מה לדעתכם יצרנית ה Geforce הטובה ביותר? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לדעתכם יצרנית ה Geforce הטובה ביותר?

אורח Si-Nom

Recommended Posts

מה שקרה בסוף זה שכולם רבים עם כולם (או רק איתי)... אולי נדבר על במקום?

מישהו יכול לכוון אותי לכתבה שתסביר לי קצת יותר טוב למה LEADTECK מייצרים *** של כרטיסים? :cistinebiggrinA:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא מה שאמרנו, הפלטרים שלהם לדוגמא מעולים וה- לא רע, והם באים עם הרבה פיצ'רים ובאנדל נחמד,

פשוט אמרנו שההיטסינק שלהם מסריח, חוץ מזה הכרטיס שלהם הוא לדעתי מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה (באנחת רווחה), זה כל מה שניסיתי להגיד!

עכשיו, בכל זאת, אתה יכול לכוון אותי אולי לכתבה על ההיטסינק (או משהו דומה) כי אני דווקא ניתקלתי בכמה כתבות שמשבחות את ההיטסינק (חבל שלא שמרתי את הלינק וזה היה לפני זמן מה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום הוכחות לגבי הסינק, מה גם שהיא היחידה ( אני חושב ) שמציעה סינק לזיכרונות.

וגם בהשוואה שהבאתי, כמה עמודים אחורה, יש בדיקת OC, ה הגיע ראשון והגינוורד שני, נחש מי שלישי? צדקת, הלידטק.

( , אני מבקש! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום הוכחות לגבי הסינק, מה גם שהיא היחידה ( אני חושב ) שמציעה סינק לזיכרונות.

וגם בהשוואה שהבאתי, כמה עמודים אחורה, יש בדיקת OC, ה הגיע ראשון והגינוורד שני, נחש מי שלישי? צדקת, הלידטק.

( , אני מבקש! )

אפשר לראות בבקשה את ההשוואה? (אם זה לא בתוך אתר ערבי...)

הם כנראה לא שיתפו גם את Suma .. כי היא ו- Gainward מצויינים ל- OC !

ואם אני לא טועה גם Suma שמה סינקים לזכרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לינק לסקירה שהייתה לפני זמן מה toms hardware

לפי זה אפשר לראות שהלידטאק הוא באותם ביצועים של ASUS (כרטיסים ממש טובים הם מוציעים- אני בטוח שמישהו יגיד שה לא נכון ;D) ואפילו עוקף את ASUS לפעמים.

ההשוואה הבאה toms hardware

לפי זה באמת ליד טאק קצת מאחור (אבל מקסימום 5 אחוז). וב OC בין ה GAINWARD ללידטאק יש 2 פריימים בקושי הבדל.

אני מבין שאולי הוא לא משתווה לכרטיסים הגדולים באמת אבל הוא מתקרב ועם המחיר שלו הכרטיס הזה מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEADTEK מייצרים כרטיסים בעלי ביצועים סבירים ++ ולכרטיסים שלהם יש מחירים נמוכים, לפי דעתי יש להסכים שהיא אחת היצרניות הטובות של כרטיסי GF .

ולגבי - הם באמת יקרנים אבל יש להם שם ואיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASUS טובים? :lol:

סתם יקרנים והכרטיסים שלהם לא משהו מיוחד..........

הגדרת מצויין .

לידטק נותנים לך את מירב הטוב עבור המעט שביותר שבכספך .כך אני יכול להגדיר אותם . לדטק מיועדת בעיקרון למחוסרי תקציב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...