יש לי חבר שהוא ראש בקיר- הוא רוצה לקנות 7600GT AGP בשביל לשחק פיפ"א 08 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי חבר שהוא ראש בקיר- הוא רוצה לקנות 7600GT AGP בשביל לשחק פיפ"א 08

ndv

Recommended Posts

הוא רוצה לקנות 7600GT בחיבור AGP שעולה 1000 ש"ח רק כדי לשחק בפיפ"א ונב"א 08. מה אתם מייעצים לו ?

זה המפרט שלו:

AMD+ 2600 1.92GHZ

512MB ram

fx5200

אני אומר לו שלא שווה להשקיע 1000 ש"ח בכרטיס מסך שעוד חצי שנה בקושי יריץ משחקים (אם בכלל) ושעדיף לו לקנות מחשב חדש.

אז מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאאאאאאא , לא הבנתם, הוא חושב כרגע רק על פיפא, הוא אטום לגמרי.... יש לו תקציב מינימלי, אז אמרתי לו למה לך לקנות כרטיס שעוד חצי שנה לא יהיה טוב, תקנה כבר מחשב חדש... מה שמרגיז אותי זה שאני יודע שכשיגיעו משחקים חדשים שה76GT כבר לא יסחב ואז הוא ירצה לקנות אחד חדש אחרי שהוא השקיע אלף שקל על כרטיס שהוא בקושי ניצל...

ד"א ממה שהבנתי פיפ"א ונב"א 08 הולכים להיות טיפה יותר כבדים מהקודמים ויהיה שיפור משמעותי בגרפיקה...

עריכה: ה7300GT הוא כרטיס על הפנים וממש לא שווה להשקיע בו 500 ש"ח (ע"ע GDDR2)

השקעה חד פעמית של 3 או 4 אלף שקל תביא תמורה הרבה יותר טובה ולטווח יותר ארוך + אופציה לשדרוגים עתידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אבל אבל, יש לו חיבור AGP, שזה מאוד בעייתי.

מצד אחד, בתקציב של 3/4 אלף שקל (שזה 750 שח) ה8600GT הוא מצוין. אבל אם לחבר שלך אין חיבור PCIE, הוא לא יוכל לקנות אותו.

בכל אופן אפילו כשהיה לי gf6200 פיפא07 רץ אצלי מעולה, הכל על גבוה ורזולוציה מקסימלית. מה כבר יעשו ב08? אתה באמת חושב שהם יעשו שדרוג שיגרום לgf6200 לבכות?

דרך אגב, נכון שזה לא הולך להיות כרטיס טוב למשחקים אחרים, אבל פיפא ונבא זה מה שהוא רוצה... זה מה שהוא יקבל.

פשוט, הסיבוך כאן הוא בלוח-אם שלו שלא תומך בPCIE ובגלל זה אי אפשר להמליץ על כרטיסים שבאמת עושים את העבודה. ה7600GS לPCIE הוא בהחלט כרטיס מעולה ששווה כל אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעה חד פעמית של 3/4 אלף שקל תביא תמורה הרבה יותר טובה ולטווח יותר ארוך + אופציה לשדרוגים עתידיים

למה אתה מנסה לשכנע אותנו?

אם 1000 שקל זה התקציב אז כמו שכבר הציעו הוספת ושדרוג ל ב 6200 או אולי אפילו 6600

ואם הוא עדין מתעקש - שייהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב של 3/4 אלף שקל (שזה 750 שח)

חח לא התכוונתי ל750 ש"ח התכוונתי לשלוש או ארבע אלף שקל שככה בערך עולה היום.

אני רוצה למנוע ממנו לעשות את טעות חייו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...