ה BBC : "ישראל יזמה את החטיפה לאנטבה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה BBC : "ישראל יזמה את החטיפה לאנטבה"

mikko

Recommended Posts

לדעתי לצריך להחזיר לבריטניה באותה המטבע, להחרים אותם לחלוטין.

גם ככה הם לא יודעים לייצר כלום חוץ מדג&צ'יפס.

העיתונאי- אני מקווה שירצחו אותו. אולי ככה הבריטים יבינו שהפלסטינאים הם לא מלאכים קטנים שמותקפים ע"י בריונים שרוצים להשמיד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיתונאי- אני מקווה שירצחו אותו. אולי ככה הבריטים יבינו שהפלסטינאים הם לא מלאכים קטנים שמותקפים ע"י בריונים שרוצים להשמיד אותם.

מה אתה מטומטם? ברור לך שהם הכריחו אותו לומר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא עסוקים בשב"כ

פעם מתכננים חטיפת מטוס, פעם מתכננים איך להפיל את התאומים ופעם מתכננים איך לחסל ראש ממשלה

מה יהיה עם הקונספירציות ההזויות האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא עסוקים בשב"כ

פעם מתכננים חטיפת מטוס, פעם מתכננים איך להפיל את התאומים ופעם מתכננים איך לחסל ראש ממשלה

מה יהיה עם הקונספירציות ההזויות האלו?

תתפלא, אבל כבר נתפסה על חם בעבר... לא זוכר מקרים ספציפיים, אבל היה איזה קטע עם מצריים ובריטים היו מעורבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BBC "ישראל יזמה את השואה, בתחקיר מיוחד שערך ה BBC התגלה כי סוכני שב''כ ומוסד של התנועה הציונית הפרה-ישראלית, בשנת 1943 תכננו את רהיינהרד, ודחפו את הילטר, להשמיד את יהדות אירופה, כמו כן התגלה כי אותם שבכ''ניקים, הם אלה שהזמינו את רצח קנדי מאוחר יותר, וכי לי הארווי אוסוואלד הינו בכלל יהודי שב''כניק, בשרות המדינה היהודית, שכבר מלפני הספירה כינסה ישיבות של זקני ציון להשתלטות על העולם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם זה נכון, מישהו כאן באמת יכול לומר שהוא יהיה מופתיע אם יתברר בעוד X זמן שזה נכון? , כמו שאר מדינות העולם, היא לא ממש תמימה, זכה וטהורה. אם צריך לבצע פעולה כלשהי למען מטרות כאלה ואחרות תוך כדי פגיעה בחפים מפשע, מטרות לא לגיטימיות או ידיד אז יעשו את זה.

אתה הבנאדם הכי מפגר ששמעתי החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, כל מדינה עשתה טריק מלוכלך כזה או אחר והודתה בזה אחרי 50-60 שנה עד לעולם לא. אבל החטיפה באנטבה? להגיד שזה אנחנו זה כמו להגיד שבין לאדן גם החזיר את החטופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...