התלבטות בקניית כרטיס מסך 8600GTS. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית כרטיס מסך 8600GTS.

pain_killer12

Recommended Posts

חבר שלי קונה עכשיו מחשב חדש עם מעבד 4800X2 וזכרון שני ג'יגה 800mhz של G.skill, ספק נויזטייקר 420.

התקציב שלו לכרטיס מסך הוא 1100 שקל, הוא לא מחפש רזולוציות גבוהות ופילטרים אלא רק לשחק.

הצעתי לו לקחת את הLeadtek 8600GTS מסקאי שעולה 1172.

מה אתם אומרים-שווה לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הוא ירצה להחליף כרטיס מסך בשנה-שנתיים הקרובות-שוב לא מעניין אותו כל כך רזלוציות ופילטרים העיקר שמשחק יעבוד (הוא לא מבדיל בין משחק עם פילטרים לבין משחק עם: :bash:), אז רציתי לשים לו משהו קצת יותר חזק ושעדיין יהיה לו בתחום, ושיתמוך בDX10 כי מן הסתם הוא יתקין בעוד חצי שנה נגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הייתי ממליץ לך ללכת על ה 8600GTS. בתור אחד שיש לו כרטיס כזה - הוא לא משהו .

לך על מה שהציעו לך כאן , הוא הרבה יותר טוב.

תמיכה ב DX10 בכרטיס כמו 8600GTS זה סתם בדיחה לא מצחיקה..

ואם בכל זאת היית בוחר ללכת על 8600GTS אז רק שווה לדעת שיש אותו גם ב 970 ש"ח והמחיר עוד בטח יורד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי ה 8600GTS מקורר על ידי VF900-CU והטמפ' שלו לא עולה במאמץ מלא של שעות את ה 56-57 מעלות..

אבל עדיין, הכרטיס שלי גרוע ביותר ב OC.

התדר המקסימלי בו אני יכול להריץ אותו ללא ארטיפקטים ב ATITOOL הוא 700/1066 .

וגם אז, התוצאות שאני מקבל ב פחות טובות מאלה כאשר הוא רץ ללא OC..

מוזר, אני יודע, אבל ככה זה אצלי ואין לי מושג למה..

ערכתי את הבדיקות שלוש פעמים בכל מצב וקבלתי תמיד תוצאות זהו.. ככה שזו לא היתה טעות של מקרה חד פעמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נמצא בדיוק באותה התלבטות

חשבתי ללכת על X1950XT אבל הבעיה היא שאני צריך לנסוע שעתיים בשביל להגיע לנעה לקנות את הכרטיס (ואני לא מתכוון להזמין, אני גם לא אוהב את הקטע שאם יש בעיה ואני צריך את האחרית אני צריך לנסוע שעתיים). המקום היחידי שאני יכול לקנות אותו הוא גם כן לא כ"כ קרוב אליי, וזה עולה שם 1250 ש"ח

ואני גם צריך מחשב שקט, לGIGABYTE יש 8600GTS מקורר פאסיבית שאותו חשבתי לקנות, אולי בעתיד אני גם יעשה אם זה יוצא בכלל משתלם בכרטיס הזה

יש לציין שאני שלא איכפת לי כ"כ לשחק על הגדרות של Med ומטה ואני משחק על 1024*768 ואולי אפילו על 800*600. על איזה כרטיס הייתם ממליצים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נמצא בדיוק באותה התלבטות

חשבתי ללכת על X1950XT אבל הבעיה היא שאני צריך לנסוע שעתיים בשביל להגיע לנעה לקנות את הכרטיס (ואני לא מתכוון להזמין, אני גם לא אוהב את הקטע שאם יש בעיה ואני צריך את האחרית אני צריך לנסוע שעתיים). המקום היחידי שאני יכול לקנות אותו הוא גם כן לא כ"כ קרוב אליי, וזה עולה שם 1250 ש"ח

ואני גם צריך מחשב שקט, לGIGABYTE יש 8600GTS מקורר פאסיבית שאותו חשבתי לקנות, אולי בעתיד אני גם יעשה אם זה יוצא בכלל משתלם בכרטיס הזה

יש לציין שאני שלא איכפת לי כ"כ לשחק על הגדרות של Med ומטה ואני משחק על 1024*768 ואולי אפילו על 800*600. על איזה כרטיס הייתם ממליצים לי?

תיקנה מגסון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...