שאלה| מתי יוצא הדור הבא של הכרטיסי מסך לDX10? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| מתי יוצא הדור הבא של הכרטיסי מסך לDX10?

tk4

Recommended Posts

אני מדבר על הדור השני... כי לפי מה שאני רואה בתוצאות עכשיו לא כדאי להשקיע כסף על מחשב חדש כאשר אין משחקים בחוץ שהם DX10... עדיף לדעתי לחכות שהמשחקים יצאו ויהיה דור שני שיפעיל אותם נורמלי ואז לקנות... עכשיו השאלה היא מתי הם אמורים לצאת? בסוף השנה? (גם מבית NV וגם מבית ATI)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ תראה אני פועל לפי מחשבה שהכרטיס הכי טוב הנוכחי(אני לא מדבר על ULTRA כי זה ממש בדיחה המחיר שלו) יצא לפני חצי שנה.... אז לדעתי עדיף לחכות לדור השני בגלל זה+הDX10 רק יצא לשוק... כדאי לחכות לפחות לדור השני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו....

תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו.... תחכו תחכו....

למה אתם כל הזמן מחכים!?!? תקנו כרטיס וזהו מה אתם רוצים שייצא לכם המיץ!? :kopfpatsch: (אם כבר אז כבר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם כל הזמן מחכים!?!? תקנו כרטיס וזהו מה אתם רוצים שייצא לכם המיץ!? :kopfpatsch: (אם כבר אז כבר...)

למה אתה מחכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...