החלטתי להתקין NOD32 ויש לי כמה שאלות. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטתי להתקין NOD32 ויש לי כמה שאלות.

parker8

Recommended Posts

החלטתי בשעה טובה להתקין NOD32 2.70.

יש לי כמה שאלות:

1) מה זה כל הכלים שיש לו? אפשר פירוט?

2) יש סיכוי שאחד מהכלים משפיע על הורדה מהאינטרנט?

3) האם הוא נחשב לאנטי-וירוס הכי טוב?

4) יש טיפים לשימוש בו?

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אשמח אם תתן את השמות של הכלים שאתה מתכוון אליהם ספציפית, בסך הכל הוא אנטיוירוס בסיסי מאוד (כולל רק מה שחייבים, בשביל לשמור על ניצול משאבים נמוך), הוא סורק כל הזמן ברקע קבצים רגישים, עושה אפדייט אוטומטי פעם בכמה שעות, סורק כמובן כל קובץ שיורד ואימיילים.

2. אין שום סיכוי, מהירות הסריקה היא פי כמה יותר מהירה מהרוחב פס לאינטרנט, הוא לא כולל פיירוואל ככה שזה לא ישפיע בשום דרך על האינטרנט.

3. בין הטובים ביותר, לא חושב שיש דבר כזה "הכי טוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קישור למדריך מצויין עבור NOD32:

http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=37509&page=1&pp=25

אני קינפגתי את האנטי וירוס צעד אחר צעד לפי הנחיות האתר. אח"כ אני לא נגעתי בכלום ולא התעסקתי מאז עם ההגדרות שלו - הכל אוטומטי עם סריקה שבועית אוטומטית בלי לשבור את הראש ובלי התרעות על וירוס שנכנס או הודעות על חסימת אתרים הכל מתבצע מאחורי הקלעים. הביצועים של האנטי וירוס השתדרגו לרמה יותר מקצועית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם זה היה קורה, אני לא בטוח אם בגרסאות הכי מעודכנות של האזורוס+NOD זה עדיין קורה.

בכל מקרה זה ממש פשוט, אתה רק צריך לאשר בהגדרות של ה-NOD את האזורוס (בדר"כ היה צריך לאשר את הקובץ של הג'אווה).

תשחק עם זה 2-3 דקות אני בטוח שתצליח, אני לא יכול להדריך אותך צעד צעד כי אני לא משתמש באזורוס כבר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם זה היה קורה, אני לא בטוח אם בגרסאות הכי מעודכנות של האזורוס+NOD זה עדיין קורה.

בכל מקרה זה ממש פשוט, אתה רק צריך לאשר בהגדרות של ה-NOD את האזורוס (בדר"כ היה צריך לאשר את הקובץ של הג'אווה).

תשחק עם זה 2-3 דקות אני בטוח שתצליח, אני לא יכול להדריך אותך צעד צעד כי אני לא משתמש באזורוס כבר שנים.

איפה בדיוק בנוד? אין לי מושג... עד עכשיו לא קרה כלום אני לא רואה סיבה לשנות... (האזרוס פתוח כבר שעתיים)

דרך אגב, מישהו שמע על אזרוס ויוז-Azureus vuze, אם אני לא טועה זה גירסה 3 של אזרוס וזה ממש מגניב!

http://www.vuze.com/app

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...