בעיה חמורה, מחפש מושיעים, המחשב נדלק ו..הרבה תקלות על הדרך - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה, מחפש מושיעים, המחשב נדלק ו..הרבה תקלות על הדרך

לילי1

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם זה דרך הביוס אז זה כנראה טמפ' במנוחה. כאשר הוינדוס עולה אז המעבד "מתאמץ" יותר והטמפ' עולות בהתאם.

אולי הטמפ' מגיעות למצב שהם מסכנות את המעבד ואז המחשב נכבה. תסתכל בביוס מה הטמפ' שבה המחשב נכבה (אין לי מושג איך... אני חושב שיש דבר כזה) ותבדוק שזה לא קרוב לטמפ' במנוחה (תוסיף 10-20 מעלות למה שמצאת בהתחלה בביוס).

ד"א: אתה עושה אוברקלוק? - אם לא, תקנה גוף ב 150 ש"ח בערך... אתה לא תצטרך יותר! (אני חושב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות בוינדוס נמוכות יותר במנוחה מאשר הביוס מפני שהוינדוס מנצל אפשרויות מנוחה מתקדמות שהביוס לא מנצל (הוינדוס יודע

להגיד למעבד לנוח כשלא צריכים אותו - מה שהביוס לא יודע לעשות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק הנקודה - המעבד עובד כרגיל והביוס לא יודע לומר לו להרגע. זה לא שהביוס דורש מאמץ אלא שהוא לא יודע להגיד שהוא לא

דורש מאמץ. תנסה במחשב שלך ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא שולח לו פקודות כאשר אתה לא עושה כלום!!!

אם אין פקודות -> אין מאמץ!

והאפשרויות המתקדמות של הוינדוס (מצב המתנה?! לזה התכוונת?) סוגרות את התהליכים שוינדוס מריץ ברקע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תנסה ואז תגיב. זה כמו שהמנוע עובד בניוטרל על 4000 סל"ד כי אין מי שיאמר לו לרדת מהסל"ד. יש הרבה פונקציות מובנות

במעבד שמועילות להורדת הפעילות והביוס לא משתמש בהן ולא אני לא מדבר על מצב המתנה אלא על תהליכים שקופים שקורים כשלא צריך

הרבה כח עיבוד. בכ"מ תבדוק טמפרטורה בביוס תעלה את הוינדוס תן למחשב כמה רגעים להרגע מטעינת הוינדוס ותראה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תנסה ואז תגיב. זה כמו שהמנוע עובד בניוטרל על 4000 סל"ד כי אין מי שיאמר לו לרדת מהסל"ד. יש הרבה פונקציות מובנות

במעבד שמועילות להורדת הפעילות והביוס לא משתמש בהן ולא אני לא מדבר על מצב המתנה אלא על תהליכים שקופים שקורים כשלא צריך

הרבה כח עיבוד. בכ"מ תבדוק טמפרטורה בביוס תעלה את הוינדוס תן למחשב כמה רגעים להרגע מטעינת הוינדוס ותראה בעצמך.

אפילו כאן אתה אומר שכאשר הוינדוס עולה המחשב מתאמץ יותר מהביוס...

שהוינדוס עולה הטמפ' עולות כי המחשב דורש יותר כוח עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון כאן הוא לא אם הביוס דורש יותר מאמץ מהוינדוס אלא מי מבינהם גורם למעבד לעבוד פחות במצב מנוחה. למה להתווכח - תנסה. אם

תקבל תוצאה אחרת אני פתוח לויכוח אבל עד שלא תראה בעיניים כנראה שלא תאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להבין מה הקשר של התגובות כאן שהגיעו עד לגריז תרמי לבעיה שתוארה - וממש לא הצלחתי.

רק כדי לשלול אפשרות של חימום המעבד, פשוט תפתח את המארז ושים וינטילטור ליד, אם זאת בעית חימום המחשב שלך ימשיך לעבוד ולא יקפוץ.

אבל כמובן שזו לא בעיית חימום, כי אחרת לא היה מסך כחול. תנסה להכנס לחלונות במצב בטוח, ומשם ל My Computer, Properties, Advanced, Startup & Recovery, ושם תלחץ על כפתור Settings. תוריד את הסימון מהסימן Restart Automatically. ותאתחל את המחשב.

חלונות תעצור עכשיו על המסך הכחול באתחול. תחזור אלינו עם הפרטים של השגיאה שאתה מקבל.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם החצי השני של דבריך אבל:

אבל כמובן שזו לא בעיית חימום, כי אחרת לא היה מסך כחול.

מה קשור? כאשר יש בעיות בעיבוד המידע (מעבד שמתחמם, בעייתיים וכו') נגרמים מסכים כחולים רנדומליים (כלומר מסך

כחול על הדבר הספיציפי שעליו המחשב עבד בעת שהיתה שגיאה ובעצם הדבר ההוא בסדר גמור רק עיבוד הנתונים שלו היה שגוי)

והטמפ' שהוא מציין יכולות בהחלט לגרום לבעיות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...