מה יהיה עם מכבי חיפה? מי אשם במצב? תגיבו! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יהיה עם מכבי חיפה? מי אשם במצב? תגיבו!

david85

Recommended Posts

פחחחחחחחחחחח... מי שאמר שהקהל של חיפה הוא מספר אחד בארץ אז: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

איפה אתה חי? בגדול, אבל בגדול, ובכמה רמות מעל כולם זה הקהל של מכבי תל אביב. חוץ מזה שיש לנו את קהל האוהדים הכי גדול ומספר המנויים הכי גדול, האוהדים שלנו לא אוהדי הצלחות ומעודדים את הקבוצה בכל מצב. "לעולם לא תצעדי לבד". שיר נחמד לקינוח;) :

צונזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה לא מתבייש ?

ככה אתה מדבר על יהודים אחרים ?

מה עשה לך טועמה ? ( לא שאני בעד הערבים או משהו כזה)

"שהידים ירוקים" , ככה אתה קורא ליהודי ?

כאלה שירים צריכים להישרף , משווה את הפועל ת"א ( למרות שאני אוהד את מכבי חיפה ,אבל עדיין האוהדים שלהם יהודים ואנשים בפני עצמם) לגרמנים , מקווה לשואה >:( .

לדעתי צריך לערוך את ההודעה של Sunny Jim מייד ...

נ.ב

מכבי ת"א לא לקחה אליפות 7 שנים , אמנם היא לוקחת גביעים פה ושם אבל זה לא מסתיר את העובדה ששנה אחרי שנה אתם לא ממריאים ומפסידים :lol: .

אם אני הייתי הבעלים שלכם אחרי שנה הייתי בורח , אתם אפילו מקללים אותו , תראה לי אוהד אחד של מכבי חיפה שמעליב את יעקב שחר !.

אם אוהדים שכותבים שירים כאלה , אין בכלל חשק לכדורגל , תת רמה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב סאני ג'ים, בגלל אנשים שכמוך פרצה השואה.

ואחרי זה אתם אומרים שהקהל של מכבי הכי טוב בארץ?

הקהל של הפועל בחיים לא זרק הערה גזענית על אף אחד.

הקהל של הפועל (ת"א כמובן) לימד את כל האוהדים בארץ מה זה לאהוד קבוצה.

הקהל של הפועל הראה לכולם שהוא חלק מהקבוצה והקבוצה היא חלק ממנו.

שירים כמו שאתם שרים, זה שירים של אנשים שלא מצליחים ומנסים לתרץ את זה.

אני מבקש לערוך את ההודעה של סאני ג'ים. הודעה מטונפת שתלכלך את השם שלו בפורום.

בתקווה שהאוהדים של מכבי ת"א ילמדו קצת מאוהדי הפועל, Q.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחחחחחחחח.... :lol: :lol: :lol: :lol: רואים שבחיים שלכם לא הייתם במשחק כדורגל... איזה מסכנים אתם. פשוט בושה שיש אנשים מטומטמים כמוכם(עם כל הכבוד). קודם כל הכל בטעם טוב. דבר שני, זה לא אמור להיות רציני! דיי!!

אין אתם דוגמא מושלמת לכורסעיים שאם יראו פעם אוהדי כדורגל יברחו בצעקות!!

ומה אתם חושבים?! אנשים מאמינים בכל השטויות האלה?! נו בלאט מה אתם חושבים זה קונצרט?! ממציאים שירים כאלה על ימין ועל שמאל! על מכבי! על הפועל! על בית"R! על חיפה! על כולם! מה הבעיה שלכם?!!? אוי אוי... להגיש לכם איזה כוס תא עם סופלה או משהו?...

אז הבנאדם כתב שיר חביב כזה. חמוד ומצחיק מאוד. שום דבר רע. גם אני כתבתי מספיק כאלה.

לא מזיק לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחחחחחחחח.... :lol: :lol: :lol: :lol: רואים שבחיים שלכם לא הייתם במשחק כדורגל... איזה מסכנים אתם. פשוט בושה שיש אנשים מטומטמים כמוכם(עם כל הכבוד). קודם כל הכל בטעם טוב. דבר שני, זה לא אמור להיות רציני! דיי!!

ומה אתם חושבים?! אנשים מאמינים בכל השטויות האלה?! נו בלאט מה אתם חושבים זה קונצרט?! ממציאים שירים כאלה על ימין ועל שמאל! על מכבי! על הפועל! על בית"R! על חיפה! על כולם! מה הבעיה שלכם?!!? אוי אוי... להגיש לכם איזה כוס תא עם סופלה או משהו?...

אז הבנאדם כתב שיר חביב כזה. חמוד ומצחיק מאוד. שום דבר רע. גם אני כתבתי מספיק כאלה.

לא מזיק לאף אחד.

