מאוורר מעבד רועש כמו טרקטור, האם הוא יהיה יותר שקט ע"י שימון הצירים ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר מעבד רועש כמו טרקטור, האם הוא יהיה יותר שקט ע"י שימון הצירים ?

ndv

Recommended Posts

המאוורר של המעבד שלי רועש כמו טרקטור אבל אני חייב שהוא יעבוד ב 3 אלף סל"ד בגלל החום... אם אני אשמן את הצירים הוא יסתובב יותר בשקט או שמשהו אחר גורם לו להיות רועש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תנקה אותו ואת הגוף קירור מאבק! - יכול להיות שהאבק מונע מהפלופלורים להסתובב במצב נורמאלי.

אם לא עוזר,

תנסה לשמן לו את הציר (עדיף שתקרא את המדריך לפני).

אני ממין שהמדריך הבא יעזור לך בשני ההצעות שהצעתי לך: http://hwzone.co.il/guides/fanoil/

זהו,

אם לא עוזר,תעדכן אותנו במצב.

מקווה שעזרתי,

בתודה,

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך שנתת לא טוב בכלל. נותנים שם עצה להשתמש עם WD40 אשר לא טוב למאווררים. הוא מתאדה מהר ופותח צירים אך הוא לא מתאים למאווררים או לצירים שמסתובבים מהר.

שמן מכונות תפירה יעשה את העבודה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינוי החיד שהיה לי (אחרי ניקוי אבק) זה שהטמפ' של המעבד עלתה ב20 מעלות.... טוב ככה זה בכפולי הליבה של והקריאה הדיגיטלית שלהם...

אני לא מרגיש שום שיפור..... אולי טיפה אני אחכה עוד טיפה ואני אאמץ את המעבד ואראה אם יש שיפור.

ד"א מישהו יכול להגיד לי מה הטפ' הממולצות למעבדי פנטיום D של עם ליבת פרסלר (לא פרסקוט) ? אין את זה בסטיקי- רשום רק לגבי פרסלר וקונרו

אוקיי עדכון קטן, לפני הניקוי המעבד היה ב54 מעלות בערך (כשהמחשב כמעט עלה באש וזחל) ואחרי הניקוי הוא עלה ל67 ועכשיו הטמפ' 62 שזה בערך 45 (כמו שהיה פעם) אז די די עזר הניקוי הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תרשה לי לגחך... - :lol: :lol: :lol:

אני השתמשתי (ולא פעם אחת) עם ה-WD40 בכדי לשמן מאווררים,ולאחר מכן - הם היו שקטים כמו דגים.

אין שכל אין דאגות :kopfpatsch:

זה שהם היו שקטים זה ברור. אבל לאחר חודש או חודשיים הם יחזרו למצב המקורי ולמצב יותר גרוע. השמן דק ומתאדה ולכן הציר ישחק ולאחר שנה המאוורר ירעיד לך את כל המארז. אתה כנראה לא מבין בשמנים. שמן WD40 לא מתאים לצירים שמסתובבים במהירות גבוהה. שמן מכונות תפירה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שכל אין דאגות :kopfpatsch:

זה שהם היו שקטים זה ברור. אבל לאחר חודש או חודשיים הם יחזרו למצב המקורי ולמצב יותר גרוע. השמן דק ומתאדה ולכן הציר ישחק ולאחר שנה המאוורר ירעיד לך את כל המארז. אתה כנראה לא מבין בשמנים. שמן WD40 לא מתאים לצירים שמסתובבים במהירות גבוהה. שמן מכונות תפירה כן.

מחזק. לא להשתמש בWD40!

פעם גם אני חשבתי שזה תרופת פלא אבל אחרי כמה חודשים, אולי אפילו חודש אחרי השימון המאוורר פשוט נתקע ולא ניתן לתקן אותו.

אז, לא להשתמש בWD40.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים, פשר לחזור לנושא המקורי של ההודעה שלי ?

השינוי החיד שהיה לי (אחרי ניקוי אבק) זה שהטמפ' של המעבד עלתה ב20 מעלות.... טוב ככה זה בכפולי הליבה של והקריאה הדיגיטלית שלהם...

אני לא מרגיש שום שיפור..... אולי טיפה אני אחכה עוד טיפה ואני אאמץ את המעבד ואראה אם יש שיפור.

ד"א מישהו יכול להגיד לי מה הטפ' הממולצות למעבדי פנטיום D של עם ליבת פרסלר (לא פרסקוט) ? אין את זה בסטיקי- רשום רק לגבי פרסלר וקונרו

אוקיי עדכון קטן, לפני הניקוי המעבד היה ב54 מעלות בערך (כשהמחשב כמעט עלה באש וזחל) ואחרי הניקוי הוא עלה ל67 ועכשיו הטמפ' 62

אחרי התפתחות קטנה, עשיתי למעבד OC של 700MHZ (מ2.8 ל3.5) הטמפ' נשארו אותו הדבר (62 מעלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שמן מכונות תפירה עדיף, ומחזיק יותר זמן מ WD40 אבל גם זה לזמן מוגבל. כמה כבר עולה מאוורר חדש ואפילו טוב, האם זה לא עדיף?.

אני קניתי ב15שח שמן למכונות תפירה והוא יספיק לכל המאווררים שלי. שמתי גריז בהתחלה אבל צריך לפרק את הציר ואין לי כח עם זה. פעם ב 3 שנים אולי. אבל פעם בשנה כדאי לשים שמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...