תקיעות במחשב וכיבוי המסך - הבעיה סודרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות במחשב וכיבוי המסך - הבעיה סודרה

benor

Recommended Posts

החלה להופיע אצלי בעיה מוזרה בחודשים האחרונים.

בכל מיני יישומים שונים ובסיטואציות דומות ואחרות (בעיקר שאני גולל דפים) המחשב נעצר לשנייה ומה שקורה זה שהמסך נכבה. ניסיתי היום למחוק את הדרייברים של הלוח אם ולהתקין דרייברים אחרים לכרטיס מסך אבל זה לא עזר.

מה ניתן לעשות?

הבאתי לכאן מסך אחר (LCD) והבעיה חזרה על עצמה ככה שהמסך תקין. כרטיס מסך: GF4 MX440 , את המפרט ניתן לראות בצד.

צרפתי דוגמא בשביל שתבינו על מה מדובר:

http://www.mediafire.com/?5xz99yyd0qq

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהמסך כובה לגמרי, או עובר למעין מצב Standby. הנורה נכבית לשנייה וגם המסך. ולאחר מכן המסך שוב חוזר לפעול עד שאני עושה פעולה מסויימת שגורמת לו לחזור על התקלה הזאת שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעיית כרטיס מסך, אבל לא הייתי פוסל גם בעיית מתחים בחיבור של המסך לחשמל.

המסך מתחבר לשקע בקיר, או לספק הכוח?

בדוק שוב שהמסך מחובר כמו שצריך לכ.מסך.

אם אתה יודע מה אתה עושה (ועל אחריותך בלבד, ותיזהר), פתח את המארז ובדוק שהכ. מסך מחובר כמו שצריך ללוח אם, תוציא אותו, תנקה את המגעים מאבק, תחבר אותו שוב (ותוודא שחיברת אותו כמו שצריך!), אפילו תתכופף קצת כשהמחשב פועל ותבדוק שהמאוורר של כ. המסך מסתובב כמו שצריך. תוריד everest ותבדוק את הטמפ' שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו בעיית כרטיס מסך, אבל לא הייתי פוסל גם בעיית מתחים בחיבור של המסך לחשמל.

המסך מתחבר לשקע בקיר, או לספק הכוח? - לשקע שבקיר. אוליי לא ציינתי את זה אבל זה קורה רק מתי שאני גולל רשימה או דף כלשהו.

בדוק שוב שהמסך מחובר כמו שצריך לכ.מסך. - מחובר היטב

אם אתה יודע מה אתה עושה (ועל אחריותך בלבד, ותיזהר), פתח את המארז ובדוק שהכ. מסך מחובר כמו שצריך ללוח אם, תוציא אותו, תנקה את המגעים מאבק, תחבר אותו שוב (ותוודא שחיברת אותו כמו שצריך!), אפילו תתכופף קצת כשהמחשב פועל ותבדוק שהמאוורר של כ. המסך מסתובב כמו שצריך. תוריד everest ותבדוק את הטמפ' שלו.

- אני אבדוק ואעדכן. טמפרטורה אני לא יכול לבדוק כי לכרטיס מסך שלי אין חיישן.[br]פורסם בתאריך: משתמש ותיק

תודה.

הבעיה תוקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...