מישהו יודע איך מחברים צופר אויר לרכב? אני רוצה להזמין ואני לא יודע אם זה מסובך.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע איך מחברים צופר אויר לרכב? אני רוצה להזמין ואני לא יודע אם זה מסובך..

moshikoko

Recommended Posts

מצאתי כאן צופר שאני רוצה:

http://www.al-galgalim.co.il/index.php?action=product&productid=484&PHPSESSID=38997df5bb6567f1a1be3aea5933c62a

אני יודע שזה לא חוקי להשתמש עם צופר זה. אני לא שואל איך משתמשים בזה אלא איך מחברים(לצורך ניסוי אם תרצו...).

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון אמור לבוא לך מדריך איתו, אבל עם לא אז אתה פשוט מחבר אותו במקום הצופר הקים אשר נמצא בד"כ בקידמת הרכב.

אני יודע שעם יש לך טויוטה אז לבן עם פס שחור זה תמיד מינוס, לא יודע לגבי הפלוס. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה מחבר כל דבר חשמלי, פלוס לפלוס ומינוס למינוס.

כאמור, צופר אוויר לרכב ששוקל פחות מ-4 טון אינו חוקי ולא לחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור פלוס לפלוס ומינוס למינוס?!! אם אתה לא יודע אז למה אתה מגיב?@?!@!

זה לא כמו כל דבר חשמלי. אם הייתי מחבר פלוס לפלוס ומינוס למינוס אז הצופר כל הזמן היה צופר! יש אות בקרה שמגיע מההגה ואין שם מקום לחבר אותו במקום הצופר המקורי. יש ממסר עם 5 רגלים ולא 2 רגלים (פלוס ומינוס). :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדע לך שאני מבין הרבה יותר ממה שנדמה לך, בין השאר חיווטתי את כל מערכת החשמל ברכב שלי + התקנת קבל 1 מיקרופראד + התקנת מגבר וחיווט נפרד מהמצבר.

כרגע יש לך צופר רגיל, אתה רוצה להתקין במקומו צופר אוויר, תנתק את הצופר הרגיל (ע"י חתיכת החוטים שלו), יש לך עכשיו 2 חוטים חתוכים - אחד פלוס והשני מינוס, עכשיו לצופר האוויר יש גם פלוס ומינוס - תחבר את הפלוס לפלוס ואת המינוס למינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...