Konoha Project - פרויקט ראשון שלי. - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Konoha Project - פרויקט ראשון שלי.

yarivot26

Recommended Posts

אם אתה כבר הולך על KONOHA, תבחר את הדמות מהסדרה שאתה הכי אוהב ושפנים המארז יהיה בצבעים שלה (נארוטו - כחול וכתום, גארה - אדום ולבן, סאסוקה - כחול ולבן וכ"ו).

חוץ מזה, אם יש לך כשרון (או חברים עם כשרון), למה לא לצבוע את המארז ולצייר דמויות מהסדרה? :xyxthumbs:

ואחי, אפילו אם יותר קל להגיד פרספקט, אתה עדיין נראה כמו טמבל כשאתה כותב את זה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר הולך על KONOHA, תבחר את הדמות מהסדרה שאתה הכי אוהב ושפנים המארז יהיה בצבעים שלה (נארוטו - כחול וכתום, גארה - אדום ולבן, סאסוקה - כחול ולבן וכ"ו).

חוץ מזה, אם יש לך כשרון (או חברים עם כשרון), למה לא לצבוע את המארז ולצייר דמויות מהסדרה? :xyxthumbs:

ואחי, אפילו אם יותר קל להגיד פרספקט, אתה עדיין נראה כמו טמבל כשאתה כותב את זה... :lol:

חשבתי לעשות את הפנים ירוק - צבע הכפר ומבחוץ שחור (סתם צבע שהולך טוב עם הכל והוא גם יפה).

לצערי לא לי ולא לחברים שלי יש כזה כישרון בציור.

ומה אבא שלי לא יכול לעשות לי מה במפעל?

המפעל של אבא שלי זה מפעל לעדשות (משקפיים).

אין לו ממש מכונות לדברים כאלה.

דרך אגב, מישהו יודע מאיפה אני יכול להשיג לדים (אזור הקריות-חיפה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לדים באזור שלך אפשר להשיג מאריהב... אם תזמין כמויות טלפונית - הם עושים הנחה...

www.arihav.com

עוד מקום זה חנות אלקטרוניקה...יש לכם כמה בחיפה,ליד גני הבהאיים...

לגבי המכונות - נדמה לי או שראיתי שם מכונת שיוף אצל אבא שלך? תבקש ממנו רשות לעשות שיוף לחלקים גדולים,אם תראה אותם שם... נגיד לשייף את הפרספקס...

לגבי חריטה של תמונה גדולה - תראה את הפרוייקט שאני עשיתי - high Couple... אומנם בוצע בשביל פד לעכבר,אבל על אותו עקרון אפשר לחרוט גם תמונה גדולה. העיקר זה סבלנות וזוג ידיים טובות,שאני בטוח שיש לך,לאור החריטה המדוייקת שראיתי למעלה...

ובהחלט מצטרף למה שרשמו למעלה - תעצב את המארז לפי הדמות האהובה עליך,ותחרוט אותה על הפרספקס או תצייר אותה על המארז... :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב צבעתי את המחשב בשחור:

8673204.JPG

92218204.JPG

410679.JPG

האור קצת הורס אבל אפשר לראות.

יש לי אבל בעיה עם הפאנל הקדמי:

99005139.JPG

הוא מחובר חזק בדבק הזה, לא מצליח להוריד אותו, יש רעיונות?

ובקשר לחריטה של הדמות, אני לא רוצה ממש כי אני לא חושב שאני אצליח לחרוט אותו ממש טוב, גם ככה אני טיפה מסתבך עם הסמל וגם הרעיון עצמו נראה לי טוב.

בפרויקט הבא שלי (בתקווה שהצבא יידחה לי את הגיוס) נראה לי שאני אעשה על דמות ולא על כפר.

כמו כן שכן שלי לא מצא אצלו גומי U (הוא קורא לזה גומי S) אז הוא הולך להביא לי חומר קשיח מיוחד למסגרות, נראה איך זה ייצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דבק מגע

תנסה לחתוך את זה

הבעיה שגם החוטים דבוקים ואני מפחד לחתוך אותם, גם ככה הסכין יפנית שלי בקושי חתכה לי את הקצוות.

77960732.JPG

5450448.JPG

אני לא יודע איך להוציא את החלק הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים של אבא שלך זה נראה כמו גלגל שיוף בצד שמאל ובאפינג בצד ימין (בשביל פוליש).

