בעיהl נתקע בהתקנת ה-VISTA, לא עולה לי דרך הביוס - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיהl נתקע בהתקנת ה-VISTA, לא עולה לי דרך הביוס

RS4

Recommended Posts

יש לי תדיסק של הויסטה ושאני לוחץ על איזה כפתור שיעלה לי תדיסק אחרי הריסטרט דרך הבוט ולא קורה כלום

יש לי במחשב רק כונן DVD

ככה שבביוס זה מסודר שהDVD (CDROM) ראשון ואחרי זה ה-HARD DRIVE

וככה זה נשאר כי אין לי כונן דיסקטים (FLOPPY)

מה אני צריך לעשות? כדי שהוא יעלה לי דרך הבוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה כלום מאיזה בחינה הוא נתקע רושם משהו,כמו כן אם יש לך וינדוס לא מקורי יכול להיות שאין לו בוט.

כעיקרון אם אתה אומר שהמחשב מבקש ממך לחוץ זה אומר שהגדרת נכון,אחרת הוא היה ממשיך ואומר שלא נמצאה מערכת הפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה כלום מאיזה בחינה הוא נתקע רושם משהו,כמו כן אם יש לך וינדוס לא מקורי יכול להיות שאין לו בוט.

כעיקרון אם אתה אומר שהמחשב מבקש ממך לחוץ זה אומר שהגדרת נכון,אחרת הוא היה ממשיך ואומר שלא נמצאה מערכת הפעלה

כן בדיוק ככה...

הוא רושם ללחוץ על כפתור כלשהו כדי להתחיל בהתקנה...

ושאני לוחץ אין שום תגובה ואז ה- עולה כרגיל...

כאילו המקלדת לא מחוברת או משהו

כי יש לי עכבר ומקלדת של לוג'יטק אלחוטיים יכול להיות שזה בגלל זה?

או שאין קשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה קשור התקן לא פועל ליפני הטעינה של המערכת הפעלה.

עם אין לך Vista מקורי אסור לדבר על זה פה בפורום.

מאיפה השטויות האלו שהתקן לא עובד לפני הטעינה של מע' ההפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה מאיפה, יש לי מיקלדת שמחוברת ב- ויש לי כמה כאלה וכולם המיקלדות בחיבור כזה לא מגיבות, וגם יש לי עכבר בחיבור והוא נידלק אחרי רק בזמן הטעינה של הווינדוס עם הקווים האלה.

אתה כבר נחשב מומחה פה תיראה כמה הודעות יש לך ואת זה אתה לא יודע תיתבייש לך.

שים לב גם מודם שמחובר למחשב בחיבור הנורה של המחשב לא נידלקת עם הפעלת המחשב ישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס יש אפשרות לכוון את השליטה ב USB

OS =מערכת ההפעלה מקצה אי רק קיו ושולטת על USB

BIOS = הביוס שולט על התקני ה

תחבר מקלדת PS2 רגילה תשנה את "LEGACY ל ENABLE ואז תוכל לחבר מקלדת ולשלוט עליה מדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה מאיפה, יש לי מיקלדת שמחוברת ב- ויש לי כמה כאלה וכולם המיקלדות בחיבור כזה לא מגיבות, וגם יש לי עכבר בחיבור והוא נידלק אחרי רק בזמן הטעינה של הווינדוס עם הקווים האלה.

אתה כבר נחשב מומחה פה תיראה כמה הודעות יש לך ואת זה אתה לא יודע תיתבייש לך.

שים לב גם מודם שמחובר למחשב בחיבור הנורה של המחשב לא נידלקת עם הפעלת המחשב ישר.

שאלה:

קנית מחשב חדש,חיברת מקלדת ועכבר איך אתה מתקין מע' הפעלה?או כל דבר אחר?(בהנחה שאתה מבין )תגיד לי בבקשה מה סדר הפעולות שיש לך מחשב חדש ללא שום תוכנה עליו,מה מתקינים קודם?

כי לפי "ההמצאה" שלך לא ניתן..חחח :silly:

עריכה:

לשואל:אל תאפשר לכלום לעלות,שים את הכונן בעדיפות ראשונה ותאשר,אל תשכח.כל השאר על DISABLE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אז למה המודם והעכבר והמיקלדת בשני מחשבים לא רק בזה בהמחשב השני שלי המיקלדת לא מגיבה וגם העכבר וגם המודם וכול אלה מגיבים רק אחרי הטעינה של הקווים של הווינדוס הזה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל.

כאשר אתה מחבר התקן כמו עכבר ו/או מקלדת למחשב ואתה מכניס DISK BOOTABLE (גם אם לא הכנסת כל דיסק)הביוס מקצה אפיק תקשורת לחומרה שזוהתה ע"י התקן הכנס/הפעל.אבל עדין כברירת מחדל ללא כל התכונות של ההתקן.

כלומר,תכניס דיסק של הלוחM,או של כל התקנה ואתה בודאי ובודאי שתוכל לעבוד איתו.אבל..אם תרצה את הפונקציות שלו אתה תדרש לבצע התקנה שלו או דרך דיסק החומרה המסופק או דרך האינטרנט(לכשהוא יהיה מוגדר ומחובר).

קח נניח מצב שאתה לא ADMIN במחשב/רשת עוד לפני שהמע' הפעלה עלתה אתה בודאי ובודאי שתוכל לכתוב במקלדת וגם להשתמש בעכבר.. :P.נניח לצורך רישום שם משתמש וסיסמה,וגם בהתקנת WIN עוד לפני שהמע' בכלל הותקנה!

במקרה של הבחור יכול להיות שהוא לא הגדיר את הכל כ-DISABLE וזאת יכולה להיות סיבה שהכונן לא הספיק או לא הצליח לקרוא מהכונן ואז יש לו את האפשרות השניה של ה-HD(זה מה שהבנתי ממנו).

לכן,ראשית צריך לשלול מצב שמשהו יעלה וזה מה שהסברתי לו,ואז יכול להיות שניקוי הדיסק יכול לשפר את הקריאה,לא יודע בוודאות כי קשה בשלט,והוא לא סיפק הרבה פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא עוזר

בבחירה ראשונה שמתי את ה-CDROM

ואחרי זה בחירה שנייה ושלישית עשיתי DISABLE

וזה עדיין לא מעלה לי תדיסק

מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס יש אפשרות לכוון את השליטה ב USB

OS =מערכת ההפעלה מקצה אי רק קיו ושולטת על USB

BIOS = הביוס שולט על התקני ה

תחבר מקלדת PS2 רגילה תשנה את "LEGACY ל ENABLE ואז תוכל לחבר מקלדת ולשלוט עליה מדוס

בעקרון אין צורך לחבר מקלדת PS/2, בתפריט ה-CMOS ניתן לנווט גם עם מקלדת ללא קשר להגדרה ההיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...