יש לי 22GB בHD שלא הוקצו, כיצד להוסיף לכונן מסויים ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי 22GB בHD שלא הוקצו, כיצד להוסיף לכונן מסויים ?

ychig

Recommended Posts

שלום, מחקתי מחיצה שיצרתי וכעת כל השטח שלה לא בשימוש ומוגדר כשטח '' לא מוקצה'' כיצד אני יכול להוסיף את השטח לכונן שאני רוצה מבלי ליצור מחיצה חדשה [אין צורך בעוד מחיצה...]

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

partition magic

או, חלופת הקוד הפתוח- gparted

לייב סידי נחמד מאוד עם ממשק גרפי.. סך הכל 30 ומשהו מגה..

לצרוב כIMAGE לדיסק ולעשות בוט ממנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה..

התקנתי Norton PartitionMagic

ואני לא מצילח לחבר את השטח הפנוי, השתמשתי בפעולה merge אבל הפעולה רק יצרה בשבילי כונן חדש[גם לא הבנתי למה צריך להקליד שם של תיקייה חדשה רק רציתי לאחד את המחיצות] ... וגם שמתי לב לעוד מחיצות ודברים דחשים שלא ראיתי במנהל המחיצות של .. מה שאני רוצה להעשות זה שיהיו לי 3 כוננים בלבד שיכילו את כל נפח הדיסק שלי[C D V], לפי ה Patrtition magic המצב כזה:

40357806dh0.jpg

אודה לכם אם תוכלו להדריך אותי באיזה אפשרויות להעזר דרך התוכנה על מנת שאוכל לסדר את הפלגן שנוצר

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NoAmN לוח הבקרה משם לכלי ניהול ולאחריו ללחוץ על ניהול המחשב ולבחור באופציה ניהול דיסקים ואז לחיצה ימנית על הדיסק הרצוי ולשנות בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך עשיתי, אך באופציית השינוי יש לי רק אפשרות לשנות את שם הכונן ובאופציית ההוספה יש לי אופציית להוסיף את הכונן שאני רוצה לאחד כתיקייה לכונן אחר או משהו כזה הינה:

http://img101.imageshack.us/img101/8214/ddrr3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה Merge, זה לאיחוד של כמה מחיצות קיימות.

השטח הפנוי הוא לא "מחיצה".

מה שאתה צריך לעשות זה Resize למחיצה שאליה אתה רוצה להוסיף את הנפח הזה. פשוט תעשה לה resize ואז אתה תראה שאתה יכול להגדיל אותה לפי השטח הפנוי שיש בצמוד אליה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה הצלחתי להחזיר את השטח הקיים לC :) הסרתי את כונן F ואז עשיתי resize לפי מה שאמרת :)

כעת אני רוצה לבין מהוא הכונן אשר נמצא במצב extended ??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...