פתרון (ל)קסמים: גאידמק! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון (ל)קסמים: גאידמק!

אלימלך אגוז

Recommended Posts

למה ללכלך אחי? :s05:

זה ברור לכולם שהוא רוצה להגיע לשלטון והוא גם הקים תנועה חברתית לזה...אבל איך שהוא עוזר לאנשים תגיד תודה למה הממשלה לא עושה את זה.

ארקדי זרק הרבה כסף בכל מה שעשה עד עכשיו, לבחור בו לנהל את המדינה זאת בחירה שלך ושל כל אחד ואחד ממנו.

אני אישית לא חושב שמגיע לו, רק הגיע ולא נולד כאן, קצת מעורפל במטרותיו ואולי לא יציב, קונה את בוחריו בכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עקרונית עם הדעות גנד גאידמק

האם יש לממשלה פתרון יותר טוב? או יותר נכון האם יש לישראל ממשלה עובדת?

שכחו שכל פוליטיקאי נמצא תחת חקירה. שכחו שועדת וינוגרד שיתקה הכל. שכחו שויטמין P הוא לא סתם ביטוי אלא עובדת חיים

המדינה שלנו לא עובדת, מצדי שיעמוד בראשותה אדם (גאידמק) שיודע לתפעל עסק (ומדינה זה עסק גדול סה"כ)

האם הוא מושחת? מי לא

האם הוא טוב? המושג עצמו דפוק

הוא עושה מה שממשלה שלמה לא עושה

שימשיך לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עקרונית עם הדעות גנד גאידמק

האם יש לממשלה פתרון יותר טוב? או יותר נכון האם יש לישראל ממשלה עובדת?

שכחו שכל פוליטיקאי נמצא תחת חקירה. שכחו שועדת וינוגרד שיתקה הכל. שכחו שויטמין P הוא לא סתם ביטוי אלא עובדת חיים

המדינה שלנו לא עובדת, מצדי שיעמוד בראשותה אדם (גאידמק) שיודע לתפעל עסק (ומדינה זה עסק גדול סה"כ)

האם הוא מושחת? מי לא

האם הוא טוב? המושג עצמו דפוק

הוא עושה מה שממשלה שלמה לא עושה

שימשיך לעשות

נורא פשוט להגיד "גיאדמק עושה מה שהמדינה לא עושה"

אבל תזכור שלמדינה יש עוד דברים חוץ מתושבי שדרות, כמו המדינה השלמה שמאחוריהם, תקציב שצריך לחלק להמון דברים

כמו חינוך, צבא ושאר ירקות. אין להם רק דבר אחד בראשם, אחרת זה היה פשוט מאוד להיות ראש ממשלה, וזה לא.

המדינה צריכה להוציא את הכסף הזה ממקום כלשהו, ואח"כ מתלוננים על זה שאין מספיק תרופות בסל התרופות, שהתקציב לצבא/משטרה/חינוך

קטן מדי ושלא דואגים מספיק לעניים. למדינה אין סכום אינסופי של כסף. אם היה לה, היא כבר הייתה עושה את הכל, אבל אין לה.

לגיאדמק יש אפשרות לשחק אותה ראש קטן ולדאוג למשהו ספציפי אחד (שבמקרה הוא פרופיל גבוה...). לממשלה אין את הפריבילגיה הזאת.

מדינה זה לא עסק גדול, כי עסק המטרה שלו זה להרוויח כסף. ה"מטרה" של מדינה זה לדאוג לתושביה בכל תחומי החיים, ולא סתם לייצר הכנסות לבעל העסק.

אם הוא היה רוצה באמת לתרום, הוא היה מעביר את הכסף וסותם את הפה, ולא הופך את זה לקמפיין פוליטי שלם (שזה בדיוק מה שזה)

אני עוד זוכר שגיאדמק אמר שאין לו כוונה להיכנס לפוליטיקה, והפלא ופלא, הוא הכריז שהוא מתכוון לרוץ לראשות עיריית ירושלים...

חוץ מזה שלדעתי יש הבדל גדול בין לקחת קצת שוחד או משהו כזה (לא שזה בסדר, חס וחלילה) לבין למכור למדינות עולם שלישי

על מנת שיטבחו באזרחים או למיליציות למיניהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדינה אין סכום אינסופי של כסף

לא איכפת לי שהמדינה תיכנס לגרעון העיקר שהתושבים יהיו בטוחים, זה עדיף לא?

