תמונות שצילמתי - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות שצילמתי

אמיר יצחקי

Recommended Posts

לפני שאתה מדבר על התמונות המהממות שצילמת, קודם כל תפסיק להיות שחצן. תן לאחרים לשפוט את התמונות ואחר כך לפי התגובות תכתוב מה שאתה רוצה.

תמונה ראשונה, פספסת את הזמן שהם פרחו ועכשיו הם נובלים והלך לך הצילום. שום צבע יפה לא יעזור לצילום הזה.

תמונה השניה, סתמית לחלוטין - בזבוז זמן.

תמונה שלישית, עדיף שבמקום לבזבז מים - תשתה אותם - כי לצלם אותם בצורה יפה לא הצלחת.

בהצלחה בפעם הבאה עם התמונות.

אם לא מה שכתבת בנושא היית מקבל ממני ביקורות אולי פחות נוקבות. אבל הצלחת לעצבן אותי עם השחצנות הזאת. מצד שני אתה עדיין יכול להודות לי טיפה כי יש לי עוד מה להגיד לגבי זה... זה נחשב אצלי לאיפוק.

וכל מה שנותר לי להוסיף על זה הוא :

1. " אין הנחתום מעיד על עיסתו "

2. עצם זה שכבר קבעת שאנשים ירצו את התמונות ברזולוציה גבוהה יותר ושהתמונות "מהממות/מדהימות" ושלל דברים יגרום לזה שלתגובה עניינית ממני לפחות לא תזכה... ושים לב שאף אחד מהצלמים הרציניים של הפורום לא הגיב פה, יש לזה סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז קודם כל, אני לא סתם יושב מול המחשב וכותב תגובות אני רואה שבאמת קוראים אותן וזה טוב. עוד דבר שאני שמח עליו זה שהאנשים הנכונים קוראים אותם. ואפילו יש עוד דבר שאני יותר שמח עליו מכל - יש פה אנשים שבאמת מבינים בצילום ומבינים את התגובות שלי ואת מה שאני כותב ומבינים שאני לא בא לקטול אנשים סתם אלא יש לזה סיבות מאד טובות.

וכל מה שנותר לי להוסיף על זה הוא :

1. " אין הנחתום מעיד על עיסתו "

2. עצם זה שכבר קבעת שאנשים ירצו את התמונות ברזולוציה גבוהה יותר ושהתמונות "מהממות/מדהימות" ושלל דברים יגרום לזה שלתגובה עניינית ממני לפחות לא תזכה... ושים לב שאף אחד מהצלמים הרציניים של הפורום לא הגיב פה, יש לזה סיבה.

אני חייב להגיב לציטוט הזה, ולהחרט קצת על מה שכתבתי, ההערה השניה שלך, שאמרת שאתה לא נתת תגובה עניינית, גרמה לי לחשוב על זה ואתה צודק בזה. גם אני לא הייתי צריך את התגובה העניינית להוסיף.

הייתי מצטט עוד כמה תגובות של אנשים כאלה אבל משום מה זה לא מתאפשר לי, וחבל, כי דווקא את האנשים האלה אני רוצה שיראו. הם מבינים שפה לא שפטתי כל כך את הצילומים אלא את הבנאדם עצמו שפטתי בעזרת הצילומים שלו.

אני שמח שיפה אנשים שמבינים בצילום ואני אפילו יותר שמח שיש פה אנשים שמבינים בבני-אדם. ושלא תחשבו שלרגע חשבתי שאין פה בני-אדם - פשוט לוקח זמן למצוא אותם, ורובם לא מתגלים כל כך מהר.

ואיגור, תחשוב שוב על מה שאמר PyroGhost ועוד כמה פה (הרבה אנשים שאני מעריך פה באמת).. זה יעזור לך בצילום ובחיים בכלל.

בהצלחה בהמשך.

pc1ko.photolight.co.il

תשפטו בעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wtf do you want for me?!!

אתם גורמים רק לאנשים שאין להם תמונה של ''פיקאסו'' אפילו לחשוב לשים אותה.

אתם מאוד עוזרים בזה אתם יודעים ?

קל להגיד רק מה לא טוב במקום לנסות להסביר

זאת הגלריה השלמה http://gilzur.deviantart.com/gallery/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת השחצנית באמת לא לעניין, אבל גם המריבה שאח"כ די מיותרת. אני לא מעוניין להכנס לזה.

לגבי התמונות, רובן לא מדברות אלי, אבל השלישית בהחלט מעניינת. הנה הצעת עריכה שלה:

2461148.jpg

ב-PSP-XI ביצעתי את השינויים הבאים: הגדלת קונטרסט באמצעות Curves, פילטר Clarify עם רמה של 1.0 ולבסוף חידוד USM של 1/100/2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כותרת שחצנית חבל על הזמן!

1.תמונות בסדר..

2.לבנאדם שחשב שקוראים לו איגור , קוראים לו גיל הידוע כ-GIL.Z שאומר "חזרתי לפה בערבון מוגבל רק בשביל כל מיני בעיות טכניות ודברים כאלה" [ נתנו לו באן לצמיתות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כותרת שחצנית חבל על הזמן!

1.תמונות בסדר..

2.לבנאדם שחשב שקוראים לו איגור , קוראים לו גיל הידוע כ-GIL.Z שאומר "חזרתי לפה בערבון מוגבל רק בשביל כל מיני בעיות טכניות ודברים כאלה" [ נתנו לו באן לצמיתות]

wnna shekel?

אגב עריכה יפה עשיתה לתמונה עם הברזיה ממש מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...