המכשיר השני זה סטנד להפוך מקדחה ידנית לשולחנית, בשביל קדיחות מדויקות יותר.

עד עכשיו נראה טוב! בהצלחה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה מצטער על חוסר העדכונים אבל יש בגרויות... אתם יודעים...

בכל מקרה, אין לי להביא לכם כי אחותי הלוותה את קורא הזכרונות לחברה שלה אבל ככה:

בקשר לכפתורים, כמו שאני תמיד אומר: אם מוחמד לא בא אל ההר, ההר יבוא אל מוחמד.

בקיצור, פשוט ניתקתי את הכבלים מהלוח אם והוצאתי את החלק הכחול מהפאנל הקדמי.

צבעתי את כל החלקים (לא צביעה יסודית כי אני עוד הולך להתעלל בהם, פשוט עוד לא יודע איך).

שכן שלי הביא לי את הגומי (מסתבר שיש לו מפעל לגומי, לא היה לו את הגומי שאני צריך במלאי אז הוא פשוט הכניס למכונה וייצר לי גומי :yelclap:).

הוא קורא לזה גומי S, זה גם נראה כמו S, לא יודע אם זה U אבל זה צריך טיפה דבק (הצד שמתחבר למארז), בכל מקרה בנתיים שמתי נייר סלוטפ כי אני עוד לא סיימתי עם זה אז אני לא רוצה לשים דבק 3 שניות, אבל זה נראה מעולה.

חרטתי את התמונה, היא לא יצאה לי הכי להיט אז אני אנסה לתקן אותה אבל יצא נורא חמוד.

מה שכן היא יותר קטנה ממה שחשבתי ובגלל טמטום קל מצידי היא לא בדיוק באמצע, מה שמסתדר מעולה כי אני חושב לחרוט את המילה Konoha בצד כלפי מטה. אני רוצה לחרוט את השם ביפנית אבל אני לא מוצא איך כותבים את זה, אם מישהו יימצא שיודיע.

בכל מקרה, היום או מחר אני אעבוד טיפה על החריטה (לפני שאני אצטרך להתחיל ללמוד למתכונת בספרות), הייתי היום בפנדה (קניתי למחשב), סניף מעפן יש להם בחיפה אין להם שום דבר במלאי, אני יעשה השוואה עם נעה ונראה איפה יותר זול, בכל מקרה מחר אני מזמין: סליבינג, כבלים עגולים וPSU Connector, כמובן כולם בירוק, ואני גם כנראה יהיה מחר ליד אריאב, אני כנראה אכנס ואקח כמה לדים, יש להם שם גם נגדים?

בכל מקרה, צפו לתמונות (לא של התהליך כי אחותי הגאונה מחקה לי אותם :bash:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה, יש מחסור רציני במוצרי מודינג בארץ, גם לפנדה וגם לנעה אין מה שאני צריך אני כנראה אבקש מההורים שלי להביא לי כמה חלקים שהם יהיו בארה"ב.

בכל מקרה, מצאתי את המילה Konoha ביפנית ובקושי הצלחתי לרשום אותה בעיפרון, אז חריטה שלה אני לא הולך לעשות.

נשאר לי עוד מלא פרספקס אז החלטתי לחרוט את הסמל יותר גדול, יצא טיפה פחות יפה אבל עדיין חמוד, אני עכשיו מעמיק אותו טיפה.

ניסיתי סתם בשביל הכיף לחרוט את הראש של נארוטו, יצא לי חמוד אבל לא להיט.

בכל מקרה, היום סוף כל סוף אני אמור לקבל את הקורא אז אני יעלה יותר מאוחר.

קניתי לפני יומיים בונדו, אבל אני לא בטוח איך להשתמש בו ולא ראיתי מדריך באתר או בסטיקי אז אם מישהו יכול להביא לי מדריך זה יהיה מעולה.

אני גם רוצה לשים מאווררים בקדימה של המארז, אבל אני לא יודע אם לשים 2 סטנדרטיים או 1 גדול של 120MM - מה דעתכם?

אני גם רוצה לשים 120MM למעלה בין הספק לכונן CD.

לדים לא יצא לי לקנות כי חבר הבריז לי לפני כמה ימים ולא נסעתי בסוף לאריאב - יש לי עכשיו חופש שבוע עד הבגרות בספרות ואני מקווה שייצא לי ללכת לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...