כמה LAYRES הכרטיס מסך שלי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה LAYRES הכרטיס מסך שלי?

אורח voodooman

Recommended Posts

אם תגיד לנו איזה כרטיס מסך יש לך , זה עלול לעזור לנו לעזור לך

אבל זה רק עלול, זה לא בטוח.

*במהלך הודעה זו לא בוצעו ניסויים על ישנים (כן, בטח...חחחחחחח..LOL. קראתי את עצמי, כאילו שאני לא מתעלל בכרטיסים אררררררררר סיליקון ארררררררררררררררררררררר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לVOODOOKING,מצטער לא ראיתי את החתימה אני לא נוטה להסתכל בחתימות וכו' אלה יותר מתמקד בתוכן ההודעה (איכותית או שלא זה לא משנה לספאמרים כמוני...)

אבל אני ממליץ שפעם הבאה תעשה לפחות העתק הדבק להודעה, בשביל שגם אנשים כמוני (אנטי-טכנופובים) יוכלו להבין

בקשר לשאלה עצמה, אין לי שום מושג, תנסה את גוגל ואת האתר של רוב הסיכויים שהם יעזרו לך

לספרארי, מה בדיוק מצחיק?

אסור לשתות מים ומיץ ?

אסור לצחצח שיניים במשחה שגורמת לשיניים שלך להצהיב?

כאילו GROW UP, יש לי תור לשיננית כל חודש, אצלי המצב טוב אבל אני חושש לחיי המין שלך אם אתה משתמש באווקה(קראפ)פרש

קח רק משחת נעליים! כמו שאני נוהג לומר just do it

וגם משפט מאוד מוכר שלי

"לצחצח שיניים עם משחת נעליים, אתה רוצה את זה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לVOODOOKING,מצטער לא ראיתי את החתימה אני לא נוטה להסתכל בחתימות וכו' אלה יותר מתמקד בתוכן ההודעה (איכותית או שלא זה לא משנה לספאמרים כמוני...)

אבל אני ממליץ שפעם הבאה תעשה לפחות העתק הדבק להודעה, בשביל שגם אנשים כמוני (אנטי-טכנופובים) יוכלו להבין

בקשר לשאלה עצמה, אין לי שום מושג, תנסה את גוגל ואת האתר של רוב הסיכויים שהם יעזרו לך

לספרארי, מה בדיוק מצחיק?

אסור לשתות מים ומיץ ?

אסור לצחצח שיניים במשחה שגורמת לשיניים שלך להצהיב?

כאילו GROW UP, יש לי תור לשיננית כל חודש, אצלי המצב טוב אבל אני חושש לחיי המין שלך אם אתה משתמש באווקה(קראפ)פרש

קח רק משחת נעליים! כמו שאני נוהג לומר just do it

וגם משפט מאוד מוכר שלי

"לצחצח שיניים עם משחת נעליים, אתה רוצה את זה"

אתה ממש ספאמר מזו*** :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...