Audio-Technica A500 יש פה מישהו שיש לו אותם? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Audio-Technica A500 יש פה מישהו שיש לו אותם?

anatoli

Recommended Posts

אהלן אנשים,

אני חושב על לקנות סט כזה בגלל שאהבתי את ה-A900 שהיו האוזניות האודיופיליות הראשונות שלי. כמו כן, בעוד כמה חודשים כנראה שאני אבלה הרבה זמן בבאר-שבע בלימודים וצריך סט שיהיה זמין לידי כל הזמן שיישמע טוב לא ידרוש מגבר מיוחד ויהיה זול וסגור. אני רוצה לשמוע אותן כדי לבדוק האם הסאונד שלהן מתאים לי. יש סיכוי שיש פה מישהו שיש לו אותן?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מישהו (NIGHT KEEPER אאל"ט) שמכר אותן, תחפש בטריידזון (אודיו) הן עדיין שם למרות שנראה לי שהוא כבר מכר. הוא גם כתב עליהן ביקורת קצרה פעם... לפי מה שזכור לי לא ממש מספקות במוזיקה (באס נפוח, אין מספיק פירוט).

ולמה אתה פשוט לא קונה עוד פעם את ה900? תקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני ארצה יהיה לי את ה-900. ה-400 שקל הפרש לא מפריע לי. מפריע לי שאני לא צריך אותן. לאיכות אמיתית יש לי את ה-K1000. אני צריך משהו זול וקליל שיישמע כיפי. אני אהבתי את הסאונד הקצת נפוח בבאס של ה-A900 זה מאוד כיפי למוזיקה עם קצב ולמוזיקה קלילה יותר, זה מה שאני צריך לשימושים שאני רוצה מהאוזניות האלה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי, קצת הגזמת. אמרתי משהו כיפי, לא משהו של ילדים בגן. ה-A500 אמורות להיות מצוינות, סך הכל אני רוצה להעביר עליהן האזנה לבדוק אם הן דומות ל-900 או לא.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...