בונה על iPod וידאו 30 GB - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בונה על iPod וידאו 30 GB

weissby

Recommended Posts

ללכת על זה?

זתומרת, לא יוציאו בקרוב איזה אייפוד חדש שאני אצטער שכבר קניתי את זה?

בעיקרון מה שאני צריך זה נגן איכותי, לא חשוב לי הוידאו מי יודע מה, פשוט נראה לי חבל לא ללכת על זה שלא עוד כמה זמן אני פתאום אצטער שכל הנגנים הם כזה עם וידאו ורק אני עם נגן אשולי הוא איכותי אבל אפשר רק לשים עליו שירים ותמונות כמו הנאנו..

ד"א אגב, העסקה שאני מתכוון לעשות זה דרך מיקרוג'וק שהם עובדים עם "ידע מחשבים", הם נמצאים איפשהו בצ'ק פוסט בחיפה..

אז הסיפור הוא שיש לי אייפוד 20 ג'יגה, כזה שהמסך לא צבעוני (הפשוטים עם התאורה הכחולה..) והלכה לו הסוללה, לשדרג לאייופד וידאו 30 GB זה 1099 ש"ח

ואז מקבלים אייפוד חדש, אבל והכבל העברת נתונים לא מתחייבים לי על זה שזה חדש ואחריות חצי שנה, ואם אני חוסיף 150 ש"ח אז אני מקבל ככה תאייפוד ממש עם הקופסה והכל אורגינל ופה האחריות זה שנה..

נראה לכם שווה לי להשקיע עוד את ה150 הנוספים? כאילו בשביל האחריות? כי כבל ואוזניות של האייפוד יש לי כבר.. ואפילו קניתי לפני כמה זמן טובות כאלה של AKG (הK-26P) אז בכלל מי צריך תטובות שלהם?!

אז מה דעתכם בדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע חבר, בתור אחד שקנה אייפוד 30 ג'יגה, שהסוללה שלו מתה לפניי כשבועיים, אני הייתי מציע לך ללכת על נגן אחר; ישנם הרבה אופציות טובות לא פחות בשוק (ואגב, אין לי מושג מאיפה הבאת את המחיר הזה, 1100 ש"ח עם החזר של האייפוד שלך?!, אתה קונה אייפוד 30 חדש ב-1200!) כגון הX5L אם אתה רוצה מכשיר בנפח דומה ומבוסס דיסק קשיח, ואם לא ממש חשוב לך עניין הגודל, הייתי מציע לך ללכת על הפנינה שנקראת iAudio D2 (יעקב יסכים איתי עכשיו...) זה פשוט נגן אחלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? שטויות.. יש לך ב1200 את האייפוד 30 GB ממש החדש דור 5.5 הזה?? לא נראה לי..

אולי זה מהדור הקודם שלהם..

ומה שאני רוצה זה בעיקר נגן עם איכות שמע טובה וה אני יודע שהאייפוד בהחלט די טוב בו..

אנלא בקטע של הוידאו כל כך..כאילו.. זה לא מה שהכי חשוב לי כאן.. אני סתם הולך עליו כי זה נראה כבר יותר משתלם..

וחוצמזה.. אתה יודע אני חושב על אייפוד גם בגלל שיש לי תאייפוד 20 GB שמסדר לי תהנחה עם ההחלפה, וזה אייפוד שסתם קיבלתי ממישהו לא שילמתי עליו..אז אתה מבין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד לא חסר נגנים אחרים..תריץ חיפוש יש פה לא מעט המלצות..

כמו כן לקבל 150+- זיכוי על ה20GB זה בזיון..

עדיף להשתמש בו כHD ולא להחזיר אותו תמורת 150+- שקל..

ותוסיף עוד 200+- שקל ותקנה כבר חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...