מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים

אלימלך אגוז

Recommended Posts

בעייתי מצד אחד.

מצד שני, ראיתי תגובה של משה כחלון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3403878,00.html

שהוא מתנגד לכך שנהיה באותה רשימה של מדינות שמצנזרות את האינטרנט.

מצד שני, הוא הצביע בעד ההצעת חוק הזאת!

מה הוא מפגר?

פשוט מאוד... שתי גורמים גרמו לו להפוך את עורו....

האידיוט הציע להלאים את .... אחרי שהוא קלט כמה מפגר הוא יצא אז הוא החליט שהוא בעצם היה ציני והוא בעצם מתנגד לזה...

בהתחלה גם היה נראה לו כאילו אנשים מאוד ישמחו שמישהו "מגן" על הילדים... אחרי שהוא הבין שאנשים נורמליים לא רואים את זה ככה הוא הפך את הדעות שלו....

בן אדם כזה לא הייתי רוצה לראות בכנסת... וזה ממש לא משנה למה הוא יצביע בקריאות הבאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למרות שאני מבין שמודל דומה צריך להתקיים ..

אין סיכוי בכלל שהחוק ישים כלל ..90 אחוז מורדים פורנו ...(אני הפסקתי מאז שאחותי תפסה אותי מוריד :) החבר הבן זונה שלה ! )

זה כנראה לא היה אפשרי לעקוף דבר כזה לכן הדאיגה זה למצוא מודל ישים יותר כמו חינוך ! שאין כלל כיום

לפי דעתי הכול מ תחיל מחינוך של הילדים גם עלפי ההורים וגם על פי המורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר זו אשמתנו. כשעלתה מפלגה כמו שינוי שנועדה לחסום כאלה רעיונות מטומטמים, הציבור התחיל להאמין לשטויות של ש"ס ולטעון ששינוי גזענית (תראו לי אישה אחת או אשכנזי אחד ברשימת ש"ס קודם).

ואז שינוי הרחיקו את החרדים מהצלחת לכמה שנים, כולם שכחו מה המשמעות של חרדים בשלטון ונתנו לשינוי ליפול. ועכשיו שכרון הכוח עלה לחרדים לראש. הם חושבים שאם שינוי נפלה אז שום דבר כבר לא יעצור אותם. יכול להיות שהם צודקים ואי אפשר כבר לעצור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שינוי הייתה המפלגה שעשתה הכי מעט בהיסטוריה של הכנסת, תוך הפרה בוטה ומובהקת של המצע על פיו היא נבחרה ואני אומר את זה בתור אחד התומכים הגדולים שלה בעבר. ברוך שפטרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שינוי הייתה המפלגה שעשתה הכי מעט בהיסטוריה של הכנסת, תוך הפרה בוטה ומובהקת של המצע על פיו היא נבחרה ואני אומר את זה בתור אחד התומכים הגדולים שלה בעבר. ברוך שפטרנו.

אני גם ממאוכזבי שינוי, הצבעתי להם בזמנו (לא בבחירות הקודמות, באלו שלפני הקודמות) כי לגמרי התחברתי למצע החברתי שלהם. אני חילוני, בן לאב יהודי ואם נוצריה, עשיתי 3 שנים צבא, אני משלם מיסים כמו כל אחד אחר, אבל מרגיש אזרח סוג ב'. חשבתי שהם יצליחו להביא לשינוי אמיתי, וכמובן התבדתי. מאז אני לא בוחר בכלל או בוחר במפלגות א-פוליטיות (כמו הירוקים).

אבל אני מתנחם בעובדה שהם העבירו את חוק צער (של אברהם פורז) , לפחות משהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זאת החלטה מטומטמת

ב. השר אטיאס לא חולם שזה יעבור שלוש קריאות-הוא עושה זאת בשביל ציבור הבוחרים שלו

ג. נתניהו הצביע בעד בגלל פוליטיקה

ד. בדיחה קטנה :

ילד: כאשני אהיה גדול אני רוצה להיות פוליטיקאי

אמא: מה אתה?? מפגר??

ילד: זה תנאי הכרחי ???

כנראה שכן......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...