מהי החתימה הכי שהכי אהבתם/מצחיקה/יפה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי החתימה הכי שהכי אהבתם/מצחיקה/יפה?

eliav-peretz

Recommended Posts

איזה חתימה הכי אהבתם??

אני, אישית, אהבת את החתימה על האלה שפורצים לבית של מישהו, ואז עוצרים אותו על עותק בלתי חוקי של וינדוס.

החתימה של WAREWOLF, הציטוט של נייק.

"חחח אני מדמיין לעצמי אני קם איזה בוקר, שותה קפה מעשן סיגריה.. פתאום בום מישהו זרק רימון עשן דרך החלון אני לא רואה כלום

בוםםםםםםם הפילו את הדלת... "what the..." ולפני שאני מספיק להגיד פאק.. איזה 3 מפלצות עם נשקים אוטומטיים צועקים FBI!!!!

נכנסים בזריזות.. עושים עליי בדיקה.. "he's clear!" ממשיכים לחדר שלי. נכנסים בודקים את המחשב..

u are under arrest for holdin' illegal copy of winxp!"

נ.ב

מותר לי לפתוח תר'ד כזה, כבר הרבה אחרי 2 בלילה.. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הכי הצחיק אותי אני לא זוכר של מי החתימה אבל זה שהאמא שואלת אם זה מסוכן שהבן שלה מצלם את עצמו במכונת צילום להנאתו איזה בדיחות הריצו שם נקרעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חתימה הכי אהבתם??

אני, אישית, אהבת את החתימה על האלה שפורצים לבית של מישהו, ואז עוצרים אותו על עותק בלתי חוקי של וינדוס.

החתימה של WAREWOLF, הציטוט של נייק.

"חחח אני מדמיין לעצמי אני קם איזה בוקר, שותה קפה מעשן סיגריה.. פתאום בום מישהו זרק רימון עשן דרך החלון אני לא רואה כלום

בוםםםםםםם הפילו את הדלת... "what the..." ולפני שאני מספיק להגיד פאק.. איזה 3 מפלצות עם נשקים אוטומטיים צועקים FBI!!!!

נכנסים בזריזות.. עושים עליי בדיקה.. "he's clear!" ממשיכים לחדר שלי. נכנסים בודקים את המחשב..

u are under arrest for holdin' illegal copy of winxp!"

נ.ב

מותר לי לפתוח תר'ד כזה, כבר הרבה אחרי 2 בלילה.. :D

חחחחח

תודה רבה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הכי הצחיק אותי אני לא זוכר של מי החתימה אבל זה שהאמא שואלת אם זה מסוכן שהבן שלה מצלם את עצמו במכונת צילום להנאתו איזה בדיחות הריצו שם נקרעתי

^^^בטוח שלא את החתימה שלו :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...