לא מצליח לבטל הפעלה של פריטים בMSCONFIG - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לבטל הפעלה של פריטים בMSCONFIG

asafgolan

Recommended Posts

לאחרונה התווספו לי שלושה קבצים חדשים בעת הפעלת המערכת: ntuser.dat, ntuser.dat.log ו-ntuser.i

כל פעם שאני מוריד מהם את הוי בMSCONFIG, הם פשוט חוזרים לאותו מצב אחרי הפעל מחדש. מה הקבצים האלה? איך אפשר להוריד אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אתה יכול למחוק את המפתחות בריג'סטרי ב:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

מוזר שהקבצים האלה הופיעו לך, לא נראה לי גם שיש NTUSER.I, אני מכיר רק NTUSER.DAT.

אני מציע שתסרוק לוירוסים או ספייוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכניות רציניות יותר שהתפקיד הייחודי שלהם זה להראות לך איזה קבצים פועלים בהפעלת המחשב ומה אתה יכול להסיר.

אם אתה צריך עזרה בלמצוא אחת כזאת אני אתן לך לינק, תעשה פשוט חיפוש ל Startup Manager

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכניות רציניות יותר שהתפקיד הייחודי שלהם זה להראות לך איזה קבצים פועלים בהפעלת המחשב ומה אתה יכול להסיר.

אם אתה צריך עזרה בלמצוא אחת כזאת אני אתן לך לינק, תעשה פשוט חיפוש ל Startup Manager

אין צורך בעוד תוכנה מיותרת כדי שתראה לך את מה שאתה יכול לראות ב-MSCONFIG או ברג'יסטרי. ואני בטח לא חושב שזו תוכנה רצינית, זאת פשוט עוד התקנה שתשאיר זבל על המחשב. דברים כאלו פשוטים עדיף לעשות בצורה ידנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להכנס לרג'יסטרי אדיטור ושם אין זכר לקבצים. מופיעים לי רק האנטי וירוס והMSCONFIG עצמו. כנ"ל לגבי תוכנה שהורדתי בשם ADVANCED STARTUP MANAGER. אגב, אני יודע איך להשתמש ולמחוק ערכים ברג'יסטרי, אז אם יודע אילו ערכים צריך למחוק אתה אכן מוזמן להגיד לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להכנס לרג'יסטרי אדיטור ושם אין זכר לקבצים. מופיעים לי רק האנטי וירוס והMSCONFIG עצמו. כנ"ל לגבי תוכנה שהורדתי בשם ADVANCED STARTUP MANAGER. אגב, אני יודע איך להשתמש ולמחוק ערכים ברג'יסטרי, אז אם יודע אילו ערכים צריך למחוק אתה אכן מוזמן להגיד לי.

בדקת ב- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run ?

מומלץ גם שתבדוק ב- HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run.

ב- MSCONFIG יש עמודה של LOCATION בה אתה יכול לראות עם הערך נמצא ברג'יסטרי או בספריית ה-STARTUP (כמו ש-Vergilius הזכיר). אני מקווה שאתה מסתכל על חוצץ ה-STARTUP ב-MSCONFIG ולא על חוצץ אחר... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adamshar, גם בתוכנה הזאת משום מה זה לא מופיע (רק האנטי וירוס מופיע).

POD, בשני המיקומים לא הצלחתי למצוא זכר לערך NTUSER.

כתוב לי במיקום של הפריטים common startup. מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adamshar, גם בתוכנה הזאת משום מה זה לא מופיע (רק האנטי וירוס מופיע).

POD, בשני המיקומים לא הצלחתי למצוא זכר לערך NTUSER.

כתוב לי במיקום של הפריטים common startup. מה זה אומר?

זה אומר שזה נמצא בספריית STARTUP בתפריט START> PROGRAMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי את הקבצים בתפריט התחל, אבל ראיתי שהם נמצאים בDocuments and Settings תחת היוזר שלי וגם בדיפולט יוזר. מה הקבצים האלה בכלל? אפשר למחוק אותם?

מצאת אותם בספריית STARTUP? בספריית STARTUP נמצאים תוכניות שעולות עם ה-. אתה יכול למחוק משם קבצים (קיצורי דרך בד"כ) שאתה לא רוצה שיעלו אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על לשונית STARTUP בMSCONFIG? כי שם נמצאים הקבצים.

עריכה: הנה איפה שאני רואה את הפריטים:

1_99376604.jpg

אחרי שאני מוריד את הV מקבצי NTUSER, אני עושה ריסטרט והם פשוט מסמנים את עצמם בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...