motorway_IL.svg

ואיילון עונה על הקריטריון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כעיקרון אני לא צריך 125 סמ"ק, אני יכול להסתפק גם ב-50 סמ"ק.

אז תציעו לי קטנוע 50 סמ"ק משהו טוב עם עיצוב יפה.

עוד משהו, ראיתי כתבה בחדשות המוטורי שהחל מה-2 בספטמבר ייכנס לתוקף חוק שאומר אם עושים מבחן תיאורייה ונכשלים אז בפעם הבאה משלמים 40 ש"ח במקום 116 ש"ח.

השאלה שלי היא אם אני עושה מבחן תיאוריה לפני הכניסה לתוקף ונכשל אז אחרי הכניסה אני יכול לעשות מבחן ב-40 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו אתם מדברים על דברים שהכי לא מבינים.

אם אתה נוסע רק בערוני, זאת אומרת רק בתוך פתח תקווה, אז קח לך 50 סס"ק, ותסגור את העניין. (וגם זה תלוי בכמות הק"מ שאתה מתכוון לעבור כל יום)

אם אתה מתכוון לנסוע בין ערוני גם אם זה לא עכשיו, אז לך לפחות על ה125 סמ"ק כי זה לא שאתה לא יכול לנסוע על רוב הכבישים בארץ, פה לא הנקודה, הנקודה היא איך הקטנוע שלך יסחוב את עצמו ואותך בבין ערוני....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי ממליץ לך עם אתה מחפש משהו נחמד כזה המהירות לא הכי חשובה לך אז קח פג'ו טרקר קטנוע טוב אבל לא הכי מהיר .

אם אתה מחפש מהירות קח פיאג'ו טיפון . לא שיש הבדל גדול במהירות אבל יש .

גם אתה לא חייב לקנות חדש אתה יכול לקנות לך יש שניה אבל היתי ממליץ לך על ללכת על משהו מעל שנת 2003 ככה. המחירים לא ממש יקרים .

אתה צריך אבל לקחת בחשבון שיש לך עוד הוצאות . קסדה שנחשבת נחמדה 600 שקל ואם אתה רוצה קסדה משהו על רמה אז בסביבות 1400 שקל.

מנעולים תלוי באיזה שכונה אתה גר ואם יש לך מחסן טוב וכאלה אבל העסק של המנעולים אם הם באמת נחוצים לך גם יקר . בייטוח 2500 .

אז תחשב הכל ותיראה מה התקציב שלך לקטנוע ותגיד פה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...