צריבה בנירו,ברקע תוכנת שיתוף קבצים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבה בנירו,ברקע תוכנת שיתוף קבצים

קובי 1980

Recommended Posts

מקווה שפה המקום (התלבטתי אם לשים בפורום אמצאי אחסון)אם לא סליחה מראש.

אני יודע שצריך לסגור כל תוכנה שפועלת בשעה שצורבים בנירו.האם זה אותו דבר במחשבים עם מעבד כפול ליבה ?

יש לי מעבד 2 dou e6600 ואני רוצה שגם התוכנה לשיתוף קבצים תרוץ ברקע.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש קשר

בין מעבד דואל קור וצריבה

לבין מעבד שהוא לא דואל קור וצריבה

בשניהם מומלץ ביותר לכבות תוכנות בזמן הצריבה..

שלא יפגע המידע בזמן הצריבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם מעבד 3000+ ואני צורב חופשי עם תוכנת שיתוף קבצים ועוד כמה תוכנות שרצות ברקע אז אני לא חושב שתהיה לך בעיה במיוחד עם מחשב חזק כמו שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתסגור את האימיול?

אולי פעם הייתה בעיה עם זה אבל היום המחשבים חזקים יותר ובדיוק לשם זה הם נועדו בשביל לבצע כמה פעולות במקביל (בשביל זה גם "המציאו" את הכפול ליבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתסגור את האימיול?

אולי פעם הייתה בעיה עם זה אבל היום המחשבים חזקים יותר ובדיוק לשם זה הם נועדו בשביל לבצע כמה פעולות במקביל (בשביל זה גם "המציאו" את הכפול ליבה).

זהו,בדיוק בגלל זה שאלתי את השאלה.

אני פשוט רוצה להיות בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה גם נתתי לך אותי כדוגמא..אני עם מחשב שנקנה לפני כיותר משנה וחצי ואני צורב ומשאיר אפילו כמה תוכנות פתוחות ברקע ואפילו משתמש בחלק מהם ואין שום בעיות עם הצריבה. אל תדאג ..אם כבר יקרו בעיות עם הצריבה זה לא בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה גם נתתי לך אותי כדוגמא..אני עם מחשב שנקנה לפני כיותר משנה וחצי ואני צורב ומשאיר אפילו כמה תוכנות פתוחות ברקע ואפילו משתמש בחלק מהם ואין שום בעיות עם הצריבה. אל תדאג ..אם כבר יקרו בעיות עם הצריבה זה לא בגלל זה.

סבבה,אני אנסה תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מחשב חזק לא צריך לסגור את תוכנת השיתופ שעובדת ברקע אבל ממולצ לכבות ..

אם יש לך מחשב לא חזק אז אתה צריך לסגור את תוכנת השיתופ כי אם לא תיסגןר אותה המחשב שלך יהיה כמו צב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...