דחוף - תאימות מארז/ספק כח - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף - תאימות מארז/ספק כח

sdqw

Recommended Posts

שלום רב,

לרגל החלפת מחשב ורצון לחסוך, החלטתי לקנות חלקי מחשב תוך רצון להשתמש במארז והכוננים האופטיים הישנים שבידי (פנטיום CELLRON). שאני מרכיב את החלקים החדשים (AMDX2 עם בורד של ASUS) אני שם לב שהחיבורים לספק כח לא זהים. האם אני חייב להחליף גם את המארז והספק או שיש מתאמים בין הסוגים השונים של החיבורים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה הבעייה , במארז הקיים, שהיה של פנטיום 4 - 1800, קיים חיבור 20PN וחיבור של 4PIN.

בלוח שקניתי - M2A-VM עם מעבד AMD3800+החיבורים הם של 24PIN ו-4PIN.

האם יש צורך בהחלפת המארז והספק, האם להליף רק את הספק ? האם יש מתאמים בין 20PIN ל-24PIN ?

תודה על התשבה המהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובה המהירה -

המפרט שבחרתי התבסס על מפרט מהאתר כאן (מפרט לעריכה גרפית בסכום של 2,500 ש"ח) עם שינויים קלים וכלל :

מעבד Athlon64X2 (AM2) 3800 Dual Core Energy efficient 65Watt- Box - 3Y Warranty 420

לוח אם SocketAM2 - 690G - M2A-VM - 3Y Warranty 460

זיכרון פנימי -2 - 1024mb PC5300 - Twinmos/Samsung/Kingston/Corsair/Geil etc... 667mhz - CL5-5-5 - 3Y Warranty 230

זיכרון פנימי - מודול שני -2 - 1024mb PC5300 - Twinmos/Samsung/Kingston/Corsair/Geil etc... 667mhz - CL5-5-5 - 3Y Warranty 230

דיסק קשיח 250GB - SATA-II - 7200RPM - 16MB - Western Digital WD2500KS - 3Y Warranty 400

כאשר החלטתי לחסוך במארז ובכונן ה- ולהשתמש במארז והכונן הקיים שיש לי. הספק, לפי מה שרשום עליו, MI-ATX400. אין לי מושג מאיזה חברה, בטח ספק פשוט שהגיע עם המארז.

בשמחה אקבל המלצות, האם להחליף ספק ? האם ניתן להסתפק בתאם ששלחת לי את הלינק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי להסתפק..אך לא רצוי לעתיד..שכן הספק שלך ג'נרי ולא הייתי מסתמך עליו...

אם כבר השקעת 50+- שקל למתאם תוסיף עוד 100-150+- שקל ותקנה ספק נורמלי..

כמובן רק אם יש תקציב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...