תראה דבר אחד, גאידמק הוא אולי מושחת, תחת חקירות, חתרן,דמגוג ועוד שאר ירקות וביטויים יפים של השפה אבל בשורה התחתונה הוא עוזר למי שצריך את זה במיידי ועזרה כזו היא מבורכת, בקשר לזה שהוא כביכול קונה קולות, אין ספק שיש מניע מאחורי כל העזרה הזו(ולא בגלל שהוא "נולד יהודי") אבל זה לא שונה מאשר הבוחרים של ש"ס שקונים אותם בקמעות ושאר שטויות, ולדעתי לא צריך להסתכל כל כך קדימה אל בחירות וקניית קולות והבולשיט הזה אלא להתמקד בהווה, ואם נעשה זאת לבנאדם יש הרבה יותר פלוסים מאשר מינוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מידע קטן ורשמי שאולי אתם לא מודעים אליו או שפשוט מנסים לא לראות אותו... לממשלה יש עודף תקציבי של בערך 8 מיליארד אם אני זוכר את המספר הנכון. במקרה הכי גרוע זה 6 מיליארד

עכשיו למשהו.... 60 מליון דולר זה פרוטות בשביל מדינה. הבעיה גאידמק = בן אדם אחד (משמע אינטליגנט) ממשלה = קבוצה של אנשים (לא משנה כמה אנשים הם אינטליגנטים, בקבוצה הם מטומטמים)

אין תקציב :lol: טעות, יש יותר מדי ועדות שמושכות זמן

כמה בעיות יש למדינה וכל מה שיש זה ועדות ועוד ועדות (אתם יודעים שגם ועדה זה לא חינם)

ויטמין P פוגע בכיס של המדינה יותר מהכל

יש המון דרכים להוסיף תקציב (הימורים חוקיים מישהו?)

הבעיה עצמה נובעת מהנוסח שאמרתי קודם

אדם * 1 = אדם חושב

אדם * N = טיפשות כללית הנובעת מהעובדה שום שני אנשים לא יכולים להסכים על משהו 1 מאחר ושניהם אגואיסטים... פוליטיקאים זה הרבה יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "אין כסף". תקציב המדינה השנתי הוא כ- 250 מיליארד שקל. כל עוד הסכום קטן מזה, הכסף קיים. מה שיש זה סדרי עדיפות, ותושבי עוטף עזה נמצאים בעדיפות נמוכה במדינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא לא הכסף וחבל שאף אחד כאן לא מבין את זה. מיגון של עיר שלמה פירושה הנפת דגל לבן, לומר לאויב "אתם ניצחתם ואנחנו הפסדנו". זה אומר שהצבא שלך לא מסוגל להגן עליך ומבחינה פוליטית ומדינית זה דבר רע מאד להראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "אין כסף". תקציב המדינה השנתי הוא כ- 250 מיליארד שקל. כל עוד הסכום קטן מזה, הכסף קיים. מה שיש זה סדרי עדיפות, ותושבי עוטף עזה נמצאים בעדיפות נמוכה במדינה הזו.

כמו שאמרתי, אם הדבר היחידי שהיה צריך לתקצב במדינה הזאת זה את המיגון של שדרות, אפילו הממשלה של אולמרט הייתה מצליחה לעשות

את זה (כמו שאתם רואים, אני לא בדיוק מרוצה מהממשלה. אני פשוט לא מעדיף את גיאדמק בשום פנים ואופן)

מצד אחד יש לך את שביתת הסטודנטים, מצד שני את שביתת המורים, מצד שלישי את מי שמתלונן שלא ממגנים את שדרות ועוד כמה וכמה

אנשים שמתלוננים שאת מה שחשוב להם לא מתקצבים מספיק. מישהו צריך להחליט לאן הכסף יילך, שכן אין כמות בלתי נדלית של כסף.

אתה חושב שאתה מתאים למשימה הזאת? אתה מוזמן לרוץ לכנסת בראשות מפלגה. אתה לא מרוצה ממי שבשלטון? אל תצביע לו פעם הבאה

(ותשתתף בהפגנות וכד' שמכוונות נגדו).

וכן, תושבי עוטף עזה נמצאים בעדיפות נמוכה יותר מדברים אחרים. אין מה לעשות, יש סדרי עדיפויות, אפילו שזה לא "נחמד". אתה לא מרוצה מכך?

תקים מפלגה שזה יהיה המצע שלה - לדאוג לתושבי עוטף עזה. אני רוצה לראות כמה קולות באמת תקבל...

הממשלה הם לא אמא שלך שתמיד תגיד לך שהיא אוהבת את כל הילדים שלה באותה מידה. לממשלה יש סדרי עדיפויות

אתה לא מרוצה מהם? תבחר ממשלה אחרת פעם הבאה ותפעל לתחלופת הממשלה הנוכחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא לא הכסף וחבל שאף אחד כאן לא מבין את זה. מיגון של עיר שלמה פירושה הנפת דגל לבן, לומר לאויב "אתם ניצחתם ואנחנו הפסדנו". זה אומר שהצבא שלך לא מסוגל להגן עליך ומבחינה פוליטית ומדינית זה דבר רע מאד להראות.

נו, ומה הצבא עושה כדי להגן עלינו? רוב הזמן כלום, לפעמים יורים קצת לשטחים ריקים או מנסים לפגוע בחוליה או שתיים של החמאס.

אבל העיקר שזה נראה טוב. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ומה הצבא עושה כדי להגן עלינו? רוב הזמן כלום, לפעמים יורים קצת לשטחים ריקים או מנסים לפגוע בחוליה או שתיים של החמאס.

אבל העיקר שזה נראה טוב. :screwy:

אבוי לנו אם היה בזה שמץ של אמת

צה"ל עושה מה שהוא יכול (וזה לא מעט) במסגרת ההגבלות שהממשלה כופה עליו

אחרי וינוגרד הנושא הזה השתגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...