אתה נשמע מזה גבר אני חייב להגיד לך... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזיק לאף אחד.

אם הייתי סופר בכמה משחקים של הפועל הייתי, הייתי אומר לך את המספר, אבל הפסקתי לספור אחרי מספר גבוה מאוד....

העובדה שאני הולך למשחקי כדורגל אמורה לגרום לי להתעלם מהגזענות שלכם?

אז מה, גם בהתחלה הנאצים המציאו שירים על יהודים.

אם נראה לך שלהתנהג כמו נאצי זה חמוד, חביב, מצחיק מאוד ושום דבר רע בזה אז המצב גרוע מאוד.....

נ.ב - כורסא כותבים עם א'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר , אני הלכתי להרבה משחקי כדורגל של מכבי חיפה ובחיים לא קיללתי ואני לא מעודד קללות , אפילו אם זה ב"צחוק" , האוהדים סתם גורמים לשחקני כדורגל להרגיש לא בנוח שמקללים את אמא שלהם רק בגלל שהם עושים את העבודה שלהם טוב , לא משנה אם זה גרשון, טועמה , רוסו או נימני .....

עכשיו מכבי חיפה מקום שלישי , אני הכנסתי את הצעיפים לארון , אני את המשחק הבא של מכבי חיפה לא רואה >:( .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר , אני הלכתי להרבה משחקי כדורגל של מכבי חיפה ובחיים לא קיללתי ואני לא מעודד קללות , אפילו אם זה ב"צחוק" , האוהדים סתם גורמים לשחקני כדורגל להרגיש לא בנוח שמקללים את אמא שלהם רק בגלל שהם עושים את העבודה שלהם טוב , לא משנה אם זה גרשון, טועמה , רוסו או נימני .....

עכשיו מכבי חיפה מקום שלישי , אני הכנסתי את הצעיפים לארון , אני את המשחק הבא של מכבי חיפה לא רואה >:( .

אוהד אמיתי צריך ללכת "באש ובמים"... (ושלא תבין לא נכון-אני אוהד של מכבי חיפה)

אבל אני אומר שאוהד אמיתי נמדד דוקא ברגעים הקשים ובמשברים, ולא רק כשמביסים את אולימפיאקוס או מנצ'סטר...

אגב:

הרבה קבוצות (בינהן התל אביביות) היו מוכנות לעבור חצי, אפילו פחות, ממה שמכבי חיפה עברה בתולדות שלה (ואני לא מתייחס רק לשנה הנפלאה הזאת- אחרי מה שעשינו בליגת האלופות), אלא אני מתייחס לכל ההסטוריה המפוארת של המועדון הענק הזה.

נ.ב

אל תתחילו להביא לי פה דוגמאות של: "למכבי תל אביב יש יותר אליפויות" כי אני לא מתכוון לזה...

נ.ב2

מחלקת הנוער שלנו שמה כל מחלקת נוער אחרת בארץ, וגם מוציאה הכי הרבה שחקני נוער לנבחרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, נכון שהקבוצה כרגע בצרות אבל ברגע שהשחקנים יתחילו להתעורר סוף סוף מהאופוריה של ליגת האלופות אנחנו נתחיל להביס כל קבוצה בליגה.כמובן רק אחרי ששום יעשה סדר בהגנה (במיוחד להעיף את אוואט). בנוגע לאוהדים של הפועל שהגיבו קודם: המשחק הבא שלכם הוא נגדנו נראה אותכם באים לקריית אליעזר ואז נראה מי מעודד ומי סותם את הפה מבושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כל כוונה להשתחצן, אבל הפועל ת"א הייתה הראשונה שעשתה את הצעד קדימה בזמן האחרון לעבר אירופה.

יובל - שמע, יש לך שם יפה. אני מקווה שאני יצליח להשיג כרטיסים ואני כבר יהיה במשחק. :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי חיפה עשתה אותו (את הצעד הזה) לפני כמה שנים בגביע המחזיקות כשהיא הגיע עד רבע הגמר...

וחוץ מזה כולם יודעים שלבית"ר יש הכי הרבה אוהדים בארץ. אני לא אומר הכי טובים כי הם כפויי טובה (אני בעצמי הולך לדי הרבה משחקים) אבל הם הכי הרבה במספר...

ועוד דבר שמעיד: לבית"ר יש הכי הרבה אוהדים במשחקי חוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ימוס אני אוהד של מכבי חיפה הרבה שנים ( מאז שאני בן 5 הלכתי למגרשים) , וב96 שהם היו מקום שישי המשכתי לעודד אותם , אבל כואב לי לראות את הקבוצה האהובה עליי חוטפת שער שילד בן 5 חוטף וכל שבת מאכזבת אותי , שאני אשמע שהם משחקים יותר טוב , אני אחזור לראות אותם , אני אמשיך לאהוב את הקבוצה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...