תמונה מסנדרה...50! Barcelona B0 2.4 GHz 50 to 100 per cent faster than QX6700 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה מסנדרה...50! Barcelona B0 2.4 GHz 50 to 100 per cent faster than QX6700

urib

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בתנאי שאתה מאמין בלב שלם לכל מה שAMD אומרת(כמו אורי).

הרי האמנת לכל מה שAMD אומרת, כשאינטל האכילו אותנו בזבל של D, לא ?

כש עוד לא יצא C2D ואטלונים הכפולי אמיתיים שלטו בשוק, לא ?

אז מה בעיה עכשיו ?

למה אתה חושב, שחברה שהוכיחה את עצמה, כמסוגלת להוות תחרות יפה לאינטל הגדולה, לאתעשה זאת שוב ?

אכן, כן, לאתר פודזילה היתי מאמין בערבון מוגבל ביותר, אבל עדיין, אני חושב שיש למה לצפות מAMD, וגם הHD2900XT מהווה תחרות יפה ל8800GTS, כפי שהובטח לנו.

יצא הXTX, ואני בטוח, שהULTRA גם לא ישאר הרבה זמן מוביל שבתחום.

בקיצקוץ, ראינו דברים יפים מAMD ומATI לפני-כן, ואני בטוח, שעוד נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, סליחו לי על העניין, אבל איך זה, שאנשים שיום ורבע בפורום, נובים גמורים, מרשים לעצמם לרדת על הוותיקים פה ? איך זה, שבמקום לדון בחדשה, ולדאוג למקצועיות של הפורום הזה, הם דואגים להשפיל ולהפיל אחד את השני ?

למה גם פה אנחנו לא יכולים להיות מתורבתים, לפחות טיפה ?

אני נכנס לת'רד, כדי להיתעדכן ולקרוא את החדשה, שנראת לי מעניינת, ומה אני מוצא במקום ?

אורי-בורי-סורי וכו' ! למה ?

למה בן- אדם שיש לו פחות מ100 הודעות בפורום מרשה לעצמו להספים את הת'רדים בפורום ולגרור אנשים לרמה של ירידות אחד על השני ?

אני עברתי על ההודעות של הבחור, והוא פשוט בצורה מניאקלית יורד על אורי שלנו !

כ40% מההודעות שלו הן בצורה: "אורי-בורי, די" וכו'.

PS

חברים, תשמרו על אורי, הוא יחיד במינו כאן אצלינו, הוא ה"אקזוטיקה הלא אינטלית" כאן באתרינו, ו-בבקשה !!!!!!!!! - תפסיקו להפוך את הת'רדים בפורום לשדה הקרב ביניכם.

אם בא לכם, תקבעו בפרטי, תפגשו בחוץ, ותקרעו אחד לשני את הפיות, אבל אנחנו לא צריכים להיות VICTIMS OF THE SPAM שלכם אצלינו בפורום !

בבקשה, אנא מכם, תפסיקו עם ההודעות של תיקון טעויות-כתיב וירידות אחד על השני !זה מפריע לאנשים פה להביע דעות אישיות, שכן קשורות לפורום וכן ברמה מקצועית גבוהה.

אנחנו לא באיזה פורום נאנה מפגר עם ילדים מכיטות א,ב,ג.

תודה על ההבנה,ומכווה, על שיטוף פעולה.

לא הייתי יכול לנסח את זה יותר טוב בעצמי ,קבל ח"ח :xyxthumbs:

אני לא בא בטענות כלפי ההנהלה אבל לא היה מזיק לשמור פה יותר על תרבות דיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לנושא :

אני רוצה להפנות את תשומת ליבם של אנשים, כי גיבשה מענה הולם לאינטל תוך שנה, ולא הסתבכה עם עצמה שלוש שנים, כמו שאינטל עשו את זה מול אטלון64.

דרך אגב, אם לא הרכישה של ATI, אני בטוח, שהינו רואים את הברסלונה והפנום לפני חצי שנה כבר על המדפים. כך גם לגבי הR600.

מה שמרגיע אותי, זה הפוטנציאל שיש להם עכשיו. יכולת ליצור מערכות, וכמו שהדוגמאות שהבאתי פה בפורום שימוש בR600 בטור CO-PROCESSOR ושבירת מחסום הטרה-פלופס עם מעבד אחד.

בקיצור, הפוטנציאל הוא ענק.

אצל -ליצור משולבים ושימוש בליבות גרפיות ובעוצמתן לצורך עיבוד מרכזי.

אצל ATI- יכולת יצור ב65NM, מה שמוריד בצורה דרסטית את הצריכת חשמל ופליטת חום של הGPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי האמנת לכל מה שAMD אומרת, כשאינטל האכילו אותנו בזבל של PENTIUM D, לא ?

כש עוד לא יצא C2D ואטלונים הכפולי ליבה אמיתיים שלטו בשוק, לא ?

אז מה בעיה עכשיו ?

למה אתה חושב, שחברה שהוכיחה את עצמה, כמסוגלת להוות תחרות יפה לאינטל הגדולה, לאתעשה זאת שוב ?

אכן, כן, לאתר פודזילה היתי מאמין בערבון מוגבל ביותר, אבל עדיין, אני חושב שיש למה לצפות מAMD, וגם הHD2900XT מהווה תחרות יפה ל8800GTS, כפי שהובטח לנו.

אם אני לא טועה גם ה xtx במהדורה הנוכחית שהייתה אמורה לצאת לא הצליח לגבור על gtx.

שמע אני מאוד מקווה של יש משהו אבל אתה יודע לפעמים שאין כלום אתה מנסה בכל דרך להרים תראש למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה גם ה xtx במהדורה הנוכחית שהייתה אמורה לצאת לא הצליח לגבור על gtx.

