קרינת מיקרוגל- משפיעה על מזון?! - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרינת מיקרוגל- משפיעה על מזון?!

fish123

Recommended Posts

אני מניח שקראת מה שכתוב בקישור שהבאתי למעלה?

אם כן יש לך מקור אמין אחר שאומר ההפך?

בכל מקרה כתבתי "עד כמה שאני מבין" ולא "אני בטוח במאה אחוז" כי אני לא בטוח לגמרי..

אגב התגובה שלך לא ממש הועילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסו לשים ענבים במיקרו, הבנתי שזה עושה משהו מגניב.

*אין לי מושג מה זה עושה, אבל רק בשביל להיות בטוח: "אין לראות בהודעה זאת המלצה או בקשה. כל העושה דבר זה האחריות מוטלת עליו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מחמם אוכל ע"י אורניום מועשר.

האוכל יוצא כך הרבה יותר טעים מאשר במיקרוגל.

כמו כן זה נותן אפקט זוהר לאוכל שזה ממש מגניב וניתן לראות אותו אפילו בחושך מוחלט.

* המכסה נועד לשמור על המיקרו נקי. אם אתה מחמם שניצל הציפוי שלו עלול להתפוצץ אם אתה משאיר אותו הרבה זמן

ואז כל המיקרו מתלכלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מיקרוגל משתמש באותה "קרינה" שמשומשת ע"י הפלאפון שלך והרדיו הטרנטה שיש לך באוטו,

אני לא רואה איך בנאדם שלא נמצא תחת השפעה של איזשהו חומר יכול לפגוע בעצמו בעזרת מיקרוגל.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A8_%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%92%D7%9C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסו לשים ענבים במיקרו, הבנתי שזה עושה משהו מגניב.

*אין לי מושג מה זה עושה, אבל רק בשביל להיות בטוח: "אין לראות בהודעה זאת המלצה או בקשה. כל העושה דבר זה האחריות מוטלת עליו."

אם תחצה ענב לשנים ותשים ותשים את שני חלקיו עם הצד הפנימי כלפי מעלה יהיה מין ניצוץ ביניהם.

אם תנסה זה על אחריותך בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחצה ענב לשנים ותשים ותשים את שני חלקיו עם הצד הפנימי כלפי מעלה יהיה מין ניצוץ ביניהם.

אם תנסה זה על אחריותך בלבד

עשיתי את זה ולא קרה כלום ...

שמתי שני חצי ענב על מגש המקירוגל כשהחלק העגלגל לכיוון הריצפה והחלק הפנימי לכיוון התקרה ולא קררה כלום, הפעלתי ל10 שניות

רק החצאים התחממו :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::bash: :bash: :bash::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...