שאלה בנוגע לאמינות הספק שמגיע במארז Sonata II (תקצ&# - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לאמינות הספק שמגיע במארז Sonata II (תקצ&#

Joe Blow

Recommended Posts

חבר לעבודה מעוניין לקנות את המארז הזה אבל הוא חושש בגלל כל מיני ביקורות שליליות שהוא קרא על הספק שמגיע עם המארז (smart power 2.0 450w).

לפי חלק מן הביקורות הספק מת אחרי בערך שנה של עבודה.

מישהו יודע האם פתרו את הבעיה או שהספק אכן לא מומלץ?

האם ניתן לרכוש את המארז ללא ספק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי שאפשר לקנות את המארז לבד,ואני גם מניח שאם היה ניתן אז במחירו היו עדיפים.

גם לא ידוע לי,אם לאמר את האמת,הביקורות השליליות שראית ברשת שאומרות שהספק "החזיר את נשמתו" אחרי שנה וזה קצת מפתיע את האמת ואני מניח שזה מקרים נקודתיים וספציפיים מאוד.

כעיקרון יש בתוספת קטנה את הסונטה 3 שמגיע עם ספק עדיף.

אם תתן לנו תקציב (ותוסיף אותו לכותרת בהתאם לחוקי הפורום) ותרשום את הרצונות שלך מהמארז (יופי,שקט מקס',אירור מקס') יהיה לנו יותר קל להמליץ לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

בנוגע לביקורות השליליות, אפשר לראות הרבה תלונות של משתמשים על הספק בביקורות המשתמשים ב newegg.

בקשר ל Sonata III, הבנתי שיקח עוד בערך חודש עד שהוא יגיע לארץ. הבחור די לחוץ על מחשב כי שלו התפגר בתחילת השבוע והוא לא יכול לחכות חודש.

הוא מחפש מארז בעל עיצוב סולידי, יחסית שקט ומאוורר, חייבת להיות לו דלת שמסתירה את הכוננים, למארז צריכים להיות חיבורי usb, אוזניות ורמקולים בפאנל הקידמי או על גג המארז.

הוא מתכוון לקנות E4300 ולעשות לו OC.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא רואים את התקציב בכותרת מאחר והכותרת ארוכה מדי.

כעיקרון יש לא מעט מארזים שעונים על הדרישות פרט לעניין הדלת שכרגע לא עולים לי בראש מארזים איכותיים עם דלת.

אפשר לקנות סנטוריון 532 או 534 ולהזכות על הספק (הגרוע) שמגיע איתם,ב-400 ש"ח שנותרים לנו אפשר לקנות ליברטי 400 שיהיה חזק שקט ומודלרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, התקציב למארז + ספק הוא בין 600 ל 700 ש"ח.

האם כל חנות מאפשרת לי להזדכות על הספק שמגיע עם המארז ולקנות ספק אחר? אם כן הוא עדיין יכול לקנות את ה Sonata II ורק להחליף ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רוב החנויות יאפשרו לך להזדכות על הספק שבא עם המארזים שהצעתי.

לגבי הוסנטה 2 אף חנות ששמעתי לא תעשה זאת - כנראה מדיניות יבואן או משהו כזה.

בכל מקרה,ההצעות שהצעתי זה כשהנחתי שהתקציב הוא כ-800 ש"ח.

בתקציב הזה היתי מאוד ממליץ ללכת על אחד מהמארזים מסדרת סלנטיום T שנמכרים במחיר של 600 ש"ח בנועה מחשבים (אולי יש עוד חנויות שמוכרות אותם אבל כרגע החנות הזו היא היחידה שידוע לי שמוכרת אותם)

http://www.noacomp.co.il/category.asp?catcode=430

נ.ב

כולם זהים לחלוטין מלבד המראה החיצוני שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רק במארזים ה-T שהצעתי לך? זולים יחסית,שקטים ומגיעים עם ספק טוב.

יש לו שם כמה עם דלת וכמה בלי עד כמה שזכור לי,ולבטח יהיו שקטים יותר מהשילוב של מארז HEC עם ליברטי 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי סיבות:

1. יהיה לו זול יותר עם ה HEC.

2. הוא קונה את כל הרכיבים בחנות אחרת ולא בא לו לנסוע במיוחד לנועה רק בשביל המארז.

גם אני חושב שמה שהצעת טוב יותר, אבל בסופו של דבר יש לו שיקולים משלו.

תודה על העזרה ומהירות התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...