מצלמה דיגיטלית בתקציב של 800ש"ח. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמה דיגיטלית בתקציב של 800ש"ח.

1_Nike_1

Recommended Posts

אני לא צריך רזולוציה גבוהה. 640x480 מספיק לי, אך אני רוצה איכות טובה ביותר, חדות, אפשרות לאכסון של המון תמונות. (80 זה מינימום, מנסיון עם הPenCam, אני רוצה הרבה יותר- 200ברזולוציה מאקסימלית ואיכות עילאית!) עכשיו, שמתי עין על הPocketDV2 של אייפטק. מהם היתרונות ומהם החסרונות שלו ביחס למחיר שלו? (816 אצל הדובים) זה לא מה שחשוב לי, אבל הפיצ'ר של הקלטת האאודיו מוסיף לכלי, הוא מושך אותי יותר ויותר. רזולוציה נחמדה אבל השאלה היא האם ישנה איכות טובה לתמונות.. ?

בתודה מראשש ! נייקי !

עריכה- אני לא חושב שה1.3מגה פיקסלים האלו יספיקו לי. מצד אחד אני רוצה איכות טובה ברזולוציה גבוהה, מה שהתמחות של ב1000שקל תתבזבז והאיכות אולי תרד. רק כי בMCD3000 של Mustek, הרזולוציה 800x600 [איזור מטרת היעד שלי] הוגדרה כאיכות Low, לעומת רזולוציות יותר גבוהות שסביר להניח שלא יהיה לי שימוש בהם. ההמרה מרזולוציה גבוהה לנמוכה תוריד את איכות התמונה. בכל אופן, מה מומלץ? לא אכפת לי להגיע ל1000שקלים, אבל בלי להגזים, 1000הוא המאקסימום. אני רוצה שתשרת אותי נאמנות לטווח זמן ארוך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המצלמות עט, או הaiptek למיניהם, זה זבל. 100 אחוז.

תחליט, אתה לא צריך יותר מ640*480, או שאתה צריך יותר מ1.3 מגה פיקסל? בכל אופן, יש מצלמה אחת בודדת של , שעולה פחות מ1000, ושווה התיחסות. 'איכות תמונה עילאית'? ברור.... 80? תקנה כרטיס (שזה עוד לא מעט כסף.) באמת שבסכום כזה לא תקבל דברים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...