אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א.זה חמישה ימים

ב.לך תציע לה חברות במסיבת הכיתה,תרקדו סלואו לטיטניק ותגיד לה שאתה ממש מסמפט אותה ותביא לה נשיקה על הלחי.

אם אחרי זה היא לא שלך אני לא יודע מה עוד אפשר לעשות!!!

העולם הזה משוגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה- תודה תוקן.

Born to kill-

אני אגיד לך מה לא בסדר בזה- בגיל 17 המושג "להציע חברות" נשמע כמו רעיון של ילד בכתה ג'-ו'.

אחרי שהסרט הזה יוצא לך מהראש, תבין שהיא לא סתם ככה תהיה חברה שלך פתאום. קודם היא צריכה לבדוק שאתה בכלל מתאים לה.

אז מזמינים אותה לצאת. היה נחמד? עוד פעם, וכך הלאה.

ואחרי זה יוצאים קבוע, בשלב מסוים שם כבר תתחילו "להכריז רשמית" אחד על השניה כעל "חבר/ה"

בכל מקרה, חשוב שתוודא שאתה לא ב friend zone שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה- תודה תוקן.

Born to kill-

אני אגיד לך מה לא בסדר בזה- בגיל 17 המושג "להציע חברות" נשמע כמו רעיון של ילד בכתה ג'-ו'.

אחרי שהסרט הזה יוצא לך מהראש, תבין שהיא לא סתם ככה תהיה חברה שלך פתאום. קודם היא צריכה לבדוק שאתה בכלל מתאים לה.

אז מזמינים אותה לצאת. היה נחמד? עוד פעם, וכך הלאה.

ואחרי זה יוצאים קבוע, בשלב מסוים שם כבר תתחילו "להכריז רשמית" אחד על השניה כעל "חבר/ה"

בכל מקרה, חשוב שתוודא שאתה לא ב friend zone שלה.

נראה לי שלא רק שהוא לא ב-Friend zone שלה, הוא בכלל ב-offline zone שלה...

ומסכים עם מה שאתה אומר. רק שיש עוד משהו, הרי הוא אמר שהיא לאחרונה לא שמה עליו, בגלל זה אני אומר שצריך כמה שפחות להדבק אליה, כלומר להיות אדיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מאוהב במישהי? לפי מה אתה יודע שאתה מאוהב בה? בגלל שהיא נראית טוב?

בגיל 17 כבר היית אמור לעבור את השלב של המאוהב בכוסית מהכיתה.

ועוד דבר, אל תקנה לה מתנה בשום פנים ואופן. אתה לא הסמרטוט שלה.

לך אליה בלי שום קשר ליומולדת ותתחיל לדבר איתה. תוך כדי שיחה תעביר אותה לנושא של זוגיות וחרא כזה עד שתדברו עליכם. לא מתנות ולא לכבוש את . אתה לא בקומדיה רומנטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבוטות, אבל לא נראה לי שם אחרי שהיא יודעת שאתה אוהב אותה (והיא יודעת, תסמוך עליי) ולא איכפת לה, היא לא תרצה אותך מתישהו בקרוב.

ושוב, באמת להציע חברות זה מעשה של ילד עד כיתה ז' גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת ot :

לכל אלה שקובעים כמה זמן מחזור נמשך ... זה נקודתי פר בחורה , זה תלוי אם היא על גלולות או לא , תלוי במבנה הגוף שלה , במצב הנפשי שלה בתקופת קבלת המחזור , תלוי בהרבה מאוד דברים , כך שזה יכול להיות גם שבוע , זה יכול להיות גם חמישה ימים וגם שלושה ימים , וזה יכול להמשך 5 שעות , ויש כאלה שלא מדממות בכלל , ויש כאלה שהוא מאחר להן קבוע .

אז אל בנדי אמר ... כתבו לו את זה , וזה היה אמור להיות מצחיק , לא בהכרח נכון .

חזרה לטופיק :

להבא , גש אליה ודבר איתה .

אל תלך סחור סחור , זה מראה עם הססניות ועל חוסר ביטחון , וזה תמיד מרתיע בחורות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת ot :

לכל אלה שקובעים כמה זמן מחזור נמשך ... זה נקודתי פר בחורה , זה תלוי אם היא על גלולות או לא , תלוי במבנה הגוף שלה , במצב הנפשי שלה בתקופת קבלת המחזור , תלוי בהרבה מאוד דברים , כך שזה יכול להיות גם שבוע , זה יכול להיות גם חמישה ימים וגם שלושה ימים , וזה יכול להמשך 5 שעות , ויש כאלה שלא מדממות בכלל , ויש כאלה שהוא מאחר להן קבוע .

אז אל בנדי אמר ... כתבו לו את זה , וזה היה אמור להיות מצחיק , לא בהכרח נכון .

חזרה לטופיק :

להבא , גש אליה ודבר איתה .

אל תלך סחור סחור , זה מראה עם הססניות ועל חוסר ביטחון , וזה תמיד מרתיע בחורות .

:kopfpatsch:

זה מסאות'פארק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא היא מעניינת אותי... אני יכול לצאת גם עם אחרות אבל היא הכי מוצאת חן בעיניי... ::)

איפה vitnir שצריכים אותה?

אז למה שלא תצא איתה באמת? היא תסכים לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מקום לשאול מצאת :nixweiss: בחייך, המוטו של האנשים פה הוא "אני עושה ביד משמע אני קיים"

חחחחחחחח דוגרי זה נכון, אני מדבר כך בגלל שראיתי הרבה טלנובלות בחיי וזה כנראה נכנס לי חזק למוח ::)

אז למה שלא תצא איתה באמת? היא תסכים לדעתי.

איזה סתום! התכוונתי שהיא תיתן את הדיעה שלה מה אני אלך לעשות ולא לצאת איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...