הצבי ישראל, על במותיך חלל... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצבי ישראל, על במותיך חלל...

edoson

Recommended Posts

איך נפלו גיבורים... :'(

אילן גיבורנו, לנצח ינשא שמך בפינו, לנצח נזכורכך וננצורך בליבנו.

ולמשפחת רמון אומר כי באחד מתמירי הארזים נפלה שלהבת היום, אבל אילן זכה לחיי נצח בקרבו של עם ,

זכרו לעולם לא ישכח. משה רבנו, הרמב"ם, הרצל, חיים וויצמן, כגדולים רבים מעמנו ינשא שמו בגאון בכל אשר תדרך רגלו של יהודי, ואולי בזאת תמצאו נחמתכם.

אנא הצטרפו אלי בהצדעה לאחד מטובי בניה של מדינתנו שנפל היום. אילן רמון, אני מצדיע לך, על כי העזת...וניצחת.

יהי זכרו ברוך.

"...אל תגידו בגת, אל תבשרו בחוצות אשקלון..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלים מתים כל יום. רק כי אחד מהם מת בדרך טיפה לא שגרתית אז הוא גיבור?

אני לא מבין את זה.

הדרך בה אדם מת לא הופכת אותו לגיבור, אלא מה שאותו אדם עשה בחיים שלו.

אילן רמון תרם למדינת בכך ששרת בחייל האוויר ( ואם אני לא טועה אף השתתף בהפצצה על הכור בעירק).

נוסף על כך, הוא הסכים לקחת על עצמו הן סיכון והן אחריות עצומה כאשר הסכים לצאת לחלל בשם המדע ובשם הרצון לקדם את האנושות קדימה.

בין אם היה נספה בטרגדיה, ובין אם לא הוא היה מתקבל כגיבור במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלים מתים כל יום. רק כי אחד מהם מת בדרך טיפה לא שגרתית אז הוא גיבור?

אני לא מבין את זה.

הדרך בה אדם מת לא הופכת אותו לגיבור, אלא מה שאותו אדם עשה בחיים שלו.

אילן רמון תרם למדינת בכך ששרת בחייל האוויר ( ואם אני לא טועה אף השתתף בהפצצה על הכור בעירק).

נוסף על כך, הוא הסכים לקחת על עצמו הן סיכון והן אחריות עצומה כאשר הסכים לצאת לחלל בשם המדע ובשם הרצון לקדם את האנושות קדימה.

בין אם היה נספה בטרגדיה, ובין אם לא הוא היה מתקבל כגיבור במדינת .

אני מבטיח לך שאם הוא היה מת בשיבה טובה בעוד 30 שנה לא היו מזכירים אותו בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOCTOR אתה צודק, הוא אכן השתתף בהפצצת הכור בעירק.

STARMO, גם אתה צודק, רק אתה לא מבין שזה בעצם טמון עצם העניין, אילולא בחר לסכן את עצמו עד כדי הקרבה,

אולי היה חי ושמו לא היה נישא בפי כל, אבל אז בעצם לא היה מי שהנו, ובוודאי לא היה מוערך על הייתו מי שהנו. (מקווה שהבנת...)

העצב שלי על אובדנו הוא עצב אישי, סובייקטיבי, כי על אף שאינני מכיר אותו אישית, אני מכיר בתכונותיו הנעלות, ועוד מהתוכנית ששודרה

עליו בערוץ ה-1 לפני ההמראה נוכחתי שבנוסף לתכונותיו הנעלות, הוא ניחן בצניעות אמיתית, הנדירה ביותר בקרב אנשים מסוגו, וגם

בחוש הומור מפותח. בקיצור אדם משכמו ומעלה.

אני הייתי תקופה בקורס טיס בעצמי, ואני יודע שהאנשים שמסיימים הם אנשים מדהימים ומוכשרים להפליא, על אחת כמה וכמה אלה מהם

המגיעים לדרגת אל"מ, ועל אחת כמה וכמה האחד מהמעטים הללו שמדינת בוחרת להיות האסטרונאוט הראשון שלה.

מה אני בעצם מנסה להגיד?

בעצם התנדבותו לשמש כאסטרונאוט הערצתי אותו על שהגשים את כל חלומותיי שלי, כי אני יודע איזה סוג של אדם דרוש על מנת להגיע לרמה כזאת. לכן אובדנו היה קשה כל כך, כי מעבר למותו של דמות נעלה, מת איתו חלק מהחלום שלי.

אני בטוח שעבור רבים מהעם התחושה היא דומה, כי אילן רמון לקח איתו חלק קטן מחלומו של כל אחד, למעלה לחלל, ואח"כ עמוק על תוך האדמה. על דמותו הוא גיבור, על האומץ לקחת חלומה של מדינה שלמה על גבו, הוא גיבור לאומי. וכך ישאר לנצח מבחינתי, ובגלל שאין בי כל יחוד, אני מרשה לעצמי (וגם מתעקש) להאמין שכך ישאר בעיני כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...