הווינדוס עולה ממש לאט ביחס למחשב המהיר שלי... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הווינדוס עולה ממש לאט ביחס למחשב המהיר שלי...

david85

Recommended Posts

יש לי בעייה שמאז שקיבלתי את המחשב, הזמן עלייה פשוט בלתי נסבל, יש לי חברים שעם מחשב הרבה פחות טוב הווינדוס עולה להם בחצי מהזמן שהוא עולה אצלי. יש לי ווינדוס , והתוכנות והמשחקים פועלים מהר אבל לוקח לווינדוס 12-14 שניות לעלות ולפי מה שראיתי אצל אחרים זה ממש איטי. אם אתם יכולים לעזור אני אשמח. תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם ה DMA שלך מופעל , תכנס ל RUN, תכתוב שם MSCONFIG, תבחר בלשונית של ה STARTUP ותוריד משם את כל התוכנות שאין לך בהם צורך שיעלו יחד עם הוינדאוס. רק שתדע לך שאחרי שאתה מתקין וינדאוס כל דף של ה STARTUP ב MSCONFIG ריק לגמרי, כך שבעצם, אם תוריד את כל התוכנות המחשב יעבוד כרגיל מקסימום תפעיל את התוכונת בצורה ידנית. המלצה שלי היא להוריד את כל התוכנות ולהשאיר רק את ה ANTIVIRUS (במידה ויש)....

מקווה שעזרתי :smoke:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך להפעיל את ה-DMA, זה משהו בהארד דיסק לא?

ולגבי תוכנות שרצות ב-startup אין לי שם תוכנות שאני לא צריך, כל מה שאני לא צריך מחקתי וביטלתי.

עכשיו, איך אני עושה את ה-DMA הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה מתלונן , אני לא חושב שאפשר לעלות את הווינדוס יותר מהר מאשר 12 שניות ...

אבל בכל זאת הנה לך תוכנה : BootVis

היא עושה Trace מיוחד , ואז עושה אופטימיזציה ...

שתפעיל אותה תעשה :

File => New => Next Boot Trace

אחרי הריסטר זה חכה עד שהיא תעלה ,זה יקח כמה זמן ....

ושם כבר תעשה

Trace => Optimize System

עוד ריסרט אחד ואחרי שהוא יכנס תחכה עד שהוא יסימם את ה Optimizetion וגמרנו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אין שיפור במהירות, לפי דעתי, בתוכנה הזאת יש מין טריק פסיכולוגי שעושה "כאילו" המחשב עולה יותר מהר, ובדיעבד הוא עולה באותו זמן, אני לא רואה שיפור ממשי.

אני ישמח אם מישהו יוכל להגיד לי איך למצוא את האופציה של ה-DMA

תודה רבה מראש לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...