קניתי cx 300 אתמול מקלימבו בזכותו של אדם מקסים . - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי cx 300 אתמול מקלימבו בזכותו של אדם מקסים .

yosizach

Recommended Posts

רכשתי אתמול זוג cx 300 מקלימבו יבואן רשמי שנייזר ..המחיר 288 בחנות ממש טיפשי מוכרים את זה באתר שלהם ב 259 אבל לעזעזל אני לא יתן כרטיס אשראי .

קיבלתי אחריות , ושנתיים אחריות מהיבואן הרשמי , כך שאין צורך לבדוק עם הם מזויפות בכלל מקורי להפליא

קיבלתי אותם באותה חבילה שמראים בטרד כאן לגביי זה שהם מזוייפות יש תמונות בעמוד הראשון .

מקבילים איתם מתאמים לאוזניים ושום אריזה , החנות יצאה בטענה שזה עולה להם 80 שקל רק ליבא אירזה וזה טיפשי תחשבו עם הראש עם הוא יצירתי נצלתם .

אני משתמש בגדול הכי קטן של ההאתאמה .

אלה האוזניות הראשונות שרכשתי בחיים שלי לעצמי ...חיברתי אותם לאייפוד 80 גגה וידיאו .

נהנה מהתוצאה .

לגביי האוזניות היו טענות שהם מרעישות שמזיזים את הכבל לא נתקלתי בבעיה כזו ...

אוזניה אחרת יותר ארוכה מהשניה אבל זה דיי נוח שמבינים את קטע הזה .

לא שמעתי 50 שעות ...כי אמרו שהם משתפרות אחריי אני יהיה מרוצה עם יסבירו לי באופן מפורט על כך אבל עזבו

, סך הכל בס מדוייק להפליא ..דיי הפתיע אותי ..לא מוגזם אבל מורגש לגמריי !

קטעי מעבר של גיטרות שומעים בצורה מטורפת , סאונד חם חזק .

חח עם יש לכם חברה או מישהו קרוב שמדבר איתכם אין מצב שתשמעו אותו השמיעה נאבדת לגמריי ...פשוט נוצרת תחושה של ווקום אני לא נותן ביקורת ...

על תתרגזו שאני אומר את אותם דברים שידועים , אני מעט מתלהב לי וחולק איתכם חוויה .

סך הכל :

לא יצא לי לשמוע כל כך הרבה איתם אני בשלב של שמירה וקיפול עדין כאילו זה זהב .

ועצה על תתפשרו קנו את הדבר המקורי , עדיף לא לקנות ברשת , תסיפו 20 30 שח והקלה על הלב לא יאומן כסף קונה הכל לא ? ....(לא)

אבל כן (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...