AXP 1700+ TBred B O/C עוד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AXP 1700+ TBred B O/C עוד

Black-Dawn

Recommended Posts

טוב אז קיבלתי את ה1700XP שלי מהחנות ולשימחתי גיליתי שהמעבד הוא TBIRD B J Juicb משבוע 51

אפילו לא הפעלתי אותו במהירות הרגילה וישר הלכתי על 166X11 במתח הרגיל בלי שום בעיות.

אחר כך קצת שיחקתי איתו והגעתי כרגע ל 2090MHZ ב 190X11 יציב לחלוטין במתח 1.925

אני צריך לעשות עוד BURNIN וליראות כמה אפשר להגיע...

שאני חושש של אוכל לדחוף אותו עוד הרבה עד שאשיג נורמלי.

הקירור שלי הוא הSTOCK HSF (נחושת) והTT SMARTFAN2 שלא עובר את ה3000RPM גם

ב 100% LOAD. הטמפרטורה היא 40C בLOAD ו21C של המארז (4 מאווררים גנרים/או מספקים ישנים למארז)

אופס כימעט שכחתי. יש לי את ה R8DA+

אחלה מעבד בשביל 400 שקל :)

BD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , בבקשה אל תדבר פה על כסף או קנייה משתלמת כי זה עלול לבלבל אנשים. תזכיר לנו כמה עלה רק הלוח ה"זול" הזה , ורגע לא אמרת באיזה זכרון מעולה השתמשת שמגיע לכאלה מהירויות וכמה הוא עלה ? , בחישוב סופי תגלה ששילמת המון , אז אולי הרווחת יותר ביצועם ממה ששילמת, אבל משפט כמו "אחלה מעבד בשביל 400 שקל " לא כאן מקומו, אלא בנסיון של מישהו שהשתמש שרכיבים זולים ולא קנה מאווררים, וקירור במאות שקלים.

אבל - סוףסוף מעבד טוב לאוברקלוק בלי להסתבך ;)

ואם מישהו ימצא את הלוח (דגם.חברה) עם המחיר הזול ביותר בארץ שפותח מכפלה למעבד הנחמד הזה וירשום כאן , אני בטוח שזה יעזור להרבה אנשים שמזילים כאן ריר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח עולה 690 ב KSP, הרבה, אבל לא יותר מדי... תזכור שזה כולה 200 שקל יותר מלוח KT400 פשוט של גיגהבייט.

ואתה מקבל פה גם פיירווויר וגם כרטיס קול עם יכולת פיענוח דולבי וגם ביצועים יותר גבוהים.

רק הבחורציק הזה עקף אותי :) בדיוק היום מכרתי את הישן ויום ראשון אני קונה את הסט הזה ! (1700 עם הלוח הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח עולה 690 ב KSP, הרבה, אבל לא יותר מדי... תזכור שזה כולה 200 שקל יותר מלוח KT400 פשוט של גיגהבייט.

ואתה מקבל פה גם פיירווויר וגם כרטיס קול עם יכולת פיענוח דולבי וגם ביצועים יותר גבוהים.

ואתה גם מתכוון להשתמש בFIREWIRE ובמקודד דולבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה גם מתכוון להשתמש בFIREWIRE ובמקודד דולבי?

תראה.. יש לי DTT3500 ואני רואה על המחשב עם TVOUT, אני בעקרון כן הולך להשתמש בדולבי..

ובקשר לפיירוויר, טפו טפו עם אני מקבל שבוע הבא את האיפוד, אז גם לפיירוויר יהיה שימוש (זה לא סגור עדיין, אבל מקווה שכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הקירור שלי אינו מאסיבי במיוחד וגם לא יקר...

פשוט פירקתי כמה ספקי כוח ישנים בשביל המאווררים

ושיפרתי את זרימת האוויר בעזרת סכין קצבים :) ומקדח כוס.

ואני משתמש בSTOCK HEATSINK

הדברים היחידים שקניתי הם

TTsmartFan 2 ב80שח

artic silver ב65שח

וסט של מקדחי כוס ב40שח (בשביל מספר חורי איוורור בפלסטיק לזרימת אוויר יותר טובה למאווררים הקידמים)

ושנים מתוך השלוש האילו הם רב שימושים.

הCASE שלי הוא סתם CASE גנרי עם ספק 380W (בתיאוריה)

והזיכרון שלי הוא KingStone DDR333mhz CL2.5 with WinBond 6ns Chips שהיה לאח שלי.

הלוח שלי עלה לי כ740שח אבל אם כרטיס קול כזה טוב ורשת 10/100 אז ההבדל בינו ובן לוח "סתם" בהחלט מצתמצם.

איזה bencmarks אתה רוצה שאני יריץ?

יש לי רק GF2 GTS ב 230/400 אז וכולי לא רלונטים.

BD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מישהו ימצא את הלוח (דגם.חברה) עם המחיר הזול ביותר בארץ שפותח מכפלה למעבד הנחמד הזה וירשום כאן , אני בטוח שזה יעזור להרבה אנשים שמזילים כאן ריר ;)

8k9a של אפוקס.

פותח מכפלה, מגיע לבאסים מאוד גבוהים (יכול להגיע ל220)

עם מחלק 1\5 כמובן,

550 שקל בKSP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני לא מומחה הכי גדול בנושא הלוחות האלה , אבל זה (אפוקס 8k9a) גם הלוח הכי זול שמצאתי שאני יודע שפותח את המכפלה, - ב495 ש"ח אצל הדובים ומה שמוזר זה היה אצלהם 450 ש"ח לפני שבועיים ::) מוזר,

495 זה מחיר נורמאלי ועדיין לא זול מאוד ;) , מעניין מי ימצא משהו יותר זול (בטח ימשיכו לצאת לוחות חדשים כל הזמן ...)

ואז כמו בימי הסלרון A300 כולם יוכלו להשיג מעולה זול ופשוט כמו שהמושג נועד להיות עוד מימיו הראשונים (בלי מקדחים,משחות,מאווררים מיוחדים למעבד,אקווריומים,צינורות, מאווררים מיוחדים למארז,רדיאטורים, עצבניים, הרבה כסף וכו וכו.... ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...