בחירות 2003 לאיזה מפלגה אתם תצביעו? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות 2003 לאיזה מפלגה אתם תצביעו?

boaz

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שתדע, שלא כל החרדים עשירים כל כך, רובם גרים על סף עוני

כל המגזר הזה הוא מעמד תחתון, נכון שהם חלקם לא עובדים, זה לא אומר שצריך לסגור להם אוטומטית את הברז

לדעתי, מפלגנה בלי שום מצע, שעל דגלה הפוליטי כתוב רק "שונאת דתיים וספרדים", לא צריכה כלל להכנס לכנסת.

(הם מסיעים גם למובטלים אוללא דתים בסיוע, במזון חם לבתים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמדבר על הדתיים פה, לא כולם גרועים, גם אני נגד שס והמפלגות החרידיות

אבל יש את הדתיים עם הכיפה הסרוגה, שגם עובדים וגם משרתים בצבא ובזמנם הפנוי הם לומדים תורה {ככה לפחות המשפחה שלי} ;):)

אני בעד : מפדל.

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שאמרו שהם מצביעים עלה ירוק:

אם זה היה בצחוק- חבל. הדיון הזה היה יכול להיות מעין סקר נחמד ורציני, וההערות האלה הורסות...

אם זה היה ברצינות- טוווווווווווווווווב......... חבל בשבילכם! אבל זה כבר דיון אחר...

נ.ב.- זה רק אני או שבינתיים אין פה קול לליכוד?? ???

נ.ב.2- אולי נפתח שאלה כזאת בתור סקר ונעשה מדגם HWzone?? ;D

האמת גם אני חשבתי על סקר ובחירות כמו שצריך..

אבל יש אפשרות להכניס לסקר רק 8 אפשרויות (ויש הרבה הרבה יותר מפלגות.)

בקשר להצבעה, אני נותן למרזל.

who.ht11.jpg

איזה חתיך !!!

שינוי בכנסת הקודמת היתה רק מפלגה נגד חרדים, הפעם הם גם באו עם מצע מדיני והגנה על שכבת הביניים. אני בספק אם טומי יהיה ראש ממשלה כי גם הרבה מאלה שאמרו שהם מצביעים לו בסקרים משנים את הדעות וכנראה שינוי תהיה עוד מפלגה גדולה אבל לא משהו שיכניע את אף אחת מהעבודה או הליכוד, ובטח גם את שס בסוף הם לא יעברו בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכויות הגבר במשפחה ונהגי המוניות OWNZ

;D

וברצינות, כנראה שאני לא אצביע לאף אחד.

אתה עושה טעות ! מי שלא מצביע הוא מצביע למעשה לש"ס או לחרדים בגלל אחוז ההצבעה הגבוה שלהם, אז לך לקלפי שים משהוא, מחל אמת נץ העיקר לחסום את המשתמטים !!!!

אני קורא לכולם להצביע ! ממשו את זכותכם למחות על המצב החרבנה פה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא יול להצביע אבל אם הייתי יכול הייתי מצביע חירות, כי זו הדרך היחידה לשרוד.

אם נמשיך ככה, עד 2010 יהיה רוב ערבי בארץ וה לא יהיו "מוסריים" כמונו, אלא יעיפו אותנו מפה.

חייבים לעודד הגירת ערבים החוצה.

לגבי כל מי שאמר שינוי-

אתם לא קולטים שזו מפלגה מלאה בשנאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא יול להצביע אבל אם הייתי יכול הייתי מצביע חירות, כי זו הדרך היחידה לשרוד.

אם נמשיך ככה, עד 2010 יהיה רוב ערבי בארץ וה לא יהיו "מוסריים" כמונו, אלא יעיפו אותנו מפה.

חייבים לעודד הגירת ערבים החוצה.

לגבי כל מי שאמר שינוי-

אתם לא קולטים שזו מפלגה מלאה בשנאה

ממש ממש לא, קרא את המצע ותראה שמה שהיא מציעה זה שיוויון, היא לא שונאת האת החרדים, רק רוצה שהם יתרמו כמו כולם, יעשו , ילכו לעבוד, היא לא נגד הדת בשום צורה, נמאס ממה שהחרדים עושים פה על חשבון משלם המיסים, נמאס !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא, קרא את המצע ותראה שמה שהיא מציעה זה שיוויון, היא לא שונאת האת החרדים, רק רוצה שהם יתרמו כמו כולם, יעשו , ילכו לעבוד, היא לא נגד הדת בשום צורה, נמאס ממה שהחרדים עושים פה על חשבון משלם המיסים, נמאס !!!!!

הם הצליחו לעבוד עליך, נכון?

הם משוקים שנאה נגד הדת והחרדים בתור מותג.

טומי, אפילו לא מצליח לסבול את סגנון המוזיקה של עמיר בניון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבחירות הבאות (אני מקווה) אני אצביע מרצ!

הנה כמה סיבות להצביע מרצ:

• למתלבטים בין מרצ לשינוי- שינוי היא מפלגה נגד הדתיים, לעמות מרצ שהיא מפלגה בעד שיוויון חברתי!
  • למתלבטים בין מרצ לעבודה- אף אחד לא יכול להבטיח לי שמצנע יותר טוב מפואד ולא יכנס לממשלת אחדות עם מפלגה קיצונית כמו ליכוד. מרצ, לא תכנס!
  • מרצ היא המפלגה שמעבירה הכי הרבה חוקים חברתיים בכנסת.
  • מרצ היא המפלגה שמעבירה הכי הרבה חוקים למען איכות הסביבה בכנסת.
  • אי אפשר לחיות עם הפלסטיניים במדינה אחת, זה מסכן את הרוב היהודי. מרצ- שתי מדינות לשני עמים!
  • שרון למען עתיד ילדיו.
  • מרצ לא בעדר של שרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...