שמע אני מאוד מקווה של יש משהו אבל אתה יודע לפעמים שאין כלום אתה מנסה בכל דרך להרים תראש למטה.

זה לא סוד, שאין להם כלום.

בגלל זה הם רוצים להוציא את הR650 ב65NM ועליו כבר לבסס את הXTX החזק והחדש.

ובינתיים, אין להם מענה לא לC2QX ולא ל8800ULTRA

ותאמת, כחובב , זה כואב לי נורא. אני רגיל לראות דברים טובים מהחברה הזאת. יכח עוד זמן רב, עד שאני אחליף את הATHLON הישן שלי.

אני מתכנן להחליף לוח לDFI LP DR או לוח NF4 אחר, כדי להגיע ל8800GTS או לHD2900

על החלפת המעבד אני אחשוב עוד כחצי שנה, כשהשוק ירגע, לפחות קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, סליחו לי על העניין, אבל איך זה, שאנשים שיום ורבע בפורום, נובים גמורים, מרשים לעצמם לרדת על הוותיקים פה ? איך זה, שבמקום לדון בחדשה, ולדאוג למקצועיות של הפורום הזה, הם דואגים להשפיל ולהפיל אחד את השני ?

למה גם פה אנחנו לא יכולים להיות מתורבתים, לפחות טיפה ?

אני נכנס לת'רד, כדי להיתעדכן ולקרוא את החדשה, שנראת לי מעניינת, ומה אני מוצא במקום ?

אורי-בורי-סורי וכו' ! למה ?

למה בן- אדם שיש לו פחות מ100 הודעות בפורום מרשה לעצמו להספים את הת'רדים בפורום ולגרור אנשים לרמה של ירידות אחד על השני ?

אני עברתי על ההודעות של הבחור, והוא פשוט בצורה מניאקלית יורד על אורי שלנו !

כ40% מההודעות שלו הן בצורה: "אורי-בורי, די" וכו'.

PS

חברים, תשמרו על אורי, הוא יחיד במינו כאן אצלינו, הוא ה"אקזוטיקה הלא אינטלית" כאן באתרינו, ו-בבקשה !!!!!!!!! - תפסיקו להפוך את הת'רדים בפורום לשדה הקרב ביניכם.

אם בא לכם, תקבעו בפרטי, תפגשו בחוץ, ותקרעו אחד לשני את הפיות, אבל אנחנו לא צריכים להיות VICTIMS OF THE SPAM שלכם אצלינו בפורום !

בבקשה, אנא מכם, תפסיקו עם ההודעות של תיקון טעויות-כתיב וירידות אחד על השני !זה מפריע לאנשים פה להביע דעות אישיות, שכן קשורות לפורום וכן ברמה מקצועית גבוהה.

אנחנו לא באיזה פורום נאנה מפגר עם ילדים מכיטות א,ב,ג.

תודה על ההבנה,ומכווה, על שיטוף פעולה.

או בחייך, טוב שאתה לא הופך את אורי לקדוש מעונה או משהו.

הדבר הטוב ביותר שיעשה לרמה המקצועית של הפורם זה אם יעיפו את אורי קיבינימאט.

"האקזוטיקה הלא אינטלית" - אין דבר כזה אקזוטיקה כן אינטלית... אין מקביל לאורי בצד השני.

אנשים שואמרים שאינטל טובה יותר היום הם לא פאנבויים - הם דוברי אמת.

במקום שיהיה דיון אמיתי על ברצלונה, על הביצועים הצפויים, על נתונים אמיתיים שAMD משחררת - מה שאנחנו מקבלים, כתוצאה ישירה של ההשתתפות של אורי, זה הכרזות מנופחות ללא כל פרופורציה או אחיזה במציאות שגוררות תגובות שמתעסקות בשטויות שאורי כותב במקום להתעסק בדברים מהותיים.

אם אורי היה מביא את התוצאות specFP rate, specINT rate ש- AMD שיחררה לברצלונה באתר שלה לא מזמן:

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_13223,00.html?redir=CPBM01

ומסביר אולי קצת על המבחנים האלה - זה היה מקצועי, זה היה רצוי.

אבל המצוי הוא:

לקחת איזה תמונה מאתר עלום שם ולהכריז "עכשיו זה הכי רשמי"..."חברה יש לנו פה חיה רעה"

זה לא רצוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי האמנת לכל מה שAMD אומרת, כשאינטל האכילו אותנו בזבל של D, לא ?

כש עוד לא יצא C2D ואטלונים הכפולי אמיתיים שלטו בשוק, לא ?

אז מה בעיה עכשיו ?

אני לא מאמין לאף חברה שאומרת משהו כי יש לה את האינטרסים שלה לדבר.

אני יאמין רק כשאני יראה תוצאות אמיתיות ולא דיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו איך שאני שונא את הפאן בוים האלה

תגובה יפה. סכתין על SPAM[br]פורסם בתאריך: 16.05.2007 בשעה 16:35:57

אני לא מאמין לאף חברה שאומרת משהו כי יש לה את האינטרסים שלה לדבר.

אני יאמין רק כשאני יראה תוצאות אמיתיות ולא דיבורים.

תוצאות אמיתיות אנו נראה רק ביולי-אוגוסט, ונראה לי שהרבה מאיתנו ממתינים לזה. גם בגלל הירידצ המחירים הצפויה, וגם בגלל אלה שדחו את קניית מחשב חדש.

PS

באתר הIOPANEL פורסמה ידיעה, כי הK10 לא יתמכו בDDR3.

אבל, כמו בA64 939 לא היתה שום בעיה לעלות על עם DDR1, כך גם מצפים פה....

בכל מקרה, נחייה ונראה. עד אז - אלוקים גדול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...